CSI מיאמי, עונה 5, פרק 9 !!!

CSI מיאמי, עונה 5, פרק 9 !!!

פרק 9 - מכירת חיסול - Going, Going, Gone צעירה בת 19 נמצאת ללא רוח חיים במסיבה שמתנהלת בה "מכירת דייטים" למטרות צדקה, עיניה מכוסות ובחדר גבר מפוחד חצי עירום שלקח ויאגרה. העקבות מובילים אל ג'ייק, החבר לשעבר של קאלי, שגייס את הצעירה לעזור לו בחקירת עסקיו של המארח באירוע. הצוות פוגש במקום שתי נשים נוספות, אחת מהן שומרת על הבית ואילו השנייה רוצה לפגוע בבית, בעיר, במדינה ובארץ כולה. אני לא מאמין שאני עוד נותן תקצירים לסדרה שכבר הפסקתי לראות והיא די יצאה לי מהתחת

Marg H

New member
נראה לי שמרוב שהיינו בתוך זה כבר חטפנו

בחילה

אשכרה ככה...

יותר מידיי התמכרנו והפכנו את זה למרכז חיינו, אז זו התוצאה. האמתי שאצלי זה בגלל שאני שם לב שכל הפרקים כבר מתחילים להיות אותו דבר, הכל מתחיל להתמחזר, אני כבר יודע מה יהיה הסוף ומי אשם וכל החרטה הזה, וזה מוריד מהאפקט של הכיף בצפייה. ואין יותר את האקשן שהיה פעם, בכל שלושת הסדרות. זה כבר לא ניהיה מעניין. ואני, אני אישית נכנסתי לתקופה חדשה בחיים, די אין לי זמן בכלל לצפות בטיוי בזמן האחרון, אז ככה שממש לא יוצא לי לראות. אמממ.. וזהו.. אנעארף..

trigotrigo

New member
יהיה בסדר ../images/Emo13.gif

ככה זה בחיים, יש ups ויש downs... הפורום פה תמיד.

Marg H

New member
צודק../images/Emo4.gif

אבל תמיד אפשר להמשיך לחפור של הסידרה על דברים לא קשורים כמו הורשיו או שטויות
ואת זה אפשר לעשות גם כשלא רואים אותה, נכון?

אוי די כולכם חחח

אני כבר לא נגעתי ב-CSI מאז שנגמרה העונה השביעית של ווגאס,אז מה? אני עדין אוהבת,אם נמאס לי אני חוזרת לעונות הראשונות וחוטפת נוסטלגיה,אם לא אני מתחילה לאהוב דמות אחרת ורואה את הסדרה מנקודת המבט שלה,זה עובד כל פעם

חחח נראה לך שקאלי היתה הראשונה?

אואה אואה,לקח לי הרבה זמן לשים לב אליה,היא מהזה כאפות לפעמים
וזה לא רק במיאמי

Marg H

New member
שלא תעזי להגיד שפעם האהבת את שרה

יותר מאשר את קת'רין, או שזה עדין?

שרה היתה הראשונה שלי!

ואז גריסום,אבל בהתחלה היתה ממש תחרות בין קת'רין לשרה,ממש ממש ממש.ולמה אני מקשקשת פסח יש לי עבודה לעשות
רק היום יצאנו לחופש פפ

Marg H

New member
לא אוהבת אותך, למה את בחופש ולי מבחן?

יש לי מחר מבחן ענקי בתולדות האומנות ועוד לא התחלתי ללמוד!

תולדות האומנות?

אצלנו בבצפר אין מבחנים למי שבמגמת אומנות,את בעיוניות או במבוצעת?

Marg H

New member
לא יודעת מה זה אומר../images/Emo4.gif

יש לי גם שיעור ציור, גם ישומיי מחשב[גרפיקה ממוחשבת], וידיאו ארט[זה סתם בשביל הכיף, וכן תולדות האומנות זה העיוני שבדבר.

למעלה