creative nomad jokebox

Manic Subsidal

New member
creative nomad jokebox

נגן ה MP3 היקר כרגע בשוק, האם הוא באמת שווה את המחיר שלו?

gilgolan

New member
לא חושב ששווה את המחיר

המכשיר גדול וכבד ביחס לשאר מכשירי הMP3 .. אבל אם יש לך את הכסף אז תקנה

mp3 player

תראה,לגבי איכותו של המכשיר אין עוררין,מחירו בארץ עדיין יקר מאוד אך ניתן לרכוש אותו במחיר של 300$ לערך כולל מע"מ ומשלוח מארה"ב. המלצה שלי-לחכות...

Summoner

New member
Creative Jukebox

אני לא מסכים, לפני שקניתי את ה-Archos, די בדקתי את העניין, ומהרושם שלי מכשיר ה-Nomad לא משהו. הוא עושה בעיות, עולה לאט, ולאחר שהקלטת אליו שיר לא ניתן להעתיק אותו החוצה. ב-Archos ניתן להשתמש כמו הארד דיסק ב"מחשב שלי" העתקה והדבקה של קבצים. איכות הסאונד של המכשירים טובה, אך בנומאד יש באגים. גם ב-Archos היו באגים, אך עכשיו בגרסה האחרונה של התוכנה למכשיר (גרסה 5) דברים עובדים מצויין, ניתן אפילו ליצור Playlists כמו ב-Winamp. אריאל

תגיד, ה ARCHOS הזה...

הוא תומך בניגון של קבצים מעל 128 KBS? עד לאיזה איכות הוא יכול להגיע ? ושאלה יותר חשובה: האם אפשר ליקנות אותו ללא דיסק קשיח (בהנחה שלי יש כבר אחד)

Summoner

New member
כן

הארכוס תומך בקצבים עד 320kbps (למרות שאולי לפעמים יהיו קפיצות בכאלה קצבים - לא לא היו בעיות). איכות המכשיר היא ברמה של winamp ואף טובה מכך, ואני שומע כאן על ציוד די רציני וחיבורים טובים (מערכת קולנוע ביתית וכו). לא ניתן לקנות אותו ללא ההארד דיסק, אך ניתן לפתוח אותו ולשים אחר. אני לא רציתי להסתכן ובסוף נשארתי עם 6 גיגה. דרך אגב, ניתן להשתמש בו כהרד דיסק לכל דבר.

Manic Subsidal

New member
אני לא רוצה לקנות......

אני סתם שואל..... וכבר יש לי אחד, octave pontis. והוא די בסדר בהתחשב במחיר שלו

למעלה