EASY H10.

shira245

New member
EASY H10.

עד עכשיו,בשביל להכניס שירים לנגן (I RIVER H10 20 GB) פשוט גררתי את הקבצים לתיקייה של הנגן[שבתוך הכונן].קצת מיושן ומסורבל אבל אני לא מסתדרת עם הWMP[אני מסנכרנת שירים והם לא מופיעים לך אחר כך בנגן]. אני רוצה ליצור רשימות שירים ובIRIVER זה אפשרי רק דרך המחשב,ודי נמאס לי משיטת גרירת הקבצים. קראתי בפורום שקיימת תוכנת EASY H10 ש"מחקה" את התוכנה IRIVER+ שבאה עם הנגן בגרסא האירופאית. בקישורים כתוב שהיא עובדת עם קוד פתוח..מה זאת אומרת? אם אני עובדת עם התוכנה,יש בזה סיכון כלשהו? אפשר ליצור רשימות שירים עם התוכנה? ושאלה אחרונה-נניח והתחלתי לעבוד עם התוכנה,אני צריכה למחוק את כל השירים מהכונן ולסנכרן מחדש את כל הקבצים לנגן? מצטערת על החפירה
. ותודה

יאיר B

New member
איזי H10 מיועדת לגרסאות אמריקאיות

של H10. אין לי ניסיון עם התוכנה, לכן לא יכול לחוות דעה (יש לי גרסא אירופאית). קוד פתוח זה אומר שקוד התוכנה ניתן לצפיה ע"י כל אחד (בניגוד לקוד סגור שרק החברה יכולה לראות אותו). בתכלס זה אומר שהתוכנה הזאת מפותחת ע"י מאות מפתחים מרחבי העולם בהתנדבות. זה גם אומר שהגרסאות מתחלפות מהר יותר ויש אפשרות להתלונן/לבקש על בעיות שונות בתוכנה ממנהלי הפרויקט (למשל לגרסא 1.4 יש ממשק עברי בחלקו, בגלל שישראלי אחד תרגם את הממשק בהתנדבות). אין שום סיכון בשימוש בתוכנות קוד פתות (התוכנה המפורסמת ביותר היא לינקוס, ויש גם בפיירפוקס, אופן אופיס ועוד תוכנות רבות שהן בקוד פתוח ויעילות מאוד).

M r s J o n e s

New member
אחלה,תודה../images/Emo13.gif אבל-

אם אני מתחילה להשתמש בה עכשיו,אני מסנכרנת את השירים מחדש למכשיר? וכבר יש בו שירים,אז פשוט למחוק אותם ולסנכרן מחדש?

למעלה