desperation

desperation

New member
desperation

שלום לכולם (כמה אירוני?!) מישהו שאני מכירה שלח לי את הכתובת של בפורום הזה לפני מספר ימים- ורק היום הגעתי למסקנה שאני חייבת להגיב על הוויכוחים השורצים פה... שמתי לב שההסכמה לא להסכים היא די הנושא הקבוע פה, ועל מה? על מה אתם לא מסכימים? ללא שום קשר למה שמישהו אי פעם כתב (או אולי עם קשר אבל בלי כוונה) פה, רציתי לומר את דעתי בקשר למצב הפלשתינאי/יהודי: לפני מספר שנים הייתי מאמינה דגולה בשיטת ה ``אנשים הם לא חיות ואפשר לדבר איתם* אבל דעתי השתנתה- מהפך של 180 מעלות אני חייבת לציין... (אם הפלשתינאים היו חיות- אז אולי היה אפשר לדבר איתם, כי הרי איזו מין חיה תחרוג חיה אחרת בגלל דת?!) לצערי אני לא מעורבת מאוד בפוליטיקה כיום- ולא רוצה להתערב, אני לא מנסה לכתוב פה מתוך הגיון פוליטי, מדיני או אפילו חברתי.. אני רוצה להוציא החוצה את מה שתקוע לי בלב כבר הרבה זמן (יותר מדי אם תשאלו אותי.. אבל מי שואל?!): תארו לעצמכם לרגע את אחת הימים המאושרים בחייכם- היום שבו אתם סוף סוף מסיימים את הפלוגה הקרבית בצבא ויכולים לחזור הביתה אל המשפחה, חברים, חברה ולהמשיך בחיים ללא פחד מאיזשהו ערבי שיזרוק בקבוק תבערה אל תוך הטנק שלכם, אז תארו לעצמכם שחזרתם הביתה- אמרתם שלום לכולם וסוף סוף הרגשתם שליטה על חייכם. לאחר יום של חיבוקים וטלפונים מאלפי קרובי משפחה מעצבנים מחליטה חברתכם שהיה לכם מספיק בעיות ומכריחה אותם להשתחרר קצת ולנסוע למועדון- לבלות. 5 שעות לאחר מכן אתם מאושפזים בבית החולים במצב קשה- רק על מנת להתעורר ולגלות שחברתכם מתה, חצי מהחברים שלכם, שרק לפני כמה שעות חחגו איתכם, נמצאים בחדר ההמתנה לידכם, ולידם עוד מספר חברים, שלעולם לא ילכו- יראו ואף ידברו שוב. הפחד מהצבא שהיה משותף לכולנו- הפחד לההרג, כבר אינו צבאי בלבד, הוא נמצא בכל מקום, בכל שעה. אז כן- יש ערבים שלא עושים פיגועים, יש ערבים שהם בעד שלום- אבל, תוך כדי סכנה להשמע קיצונית, לדעתי צריך להשמיד את כולם- סלקציה לא תעזור לנו יותר-אנחנו צריכים להגיב- להגיב בתקיפות. לא ברצח בדם קר- לא בירידה לרמה שלהם, אבל אם הייתה לי הזדמנות לשלוח פצצת נאפלאם אל תוך ``פלשתינה``- הייתי עושה את זה בלי לחשוב פעמיים על כל ``חסרי הישע`` שימותו שם בצרחות. לאט לאט העולם כבר אינו עיוור כשהיה, אנשים סביבנו מבינים לבסוף שפלשתינאים הם לא תמימים ומסכנים- ושהילדים שמתים שם הם לא אלא מכונות מלחמה קטנות.. נכון- בשביל העולם ילד יהודי מת שווה בערכו לילד פלשתינאי מת- אבל עם קצת תקווה (וזה היאוש מדבר) אולי הם יבינו שילד יהודי לא יגדל ויהרוג 20 אנשים בכניסה למועדון בסוריה... או 30 בפיגוע קו אוטובוס.. (אולי הוא צריך- מי יודע!? אולי לרדת רמה בעצם יפתור כמה בעיות?!)...אולי העולם סוף סוף יתעורר ויעשה משהו נגד הטפיל הערבי. בעיקרון זו הייתה דעתי הכנה.. הייתי מסוגלת לרשום הרבה יותר, אבל אני צריכה לנסוע לבית החולים- לבקר את ידיד שלי- שרק חזר מהצבא.. yours- desperation

desperation

New member
קראתי

אני לא מסכימה גם איתו- אבל ברגע שיהודי יהרוג ערבי בגלל שהוא חושב שאלוהים אמר לו- לדעתי גם אותו צריך להשמיד... אין להם זכות לקחת חיים בשביל הדת..

