Desert Combat 6

Alon316

New member
Desert Combat 6

האירוע שהתקיים ברומניה ישודר באגו טוטאל ב24/3 יום שני בשעה 21:00! מצורף הפרומו של האירוע

sandman2

New member
desert combat chalange

שלושת האירועים הראשונים היו בב"ש ומשם השם...

sandman2

New member
לצערי לא סגור שיהיה

יכול להיות ש7 יהיה גם ברומניה

sandman2

New member
בוא נתחיל ממפגש מחר בויולה :)

אח"כ נעבור אולי למפגש UFC85 בשורות הראשונות בלונדון.... נראה כמה כרטיסים אפשר להשיג

המנהל של האירוע

רובי מונד הוא רומני במקור ויש לו קשרים טובים עם לוחמים ומאמנים ברומניה.

haim9798

New member
אפשר לקבל עוד פרטים על האירוע

אני כבר הרבה זמן מתכנן לי על "פלישה" לאירוע MMA טוב. אומנם הכוונה היא בסופו של דבר להגיע לאירוע של הUFC באירופה או בארה"ב אבל תמיד יכול להיות נחמד לראות ערב קרבות בארץ.

roei27272

New member
dcc אירוע MMA ישראלי - יוזמה של בחור

בשם רובי מונד , לאירוע הראשון - שלישי הופיעו כמה מאות איש , לאירוע הלפני אחרון שהיה בהאנגר בת"א באו 1800 איש שזה מרשים במיוחד , החוקים הם אותם חוקים כמו ב - UFC , ההפקה קצת שונה , מנחה הבית הוא אלון פדות מאגו טואטאל (התלמיד שמקבל מכות ) סה"כ אירוע יפה , האחרון היה ברומניה , שם יש ביקוש ל - MMA , האירוע ברומניה שודר ישירות לשלושה ארצות שזה מדהים . מי שרוצה לדעת תוצאות אז הישראלים נצחו את הרומנים נדמה לי בכל הקרבות , במיוחד בגלל הידע ב BJJ , הרומנים הם חיות באגרוף ובעמידה אבל כשהם יורדים לקרקע הם נתפסים בבריחים ובחניקות . יש חגורת אליפות כמקובל . זהו ....

haim9798

New member
אתה יכול להפנות אותי אולי לפרטים יותר

קונקרטיים בנוגע לאירוע הבא ? אני מתכוון בעיקר למתי , איפה ומחיר.

roei27272

New member
בעיקרון צריך להיות אירוע פעם בחודש/חודש וחצי

תכנס לפורום מידי פעם , כשיהיה אירוע זה יופיע פה , ואז תוכל לקבל את כל הפרטים כולל מחיר . אני מניח שהוא יהיה בת"א בנמל או בגני התערוכה , אם לא יוחלט לעשות עוד סיבוב ברומניה . בכל מקרה צפויים 7/8 קרבות דיי טובים .

טוב, האירוע בתל-אביב בוטל

לפי מה ששמעתי, האירוע הבא יהיה במאי ואכן הוא יהיה ברומניה והאירוע אחריו ביוני ויהיה בארץ.

doom23

New member
פאק אפילו MMA ניהיה רומני בארץ

למה לא לעשות פה ? יותר יקר ? חסר לוחמים ? כמה אנשים מגיעים לאירועים שם ?

talhorm

New member
מאוד מבאס.

DESRET COMBACT רשמית אירגון רומני ולא ישראלי לטעמי... ככה המודעות בארץ לMMA לא תעלה.

למעלה