CLASS חדש נוסף ליום שישי הבא !

altmanir

New member
CLASS חדש נוסף ליום שישי הבא !

לאור בקשות השייטים ולחצים מרובים אני גאה להכריז על פתיחת קו נוספת, הצטרפות של class חדש לשיוט והוא class IRC BR. ובלי קיצורים IRC BEER. דגם ה- IRC BEER מוזנק מייד עם החזרה לחוף בשבוע הבא, יום שישי ה- 17/11 לאחר שיוט רייכרט במועדון דרך הים שבמרינה הרצלייה. דגם ה- IRC BEER הוא דגם פתוח לכל שייט, מכל כלי שייט, שנרשם ושילם לשיוט רייכרט או לכלל האליפות. הניקוד בדגם IRC BEER פשוט, נוסחה המשלבת גובה, משקל וניסיון, כבר מספר שנים שאני מפתח את הנוסחה ,בוחן אותה על עצמי בכל מיני מצבים. תאמינו לי לא פשוט, היו פאדיחות. הוראות ההשתתפות בדגם IRC BEER כוללות: 1. שייטים שמתחרים ב- IRC BEER לא נוהגים ! 2. גילאי השייטים - לפי חוקי מדינת ישראל. 3. אות ההזנקה מורכב מאות קולי, דגל פקק וריח - לא חשוב מה בא קודם. 4. עיתוי ההזנקה ל- IRC BEER מחייב דיוק, אות ההתרעה יינתן ב BEER OCLOCK, אין הזנקה מאוחרת. 5. דגם ה- IRC BEER מעודד תחרויות בסגנון TEAM RACING, תתכן קטגוריה מיוחדת בנושא. 6. מותר להביא ציוד מהבית, (כוסות לגימה אישיות וכד') 7. מותר להשפך לקו.... הוראות הדגם החדש מאוד גמישות וכאן המקום לבקש ממכם השייטים ,המועמדים להשתתף באירוע המכובד, להעלות הצעות להוראות נוספות לדגם החדש והמתפתח. להתראות בשישי הבא בשיוט רייכרט 2006 ! נ.ב IRC T - לשייטים עם נענע - עוד דגם עם הרבה כבוד וחוקה של דבש.

altmanir

New member
irc beer אוסטרלי

http://youtube.com/watch?v=3F-0NCEv4po גרסה אוסטרלית מאוד מתקדמת, אנחנו נשאר בחוף.

zvikamed

New member
אם זה לא מצחיק את דודי

אז אני לא יודע מה כן

למעלה