בלה בלה בלה.

מה יהיה? כל ילדה בת 12 צריכה להכנס לפורום ולכתוב אותה הודעה מטופשת שכתבה הילדה לפניה?

N0 N0

New member
הנאצים לפחות עשו סלקציה...

בלי סלקציה ? את בכלל מבינה מה את אומרת ? אח``כ אתם מתלוננים כשN0 משווה אותך לנאצים. עכשיו עזבי את זה, בואי N0 יתן לך סיפור אחר. החייל החמוד שלך חוזר לחמשוש, ואת ממש רוצה לצאת איתו בערב, את הוא ועוד זוג חברים שלכם מצטרף איתכם לנסיעה לMike`s place בירושליים (עוד מעט בתל אביב, N0 סתם עושה פרסומת לפאב של בן דוד של ג` ) אחרי שאתם חוזרים (החייל הנהג כמובן לא שתה...) עובר אידיוט בגולף ב200 קמ``ש חצי שיכור חותך לכם את האוטו לחצי כולם מתים חוץ מהחייל שנשאר נכה לכל החיים. עכשיו מה לעשות ? זה קורה כל הזמן, מספר ההוריגים בתאונות הדרכים הרבה יותר גדול ממספר המתים בפיגועי טרור. אז יש לN0 פיתרון בואי נהרוג את כל הנהגים בלי סלקציה בלי כלום, במשרד הרישוי יש כתובות של כולם , באים אליהם הביתה ויורים בכולם, תראי לי נהג שלא עבר על החוק פעם אחת, ואם יש כמה אז לא נוראה המטרה מקדשת את האמצעים. ובום 0 תאונות דרכים. למה לזה את לא מטיפה ? אני אגיד לך למה כי את גזענית ! וערבים אין לך בעיה להרוג. N0

desperation

New member
מהגזענית

כשאמרתי בלי סלקציה- לא התכוונתי פצצת אטום אל תוך סוריה חתיכת מתחסד.. להרוג את כל הנהגים?! אולי זה יהיה טוב.. אבל לאנראה לי שזה מה שאנחנו מחפשים! הכוונה- בלי סלקציה הייתה שאחרי שתופסים מחבל שכרגע גרם ל 30 אמהות להצטער שהן נולדו, לא נותנים לו לשבת שנה בכלא ואז להחליף אותו בכמה גופות!! אלא להרוג- וכן- כאלה אין לי בעיה להרוג... בקשר לגזענות- אל תלך לשם אפילו, מצטערת אם ככה גרמתי לך להרגיש, אבל זו לא הייתה הכוונה.

N0

New member
גם כאלה אין לN0 בעיה להרוג...

למרות שיש דברים יותר גרועים שאפשר לעשות להם, אבל זו קצת בעיה להרוג מחבלים מתאבדים!

mmm

New member
ונהפוך אותם לקדושים מעונים, שהידים.

הא.. אם תופסים עדיף לתת להם להישאר בכלא לעולם, ואז הם יצטערו, וחור התחת שלהם יגדל בהרבה, משכב זכר אסור באיסלם אם m איננו תועה. אז הבנת יקירתי, ילדונת, קטנה, בת 11, בערך הא. BY mE

אבל הפלשתינאים מתכוונים לזה

והנהגים לא. עם כל הדעות ה``קיצוניות`` שלה, היא לא שונאת את העם שלה, כמו הרבה אנשים פה, שלא מרגישים את זה אפילו.

mmm

New member
רגע: פתרון למה שלא... אוי תשתקי!!!

למה שלא נשים את כולם במשרפות, אבל לא לפני שנתחיל במבצע אותוניסיה על היהודים בארץ, הרי הם הורגים ילדים שלא מקבלים מספיק כסף, אפשר לממן שני ילדים בכסף שנותנים לנכה. מממ נשמע מוכר לא?... לא נשמע מוכר, תפתחי ספרי היסטוריה וראי, ראי את האוול שנגרם ליהודים. צריך להכניס את כל העם הפלשתיני תחת קטגוריה של מפגעים, האם הילדים שלהם יפגעו האם כל הפלשתינים הורגים? הא... אל תזבלי ותפלטי דעות פשיסטיות אם לא נאציות. BY mE

למעלה