cover flow לא מציג artwork בנאנו דור 4

sronis

New member
cover flow לא מציג artwork בנאנו דור 4

היי, יש לי בעיה מוזרה בנאנו דור 4 16GB. הורדתי להרבה אלבומים artwork, כלומר עטיפות של הדיסקים. באייטיונס זה מוצג כרגיל. הפעלתי את האופציה ששומרת את התמונות באייפוד וסנכרנתי. כשאני משוטט במסך הראשי של הנאנו רואים את התמונות של כל האלבומים עוברות באיטיות בחלק התחתון של המסך, אבל כשאני נכנס ל-cover flow לא רואים כלום (כלומר הוא עובד, אבל התמונות לא מוצגות). אם מנגנים שיר מתוך אלבום העטיפה של האלבום כן מוצגת, אבל רק ב-cover flow זה לא עובד. למישהו יש פתרון? (ביצעתי חיפוש בפורום - לא מצאתי. אם כבר הייתה שאלה כזו אנא הפנו אותי אליה). תודה רוני

isrmnhr

New member
אולי יש בעיה בפורמט של התמונות ?

מאיפה הורדת את תמונות העטיפות - דרך אייטונס ? אם לא, אז תעשה ניסוי ותוריד תמונת עטיפה של דיסק אחד דרך אייטונס ותראה אם זה השפיע. ועלה לי עוד רעיון - יכול להיות שלא כל השירים באלבום מעודכנים באותה תמונה של עטיפה (או שיש תמונה רק לאחד ולשאר אין) - תבדוק גם את זה.

sronis

New member
אולי. אילו דרישות יש לפורמט?

את התמונות הורדתי דרך גוגל - חיפוש שם האלבום בחיפוש התמונות של גוגל והעברה של קובץ ה-JPG בדראג אנד דרופ לאייטיונס. למיטב הבנתי צריך ליצור חשבון באייטיונס בשביל להוריד עטיפות - ואין לי חשבון. לכל השירים באלבום יש אותה תמונה של עטיפה כמובן - היא מתעדכנת לכל האלבום. שימו לב - התמונות מועלות לאייפוד. הן מופיעות בחלק התחתון של המסך בסטריפ הזה שמתחלף כל הזמן. רק בקאבר פלואו זה לא עובד, וגם בחלק מהמקרים בהם ניגשים ישירות לאלבום (דרך מוזיקה-אלבומים). יש לציין שכמה תמונות כן מופיעות בקאבר פלואו, אבל ממש מעט (פחות מ-10, מתוך מאות אלבומים) רוני

isrmnhr

New member
לא יודע בדיוק מה הפורמט

אני יודע שלי היתה בעיה עם תמונת עטיפה אחת שהוספתי בעצמי - ואח"כ כל הCOVER FLOW התחרבש. לכן יהיה יותר בטוח לתת לאייטונס לעדכן אם אפשר. בכל זאת - דווקא נשמע לי שהבעיה היא שלא כל השירים באלבום מעודכנים באותה תמונה. תנסה לסמן את כל השירים באלבום ואז - GET INFO - ומשם לעדכן את העטיפה לכולם ביחד.

LinkTree

New member
אני אישית עובד כמוך וזה עובד לי סבבה

זה ממש מוזר העניין הזה - שווה לנסות לחפש בפורומים בחול - אולי ב ilounge.com מכירים את התופעה

למעלה