dimylka שלנו ילדה אתמול שלישיה

לילךנ1

New member
dimylka שלנו ילדה אתמול שלישיה

בנות יקרות, מגיע מזל טוב לdimylkaהמדהימה שלנו. ילדה אתמול שלישיה - שתי בנות ובן, בקיסרי מתוכנן (שבוע 36+2). משקלים: הבנות - 2.500 ו - 2.300, הבן: 1.550. הבן והבת הבינונית בינתיים בפגיה. האמא הטריה והנפלאה כבר קמה הבוקר מהמיטה ונשלח לה מכאן ברכות ליציאה מהירה הביתה עם השלישיה המקסימה !

prilee28

New member
המון מזל טוב ל-dmylka שלנו!!!../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

המון מזל טוב להולדת השלישיה המקסימה... כל הכבוד שהצלחת להגיע לשבוע כזה ולמשקלים מכובדים כאלו. אני מאחלת לך ולקטנטנים רק אושר בריאות, וגידול קל!!! (וגם כמה שקיות סבלנות, על הדרך...
)

המון מזל טוב

DIMYLKA יקרה קודם כל מזל טוב אני כל כך מתרגשת בשבילך ומחזיקה אצבעות שגם אני אגיע לשבוע מתקדם כמותך (בתקווה שהשלישייה שלי תאהב להישאר בפנים ) מאחלת לך מכל הלב הרבה הצלחה שתהני מכל רגע ורגע מהאוצרות שלך ושתשתחררו מהר ככל האפשר מהפגיה המון
|
ו-

מזל טוב .. איזה אושר../images/Emo20.gif../images/Emo95.gif../images/Emo99.gif

איזה משקלים מכובדים. שתהיה שהות קצרה בפגייה והרבה רגעי אושר הדס

יו מזל טוב

ריגשת אותי עד דמעות איזה כייף הרבה הרבה בריאות שיצאו מהר מפגיה הרבה כח להמשך עכשיו מתחיל השלב האתגרי לגדל אותך
הרבה כח וסבלנות.

שושו 37

New member
שפע ברכות והמון מזל-טוב!!!../images/Emo141.gif

שיהיה ביתך תמיד מלא באור.

nony4

New member
ואווו איזו בשורה נפלאה

איזה משקלים יפים חמסה חמסה שום בצל שתזכו לגדלם בנחת ואושר וכמו שאמרו כבר אין ספק שצריך הרבה מאוד סבלנות...

../images/Emo49.gifdimalka איזה יופי של משקלים../images/Emo70.gif

שמחה ומתרגשת בשבילך שהגעת לסוף ההריון עם ילדים במשקלים כל כך מכובדים ובשבוע כל כך מכובד. מקווה שתעברו את הפגייה בשלום ותגיעו במהירה הביתה, בריאים ושלמים. המון אושר משלושת המופלאים.

למעלה