DRESS IT DOWN

פלוקה

New member
DRESS IT DOWN

קניתי לפני כמה שבועות את השמלה המ-ה-מ-מ-ת הזאת ולצערי אני לא מוצאת "ארוע" שיהיה ראוי לה... היא מרגישה לי טו מאץ' ליציאה לסרט/הצגה היום אני יוצאת לפאב עם חברים וזה עדיין מרגיש לי חגיגי מידי מה אתן אומרות? איך לגרום לשמלה להראות יותר CASUAL?

SimplyMe1

New member
קוראים לדוגמנית רותם סלע,שהולכת בקרוב

להיות חלק ממש' קסטרו:)

nowonder

New member
וואללה.

הצילום נראה חובבני לגמרי (גם בזווית הצילום, גם בפוקוס). אני מניחה שזה בכוונה תחילה, אולי זה יותר מגניב כך.

Capelli Neri

New member
שאלה קשה

בגלל הקפלים בחלק העליון השמלה תמיד תראה מאוד חגיגית ולא ניתן אפילו להסתיר אותם עם ז'קט (לא יתאים, לטעמי). אם בכל זאת את רוצה מראה יומיומי יותר, הייתי מציעה לשלב עם נעליים שטוחות ואיפור עדין מאוד. אם כי מה שאני אוהבת בשמלה ובמראה שמוצג בתמונה הוא דווקא את ה"רשמיות" של השמלה - אל תצפי שהיא תתאים לפאב, לסרט או להצגה. זאת לחלוטין "שמלת קוקטייל" שתתאים לכל אירוע שבו מתרועעים עם אנשים על פני שטח בעל גודל סביר בשטח מואר יחסית (לא ברור לי איך המצאתי את ההגדרה הזאת, אבל היא עובדת לי). כלומר - היא תתאים למסיבה באיזושהי מרפסת גדולה, אולי על מזח ליד הים, לחתונה כמובן...זה לא מעט אופציות...אבל אני הכי ממליצה לשים פס ואם בא לך - ללבוש אותה לא משנה לאן...אחרת היא לא תצא הרבה מהארון.

פלוקה

New member
נמאס לי לחכות ל"ארוע"

אני מתה ללבוש אותה כבר!!! קשה לי לוותר על עקבים לרב אני תמיד "אובר דרס" לעומת השאר (בעבודה) אני אוהבת להתלבש יפה -ולא אכפת לי מהשאר

לי וולף

New member
אז אוסיף ואומר

תמיד עדיף להיות אובר-דרס'ד מ-אנדר-דרס'ד...

לי וולף

New member
באמת מהממת!!!

אני מאד אוהבת להשתמש באביזרים בכדי להגדיר את 'אופי' התלבושות שלי וזה הפתרון גם במקרה כזה.... זה תלוי באיפור, באבזור, בגישה... ובכל זאת אופציות כלליות (לא בהכרח כולן ביחד, או דווקא לפאב)- ז'קט ג'ינס או קרדיגן קליל מיד יעדנו את החגיגיות של השמלה. כפכפי אצבע (צבעוניות או שחורות...לא משנה) אביזרים צבעוניים, כמו צרור צמידים ועגילים- כאלו שמשדרים פחות חגיגיות...

פלוקה

New member
כפכפי אצבע?

זה יותר מידי נועז בשבילי ... חשבתי ללבוש אותה בתור טוניקה/חולצה מעל חצאית עם גרביונים או ג'ינס הולך?

לי וולף

New member
../images/Emo4.gif על פניו- לא

אבל כל מה שיש לנו זה את השמלה על רותם סלע... אני בטוחה שאת מהממת לא פחות, אבל זה מאד משנה מה מבנה הגוף שלך ואיך השמלה יושבת עליך. אני לא רואה שום בעיה ללבוש אותה עם גרביונים אבל ממש לא מצליחה 'לראות את זה' מעל חצאית או מכנסיים. ולגבי הפליפ-פלופס.... הצלחתי למצוא תמונה של פריס הילטון והאלי ברי לובשות שמלה זהה בגישה שונה. אמנם לא אותה שמלה כמו שלך, וכאמור- זה כן משנה איך היא נראית עליך- אבל אני לא חוזרת בי ברמה העקרונית
כפי שציינה נלי- כל זוג נעליים שטוחות יסייע בשינמוך ולא בהכרח כפכפים מגומי.

פלוקה

New member
וואו איזה הבדל

למרות שלא התחברתי לאף אחת תודה על הטיפים אני אשבור את הראש מול הארון

לי וולף

New member
תמונה ישנה, אבל:

התמונה משנת 2008 אז אני לא יודעת כמה זה רלוונטי, אבל צירפתי לינק ךאתר של המעצבת (יואנה בראשי)

אז מה אם היא קצת אובר דה טופ?

אני לא מבינה מה רע בלהראות לבוש יותר מוקפד מכולם. יש מספיק מסעדות שוות בת"א וברים מגניבים, ובהחלט אפשר ללבוש את השמלה הזו לערב כזה. אני ממש נגד נעלי אצבע פה. פשוט תלבשי אותה כשאת יוצאת לאנשהו ושכולם יקפצו. אני בטוחה שתראי שווה במיוחד.

פלוקה

New member
בגדול מסכימה איתך

אבל מצד שני, לא בא לי להיות לא קשורה
להראות מתאמצת מידי ולמשוך יותר מידי תשומת

זה הכל בראש שלך

זה לא שאחרים חושבים שאת מתאמצת ולא קשורה. תאמיני לי, שבחורות די מקנאות כשיש מישהי שנראית מושקעת לידן ומושכת תשומת לב וגברים בטח שאוהבים לראות אישה סקסית בשמלה יפה, נעלי עקב ושיער מדהים. וזה ממש לא משנה איפה. אנחנו מדברים כרגע על לצאת בערב למקום שווה, לא על סיבוב בסופר. חבל, לכי על זה. אבל ברור שזו הרגשה והחלטה שלך בסופו של דבר.

למעלה