EZ.
ירושלים ,הרים סביב לה

viczan1

New member
EZ.../images/Emo41.gif ירושלים ,הרים סביב לה../images/Emo41.gif

רכיבה בהרי ירושלים, תמיד מיוחדת ומרגשת.אין לי הסבר לתופעה הזו.אולי האוויר הצח והצלול,הקרירות של הבוקר, או פשוט בגלל שזאת י ר ו ש ל י ם. אז ככה,התחלנו את הרכיבה בשעה 7.15 מהחניון של בית החולים הדסה עין כרם ,טיפוס עבה לכיוון הר אורה לפתיחת הריאות,ולאחר מכן, רכיבה בשבלים מיוערים וקרירים של יער עמינדב,שלוחת שלמון.פעם עולים,פעם יורדים (כ 700 מטר טיפוס מצטבר),סינגל של כמה מאות מטרים,וגם פה ושם פנצ'רים. לאחר הפסקה להחזרת אנרגיות בתצפית נוף מדהימה על הר רפאים ופארק בגין שממול, המשכנו ברכיבה לאורך קטע של נחל שורק. ביקרנו במנזר יוחנן במדבר להתרעננות, וחזרה במגמת עלייה בחום מתיש דרך אבן ספיר ועין חנדק למכוניות. אחלה מסלול ,אחלה חבר'ה, אחלה מוביל, ואין אין אין כמו הרי ירושלים. להתראות בשבילים ויקטור

viczan1

New member
הכלי החדש של יובל. ../images/Emo45.gif.../images/Emo27.gif

בהופעת בכורה. תתחדש ושיהיו לך הרבה רכיבות מהנות .

menzib

New member
זה לא?...

נראה לי אני מזהה את האופניים האלו ?? אחרי הביצועים שהופגנו על הסלע-של-ג'ואל זה לא בעיה בשבילה...

Avic

New member
יפה! מתי היא הספיקה למשוך?

בכל מקרה, ריספקט!
כן תרבנה.

יניב x

New member
יא תותחית ../images/Emo59.gif - נראה כאילו...

את עומדת במקום או במהירות אפסית (הגלגל הקידמי פונה חזק ימינה) זה היה בווילי דרופ ?

IlanShacham

New member
טכניקה מתקדמת... ../images/Emo13.gif

לאור העובדה שהתמונות צולמו מזוויות שונות לחלוטין, סביר להניח שהן צולמו בשתי גיחות שונות - בראשונה היא נעצרה ובדקה את השטח, ובשניה, אחרי שהצלם עבר מקום, היא קפצה (אם כי אין הוכחה לכך
).

ציפציף 1

New member
לא ווילי דרופ ולא נעליים ../images/Emo13.gif

לא קפצתי מהמדרגה. רק טוסיק אחורה וזהו... ווילי דרופ מגובה כזה- עדיין לא בכל זאת- תודה

Smigal

New member
זה לא ניראה קפיצה...

בקפיצה הגלגל הקדמי כבר באויר מזמן או לפחות מיני-ווילי לפני המראה. ניראה יותר כמו מעבר בשליטה.

stifa

New member
אז אתכם

ראיתי רגע לפני העלייה לחוות הגתות ! (אני בדיוק ירדתי) תגידו בפעם הבאה שאתם באיזור

viczan1

New member
מפת המסלול והסינגל../images/Emo26.gif

OK אילן,ביקשתה, קיבלתה. הסינגל נמצא באיזור מגרש המשחקים בחירבת סעדים .הוא מתחיל בסיומו של שביל הליכה הנמצא עדיין בשלב עבודה.קיים שילוט שבילי אופניים מספר 53 אורך המסלול 28 קמ' עוד הערה,מומלץ להתחיל מוקדם מאוד. בסיום המסלול יש קטע טיפוס על כביש אספלט מעין חנדק לכיוון המכוניות בבית חולים הדסה, לא מומלץ לטפס עליו בשיא החום.

למעלה