englishfan זוכר שסיפרת לנו מה

Anfield

New member
זה רק שמועות

וגם אם זה נכון,בטוח שיש עוד מאות שחקנים שהימרו ופשוט לא חשפו את זה עוד אם אואן היה היום בארסנל (חס וחלילה) אז הוא היה עומד בראש טבלת מלך השערים כך שלהגיד שיש לו עונה איומה זאת האשמה שצריך להפנות יותר לסגנון ההגנתי יתר על המידה של הוייה

englishfan

New member
כל עוד אין שום הוכחות

אני לא רואה שיש כאן על מה להגיב.. ואפילו אם זה הוא, אפשר לחשוב שהוא הכדורגלן היחיד שהפסיד כסף בהימורים... נ.ב. בהצלחה לצ´לסי וארסנל (וכמובן גם לליברפול, אבל אני משתדל להיות ריאלי..)

שחר .ו

New member
אני לא זוכר שהיו לך הוכחות למה שואן

ניסטלרוי אמר ובכל זאת קפצת בראש. אוואן הוא אולי לא היחיד שיצא כסף ובאמרה הזאת יצאת צבועעעעעעע.... לפחות יש לנו עדיין מטרה משותפת וכתומה השבת

englishfan

New member
מה....אתה לא מאמין למה ששחקן

של מנצ´ יונ,(ואן ניסטלרוי) בעצמו אומר???, לא זכור לי שהוא אפילו הכחיש את הדברים... רק אם,נאמר , שחקן של ליברפול היה מספר על אוון שהוא מהמר, אז היה דמיון בין שתי הידיעות והיית יכול להאשים אותי בצביעות...

שחר .ו

New member
אני מאמין לואן נסטלרוי..

אבל: לך תוכיח שהוא אמר את הדברים האלה לאותו כתב ובאיזה הקשר הם נאמרו? מה שהופך אותך לצבוע זה שעשית חגיגה מידיעות על הימורים(שזה באמת לא ביג דיל) ופתאום שמדובר ביקירך ובחלוץ המחונן של קבוצתך האהובה, "אתה לא עושה מזה סיפור". סה"כ אלו 2 ידיעות צהובות ולא מעניינות וכמו שאתה מתייחס לידיעה על אוואן, היית אמור להתייחס לציטוט של רוד.

ואן ניסטלרוי הספיק להכחיש את הציטוט

ובמיוחד את המילים ´הגדולות´ בהן השתמשו. בהתחשב בעובדה שזה ראיון שהיה בהולנדית ותורגם בהמשך לאנגלית, אפשר להניח שהאנגלים השתמשו בחופש היצירה בתרגום המילים הקשות. תאמינו לי, אם הייתם רואים את ההבדל בין מה שרביבו אמר במסיבת העיתונאים בטורקיה ביום חמישי למה שזה נהיה כשתרגמו את זה לאנגלית, הייתם מבינים.

zidane4444

New member
נו מה אתה רוצה כתוב בכתבה שאיזה ...

שחקן אירי ראה חותם צ´ק אחרי שהוא הפסיד

למעלה