CityHunter יפה כמו שציפו ועושו מימנה ?

רות113

New member
CityHunter יפה כמו שציפו ועושו מימנה ?

זו שאלה לבנות שצופות בדרמה...
האם יהיה לדרמה הזו תרגום מהיר כמו שהיה לגן הסודי?

Rebeccan

New member
איך האנגלית שלך ?

את יכולה להכנס לאתרי בלוגים ברשת - ולקרוא התרשמויות. לגבי תרגום לעברית

falkor6

New member
../images/Emo12.gif

יכול להיות שאת מתרגמת את הדרמה הזו
אני כל כך אהיה מאושרת אם כן
בטוח שאקים לך מקדש כמו לויקה

yuki kun

New member
אומו אומו אומו!!! O.O

גם אני פותחת מקדש אם הסדרה תתורגם!

Rebeccan

New member
חחחחח

אפשר להזמין גינון לוילה, במקום מקדש
. . . . . . . . . לפי קצב הפרקים
אבל אל תשאלו .......... כשיהיה אז יהיה

רות113

New member
לא נכוןןן? את מתרגמת? את דרמת השנה עם השחקן

הכי מושלם בעולם?
מה שאת רוצה.. רק תגידי מקדש , גינון לוילה, הכללללללללל........

yuki kun

New member
../images/Emo254.gif לא חופרת יותר.... ../images/Emo13.gif

גינון, בריכה וירקות אורגנים מהגינה! מה שתרציתי! (את האחרון אני אשכרה גם יכולה לקיים..
)

Rebeccan

New member
חחחח זה נשמע מענין - האורגני הזה

מה זאת אומרת יכולה לקיים ? ספרי, דברי ... אולי נסגור עסקה

yuki kun

New member
לאבא יש גינה..

עם ה-מ-ו-ן ירקות גידול ביתי. חוץ מגזר כי עקרתי את כולו.

carm888

New member
../images/Emo58.gif שאלה לרבקה

יש לי שאלה חשובה שנוגעת לכל הנושא הזה של הנקמה, משהו פה לא מסתדר לי בפרק 1 כשחמשת ה
מחליטים להרוג את כל ה21 חיילים שיצאו למשימה בצפון קוריאה הבנתי שהיה איזה עיניין פוליטי בהסכם שהם התחייבו אליו ליפן וארה"ב אבל למה הם לא יכלו להחזיר את החיילים ולהתכחש לכל העיניין זה נראה לי יותר הגיוני מלרצוח אותם לא? כמו שהמוסד מכחיש כל מיני מבצעים שהם עושים (אני מבינה שהרצח הזה דרוש לסיפור אבל עדיין אני מחפשת איזשהי קורילציה למציאות). אני מפרק 1 תוהה לגבי זה כל העלילה מבוססת על הנקמה הזאת וזה מה זה יושב לי על ההיגיון. יש לך דרך ליישב את זה?

Rebeccan

New member
../images/Emo58.gif אם הם מחזירים

את החיילים - זה נעשה במים טריטוריאליים זרים - ההסכם הוא עם ארה"ב ... ולא עם יפן (אם אני זוכרת נכון). בכל מקרה - הרעיון היה להשתיק את כל הענין כולו - אחרת היו שאלות של מדוע נשלחו בכלל לצפון קוריאה, ואולי בכלל הנקמה מצד הצפון היתה עלולה להיות חזקה יותר. הממשלה הדר' קוריאנית לא רצתה להסתבך עם הצפון - כדי שהמצב לא יתדרדר מעבר להרג של כמה דיפלומטים / כתבים וכו'. היה שם קטע של אפשרות להתדרדרות לכדי מלחמה גרעינית, וזה מה שהאמריקאים ניסו להרגיע וביקשו לכן מהדרום לא להגיב לפרובוקציה של הצפון. כלומר - אם הדרום שתק, הרי שלא שלחו חיילים, לא היה הרג של קצינים בצפון וכל האירוע לא התרחש. אילו היו חוזרים החיילים הביתה - הכל היה דולף ... וזו ההשתקה הגדולה. לכן היה חשוב להם להרוג את כל החיילים (הסצינה עם היריות מהצוללת), כדי למנוע מהם לחזור ולספר. סה"כ היתה הצלחה והם כבר היו בדרך חזרה ....

carm888

New member
../images/Emo58.gifסופסוף הבנתי../images/Emo62.gif

אם זה היה או השתקה או משבר גרעיני אז זה עושה את 5 ה
פחות רעים בעיני. לא מסכימה עם המעשה שלהם אבל הסיבה מובנת לי הרבה יותר. ואני מניחה שזה באמת היה דולף איכשהו אם הם היו חוזרים תודה רבה
.

Rebeccan

New member
והנקמה ../images/Emo58.gif

בסדרה בכלל קשורה לחמשת האנשים שהורו על רצח החיילים, ולא כלפי הצפון. עד איזה פרק הגעת ? עוד לא יצאו כתוביות לפרק 6 ... ואת פרק 5 תיכף הולכת להשלים

carm888

New member
אני ב6

סיימתי אתמול את 5 RAW ואני אראה בערב את 5 עם תירגום ואח"כ את 6 RAW אבל זה יהיה רק אחרי קין והבל נראה לי שאלה הפרקים האחרונים של קין והבל אז אני לא רוצה להפסיד.

Rebeccan

New member
קין והבל זה רק 15-16

נדמה לי מתוך 20 אז יש עוד זמן לסיום

carm888

New member
קיו והבל נמתחת לי קצת כמו ../images/Emo192.gif

מישום מה הייתה לי הרגשה שהיא צריכה כבר להסתיים
חבל שלא.

Rebeccan

New member
חחח את לא לבד, אבל

השלמתי עד פרק 14 (למה במלונות בד"כ אין ויוה פלטינה ?) ודווקא 2 הפרקים האחרונים היו טובים יותר מאשר קודם. צודקת - זה די מרוח ואיטי......... נ.ב. אני לא מתחברת פה בשבת ... אבל יש חדשות

למעלה