D&G

עידוו 21

New member
D&G

אהלן חבר'ה, על הDRZ שלי מורכב אגזוז של D&G בחיבור שלך הדוד התפרקו הניטים שמחברים אותו, עכשיו הדוד כאילו נשלף ונחשף לי צינור מתכת מחורר(כמו קנה של מקלע) השאלה שלי היא:האם לחבר אותו בחזרה עם ניטים ולסגור כרגיל... אין בפנים שום דבר שדומה לצמר סלעים,רק צינור ברזל מחורר זה תקין???

עידוו 21

New member
איך בדיוק עושים את זה?

מאיפה אני משיג צמר סלעים? ואיך באיזה צורה\זוית מניחים את הצמר סלעים? אשמח להסבר...

D u k a s

New member
לא תקין

תוסיף צמר סלעים או צמר בלעים וסגור עם ניטים.

לך למוסך של אליתים שהוא מתעסק...

עם האגזוז הנ"ל ותקנה מימנו צמר לאגזוז והוא יסביר לך איך לשיים אותו ע"י הידוק שלו סביב התת מקלע בשרינק וסגירה של ניטים אך ורק מאלומיניום המצר עולה 100 שח בערך וההרכבה ממש קלה ( בני ברק ברחוב ברוך הירש )

ניטים מנירוסטה לא אלומיניום..

וחוץ מי זה איזה הבדל בסאונד בהרבה יותר נעים וקרבי

KTM620SX

New member
תגיד באמת יש הבדל בסאונד עם או בלי צמר

האגזוזים שלהם די רועשים לרכיבות ארוכות צריך פקקים.......חוצמיזה ממצב שלב עדיין מתאמנים במסלול ברוחמה......אני לא יודע אם זה אתה עזרת לי עם הפנצ'ר או אחיך ....

אחי אין לך מושג עד כמה זה פשוט ...

עולם אחר מומלץ בחום וזה אני שעזרתי לך וחוץ מי זה אנחנו בונים כרגע ספיישל סבבה קצת יותר קרוב לקריה

orange blood

New member
נו יאללה למה מחכים...

כל שישי ושבת אנחנו יוצאים למעט יוצאי דופן, בתקופה הזאת משתדלים בעיקר בשעות אחר הצהריים.

עידוו 21

New member
150 שקל רק צמר סלעים וניטים ללא עבודה

זה לא מחיר מטורף??? עם כל הכבוד,כולה פיסת צמר סלעים ושישה ניטים... עם עבודה זה 250 שקל! למה כזה יקר? אם מישהו יש לו אופציה אחרת אני אשמח לעדכון

a c t i v e X

New member
קח מדוד (תומר)שמש ישן ותחליף כל חודש

או צמר ייעודי של MOOSE באבנוע או MOTO-DEPOT ב80 שח

אז ככה לי זה עלה שאני מסתכל ...

,בחשבונית כולל ניטים 144 שח ואת העבודה עשיתי לבד רק הייתי צריך לארגן רובה ניטים וזה היה פשוט אני אומר לך תקנה ותיצור איתי קשר זה פשוט מוד לעשות חבל על הכסף של העבודה

orange blood

New member
זה לא יותר מסובך

מלפתוח קופסת ביסקוטים ולסגור אותה, אל תתרגש תפתח הכול קח צמר תלחץ אותו עם ניילון נצמד הכי חזק שאתה יכול תדחוף למקום ותסגור עם ניט נירוסטה שעולה 5 שקל.

עידוו 21

New member
הפרוייקט נגמר!

היה בסדר נלחמתי עם הצמר כדי להכניס אותו, כמו טיפש סגרתי את הניטים בלי הלייסט ששמים על הניטים, אבל חפיף מחר נקנה עוד כמה ניטים נפתח ונעשה את זה כמו שצריך. תודה לכולם על העזרה ובמיוחד ל"שלב מתקדם" שהסביר לי טלפונית...

למעלה