Collect for Output באילוס

JUBRANOO

New member
Collect for Output באילוס

אין אפשרות "לארוז" קבצים לצרכי העברה ללשכת שירות Collect for Outpu באילוס. ממה זאת אומרת אני לא יכול לשלוח לבית דפוס קובץ אילוס עם קבצי של תמונה שהם נמצאיעם בתקיה אחת כמו בפריהנד? אני חושב ש בCS2 יש גם אפשרות של EMBED כמו בפריהנד? זה נכון לא?

yossi_maoz

New member
אתה יכול בהחלט

פשוט לוודא שהעתקת את התמונות וקבצי הפונטים לתיקיה באופן מסודר. היתרון של פריהנד ואינדיזיין הוא העובדה שקיימת פקודה מתוך התוכנה שמבצעת את העבודה בשבילך, בעוד שבאילוסטרייטור אתה חייב להתארגן בצורה "ידנית"- כלומר לצור בעצמך את התיקיה ולהעתיק לתוכה את הקבצים הנ"ל. אגב, התכונה הזו פחות רלבנטית בארץ מאחר והרבה מקומות יבקשו ממך PDF או פוסטסקריפט. -ניתן לבצע EMBED לתמונות כמו בפריהנד.

yossi_maoz

New member
בוחרים בתמונה

ואת האפשרות הרלבנטית מהתפריט הנשלף של פלטת ה-Links .

JUBRANOO

New member
את מתכוון על ידי PLACE

ואת האפשרות הרלבנטית מהתפריט הנשלף של פלטת ה-Links - לא הבנתי את המשפט הזה יש אפשרות בתפריט FILE - PLACE ואז מסמנים את הבחירה ב LINK לזה התכוונת? אם לזה התכוונת אז היא לא נשמרת כמו בפריהנד - התוכנה תחפש את התמונה אם היא לא נמצאת בתקיה שנמצא בה קובץ האילוס

JUBRANOO

New member
את מתכוון שפריהנד מחפשת אוטומתית

את המקור של הקובץ החסר בעוד שאילו לא מחפשת אבל אם אתה עושה PLACE באילו הי כן מחפשת אותו שקיימת פקודה מתוך התוכנה שמבצעת את העבודה בשבילך? אפשר להסביר למה התכוון המשורר כדי שאני אדע אם הבנתי אותך נכון

yossi_maoz

New member
חפש בעזרה של אינדיזיין

את ההסבר על האפשרות Package ובעזרה של פריהנד על האפשרות Collect For Output פקודות מהסוג הנ"ל אין באילוסטרייטור.

JUBRANOO

New member
איפה נמצאת הפקודה הזאת בפריהנד

ב EDIT - LINK והפקודה EXTRACT ? לזה התכוונת אבל עוד פעם בכל מקרה אתה חייב לשמור את התמונות ליד קובץ הפריהנד או לעשות את ה EMBED . נכון? בעזרה של פריהנד הם דיבר על זה When preparing a document to send to a service bureau, use the Collect for Output command to gather all needed components, including linked graphic files. For more information, see Printing. איך מגיעים ל פקודה Collect for Output ? מה היא עושה בדיוק? ולמה אני צריך אותה אם אני שומר את התמונות ליד הקובץ

JUBRANOO

New member
עוד שאלה על INDESIGN

יש חוסר יכולת להתאים את משטח הטקסט לטקסט עצמו בצורה אוטומטית" ב INDESIGN נכון?

JUBRANOO

New member
איך עושים , איך אני אבדוק את זה

לא מצליח אני בוחר בכלי הטקסט ואז עושה גודל מסוים לטקסט וכותבת בפנים אבל איך אחר כך אוכל להתאים את המדגרת של הטקטס לגודל האמיתי של הטקטס?

למעלה