diving in thailand

royhartsvi

New member
diving in thailand

sorry for not having hebrew here (but u can write in hebrew to me..) im now in phi-phi island, thailand and wanted to now if u have some advices about diving sites in the islands area (kosamui, kotau and kophi-phi), were it is beter to go now and name of sites u were and u liked. unfortunetly i done have time for everything so let me know which were your favorites i am building a site in a few weeks and your info would help me alot. thanks roy

el capitano

New member
גש בפי פי למועדון AQUANAUTS

פגוש שם מדריך ישראלי בשם רועי. אני בטוח שהוא ישמח לעזור לך

erezbar3

New member
צלילה ב- קו פיפי

אני ממליץ מאד בחום על מועדון Hippo divers כלומר בכול מקום שצללתי (צללתי מעל 200 צלילות בחו"ל ) אני בוחר מועדון לפי הסמל שלו , כמה שהסמל יותר טיפשי / מיוחד ככה אני אוהב את המועדון יותר (אני כן מדבר עם ה- DM לפני הצלילה לראות שהוא שפוי ) אתרי הצלילה שאני ממליץ בקו פיפי הם אין מואנג Hin Muang ואין דאנג Hin Daeng עם כתבתי את זה נכון , זה בלב ים ,יותר יקר , יותר רחוק והרבה יותר שווה , אני לא יודע איך להסביר את זה אבל הכול נראה שם יותר גדול . וכן כמו יתר הצלילות יש סיכוי לראות שם מנטות וכרשי לוויתן (לא ראיתי שם, זה המתין לגלפגוס) אני חושב שהם מהצלילות הטובות שהיו לי ואני ממליץ בחום (יש לקחת בחשבון שצלליתי שם ב- 2003 לפני הצונאמי)

למעלה