David Bowie & Queen-Under pressure

superyal

New member
David Bowie & Queen-Under pressure

מכירים את השיר? בכל מקרה הוא היה באיזו שהוא סרט מישהו זוכר אולי איזה? אם אני לא טועה זה היה בפתיחה דל להעביר את זה הלאה אבל אני לא בטוחה עזרה?

superyal

New member
עוד באותו נושא

בסרט להעביר את זה הלאה בסוף היה שיר ממש יפה ואני לא זוכרת איך קוראים לו משהו עם angels... נראה לי בקטע עם הנרות שהילד מת...

superyal

New member
עוד באותו נושא

בסרט להעביר את זה הלאה בסוף היה שיר ממש יפה ואני לא זוכרת איך קוראים לו משהו עם angels... נראה לי בקטע עם הנרות שהילד מת...

sherennn

New member
השיר..

הופיע בכמה סרטים...: "Scrubs" (2001) - "Under Pressure" -------------------------------------------------------------------------------- 40 Days and 40 Nights (2002) - "Under Pressure" -------------------------------------------------------------------------------- American Werewolf in Paris, An (1997) Performed by Under Pressure -------------------------------------------------------------------------------- Grosse Pointe Blank (1997) - "Under Pressure" -------------------------------------------------------------------------------- New Life, A (1988) - "Under Pressure" -------------------------------------------------------------------------------- Players Club, The (1998/I) - "Under Pressure" -------------------------------------------------------------------------------- Queen Live at Wembley '86 (1986) (V) - "Under Pressure" -------------------------------------------------------------------------------- Stepmom (1998) - "Under Pressure"

למעלה