dirtsurfer

natyh

New member
dirtsurfer

מדהים עד כמה זה דומה לסנוואבורד . ניסיתי אתמול סתם לעשות סיבוב בירידה קלה והתנועה כל כך דומה מדהים . נתי

מונה5

New member
אפשר לקנות

בחנות אופניים בלטרון רוטNרוד לטרון חפש את גל רויטמן. חפש גם בקומונה הישרדות וספורט הישגי הם ניסו עם קייטווינג ועשו סרט אפילו . זה מדהים אבל דורש מיגון של אופני פרירייד הכי כיף זה בשטח . מונה

מונה5

New member
והאיי איקס אן מאניה

תוכנית עלובה ומטופשת שנעשית בידי בורים טפשים וחסרי כל מושג בתחום האקסטרים. הם מציגים כל ספורט אתגרי כאוסף של מטורפים שעוסקים בו , במקום להבין שספורט אתגרי זה ספורט למקצוענים נכון אלונה ? מי שלא מקצוען ולא יסודי מוצא את עצמו מהר מאד בבית חולים , ספורט אתגרי זה לאנשים יסודיים מקצועיים שיטתיים וכאלה שמפחדים במינון הנכון ויודעים לא לקפוץ מעבר ליכולת שלהם . כלומר יודעים איך לנצל את הפחד לטובתם כדי שישמור עליהם בריאים ושלמים. בפחד לא נלחמים להיפך נעזרים בו . והכי חשוב בספורט כזה הוא להתקדם צעד צעד בצורה יסודית את זה הם לא מראים ולא מבינים . בקיצור תוכנית גרועה מאד . ומגישים מאד לא מקצועיים . הענין יקר , ממש לא , הכלי הזה מצויד בשתי מערכות בלימה, מאד יציב קל מאד גאוני בתיכנון וניתן להשתמש בו בכביש או בשטח . מונה

האם זהו משהו שמתאים גם ל"נסיעה" עיר

עירונית?, כלומר האם ניתן לגלוש\לרכב גם בשטחים מישוריים (ולקבל תנופה עם הרגל, כמו בסקייטבורד) או שזה מתאים רק לירידות.

alonaski

New member
../images/Emo45.gif נכון וחצי!!

לא ראיתי את התוכנית הזאת אבל מסכימה עם הקביעה שלך: שספורט אתגרי זה ספורט למקצוענים אני למשל חושבת שקפיצות סקי במקפצה הגדולה הזאת - זה דבר אקסטרימי בטירוף!!! אבל רוב העולם מתייחס לזה כענף ספורט קלאסי בלבד! יום אחד בא רוכב על אופני הרים וקפץ את זה והוא נרשם כאקסטרימיסט מטורף רישמית!!! לא ברור לי איך הסקיירים שעושים את זה לא זוכים לאותה אהדה שזוכים לה פריריידרים וספורטאי אקסטרים אחרים. אגב, גם תרגילי אטלטיקה קלה על קורה - זה נראה לי אקסטרים מטורף!! פחד אלוהים לקפוץ עליה בפליקלקים לאחור... תחשבו רק על כל משך האימונים של ספורטאי על זה - כל הנפילות שלו בדרך, ההתרסקויות עד לתרגיל הנכון והמושלם!!
אני נגד הצגת שום ספורט אקסטרים כתחום של משוגעים! באמת לצערי יש נטיה כזו להציג את התחום של האקסטרים כמשהו ששיך לרפי שכל או בעלי פיגור שיכלי קשה...
זו טעות, עוול ואיוולת לספורט האקסטרים על גווניו!

alonaski

New member
יש כמה חבר'ה ערדים שעושים את זה

בערד, על הכביש היורד לסדום!...

natyh

New member
נכון

וגונבה לאוזני השמועה ,כלומר ראיתי סרט מוחרש בו ראיתי אותך עושה ווילי מתוקשר על האופני הקומותיים של היבואן המשותף מערד . שמו אגב עירן סלע.

למעלה