dw, מה דעתך על התוכניות למיזוג של גילת ?

• פותח הנושא Godu
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

Godu

New member

dw2322

New member
תודה על הפניית תשומת הלב ../images/Emo45.gif

תודה על הפניית תשומת הלב

מצ"ב קישורית לכלכליסט. אני בכלל בכלל לא מאושר מהרעיון. אני חושש ש eci זוממים להשתלט לנו על קופת המזומנים ולהתמזג לפי יחס של 3 ל 1 (גילת 250, eci 750). למה לנו את זה? כאשר מורידים מזומן פלוטס נדלן (בשווי 50M$) הביזנס מתומוחר כמעט בחינם ואני לא מוכן להדלל לפי שווי זה. אם כבר אז קודם שיחלקו לנו את הקופה כדיבידנד ואח"כ אני מוכן לשקול, אולי, להתמזג. אני חושב שדבר כזה צריך להגיע להצבעה של בעלי המניות. כרגע, ובלי שמקבלים הסברים טובים, אבל ממש ממש טובים, אני מצביע נגד וקורא גם לשאר מחזיקי גילת להביע מורת רוח. מחזיק ולא ממליץ

gili667

Member
תהיה בטוח שקרן יורק רוצה להרוויח ותשאג למחיר

תודה על הפניית תשומת הלב

מצ"ב קישורית לכלכליסט. אני בכלל בכלל לא מאושר מהרעיון. אני חושש ש eci זוממים להשתלט לנו על קופת המזומנים ולהתמזג לפי יחס של 3 ל 1 (גילת 250, eci 750). למה לנו את זה? כאשר מורידים מזומן פלוטס נדלן (בשווי 50M$) הביזנס מתומוחר כמעט בחינם ואני לא מוכן להדלל לפי שווי זה. אם כבר אז קודם שיחלקו לנו את הקופה כדיבידנד ואח"כ אני מוכן לשקול, אולי, להתמזג. אני חושב שדבר כזה צריך להגיע להצבעה של בעלי המניות. כרגע, ובלי שמקבלים הסברים טובים, אבל ממש ממש טובים, אני מצביע נגד וקורא גם לשאר מחזיקי גילת להביע מורת רוח. מחזיק ולא ממליץ
תהיה בטוח שקרן יורק רוצה להרוויח ותשאג למחיר
גבוהה ככל האפשר, במיוחד שיש לה תג מחיר מהעסקא עם שמיר יש לך סיבה לחשוב אחרת? במיזוג לבטח הערך יהיה גבוהה בהרבה מאשר בברסה אך היות ו ECI איננס נסחרת ניתן יהיה לתת גם לה ערך גבוה :) לכן מה שיותר חשוב הוא הערך היחסי במיוחד אם יתקבלו מניטות תמורה אזי יהיה חשוב לקרן שהיחס יהיה גבוה ככל האפשר לטובתה וזה לפני המספרים המוחלטים

מצב
הנושא נעול.
למעלה