DFAU נכנס מקום 11 בבריטניה!

kyliefan18

New member
DFAU נכנס מקום 11 בבריטניה!

ווסטשיט מקום 2! יש! (העיקר לא מקום 1...)....

ForeverMC

New member
הכל יחסי...../images/Emo27.gif

אם נתייחס למכירות תחילת השבוע שצפו לשיר הזה כניסה למקום ה-19 בלבד זה הצלחה גדולה. וגם אם נתחשב בזה שמדובר בסינגל רביעי מאלבום בתק' הכריסמס - אז זה יפה בהחלט. אבל בכל זאת..השיר הזה שובר רצף של שלושת הסינגלים הקודמים של מאריה מ-"מימי" שכולם היו טופ 10: ILT #4 WBT #2 GYN/SIO #9 DFAU #11 בסך הכל עד היום היו למאריה בבריטניה:
2 סינגלים במקום ה-1
23 סינגלים בטופ 10
7 סינגלים במקומות: 11-20

True Colors

New member
נאחס ../images/Emo3.gif

אין למאריה מזל ב-UK
WBT מפספס את הפסגה בכ-400 עותקים, ו-DFAU מחמיץ בשלב אחד את הטופ-10. מעניין מה פער המכירות בינו ובין המקום העשירי. אבל באמת שאני סתם מתלונן. היתה למאריה שנה מעולה ב-UK, והלוואי ותהיינה עוד רבות כאלה.

True Colors

New member
אני יודע ../images/Emo13.gif

מבחינת מכירות, היתה למאריה שנה מדהימה שם. עם ההצלחה של "מימי" ושל Greatest Hits, מאריה מכרה ב-UK השנה כמיליון עותקים! "מימי" הוא גם האלבום המצליח ביותר שלה ב-UK מאז Daydream. סתם צחקתי, לא באמת התלוננתי

LIVE mc

New member
עם כל הכבוד

לווסטלייף ...ויש הרבה.. הם יכולים לחלום על שיר אחד(!) בטופ 10 של ארה"ב..

למה? ../images/Emo12.gif

לווסט התרבות שלהם
, הם פונים לארצות אירופה בעיקר. (המוזיקה שלהם לא מכוונת לארה"ב ונדמה לי שהסגנון כולו לא מתחבב על האמריקאים)

eranmc

New member
אין לי שום דבר נגד ווסט... להיפך

לכבוש את המצעד האמריקאי הרבה יותר קשה. בבריטניה תמיד יאהבו מישהו: קיילי, מדונה, ווסטליף, נטלי אימברוליה... בארה"ב קשה להשאר בפסגה תמיד והחזרה לשם היא קשה מאוד ולפעמים גם בלתי אפשרית.

roimc

New member
הם פונים לארצות אירופה כי שם הם

מצליחים רק חח אני זוכר לפני 3 שנים שניסו למכור אותם לשוק האמריקאי, אמרו להם להרזות והם הוציאו שם את World Of Our Own וזה פשוט לא הלך. האמריקאים כנראה שבעו מלהקות הבנים הקיימות שלהם... בכל מקרה, גם רובי וויליאמס שמצליח באירופה הוא אפס מאופס ואפסי בארה"ב. לפעמים צריך לתת להם קרדיט

kyliefan18

New member
איכסססססססססס

מקנא בהם? טרולים שמנים וטיפשים, הם "עושים" את המוזיקה הכי גרועה בעולם - אותו שיר 100000000 פעם. זה כבר ידוע שהמצעד הבריטי נשלט ע"י בנות טיפשות בנות 12. *מקיא*

../images/Emo45.gifבדיוק...

המצעד הבריטי, לעומת המצעד האמריקאי לא משקף באמת את מה שחם עכשיו במדינה....

למעלה