City Hall
סדרה מטורפת ומצחיקה

City Hall ../images/Emo99.gif סדרה מטורפת ומצחיקה ../images/Emo6.gif

בשעה טובה התחלתי לראות את הסדרה המקסימה הזו..
מרתון של חמישי ושישי הגעתי לפרק 9.
אוהבת את השחקנית קים סון-אה מסאם סון (שעדיין לא ראיתי בעוונותיי..לא לסקול אותי) היא משחקת נפלא ומרגשת עד דמעות.
והשחקן הראשי צ'ה סונג-וון
נראה משגע בחליפות ועניבה
אוהבת את קור רוחו ואת משחקו. אהבתי מאד את הקטע בתחרות של ריקוד הטנגו של שניהם ובמיוחד אהבתי את הקטע פרק 8 דקה 42...
מורן, רציתי להודות לך
רק בזכותך אני רואה את הסדרה הזו. שבת שלום לכולם

Verona04

New member
../images/Emo3.gifבשעה טובה ומוצלחת! ../images/Emo6.gif

וחכי, זה רק הולך ומשתפר מפרק לפרק....

yoon13

New member
../images/Emo140.gif סדרה מעולה ומהנה

מבחנתי סדרה ששברה כמה מוסכמות ( מהסדרות הקוראניות השמרניות) זה רק הולך ומשתפר

Rebeccan

New member
גמני רוצה .......

היכן אפשר לראות ברשת ? תרגום לאנגלית גם טוב לי......... או שיש לכם פה קישור הכולל תרגום לעברית ?
מראש

fifke

New member
גם אני התחלתי לראות.

אוהבת מאוד את הסדרות הקוריאניות, כרגע מכורה קשה לפול האוס, את סיטי הול התחלתי לראות ולא ברורה לי ההיסטריה. ראיתי כמה פרקים ראשונים והיא קצת משעממת.... שווה לנסות כמובן, עניין של טעם. סאם סון היה ענקקקקק - ראיתי פעמיים ונהניתי..

יותר נכון אני גם מכורה לריין ../images/Emo8.gif

פול האוס אני רואה בפעם הרביעית + ורק בגלל ריין כמובן. הוא פשוט מהפנט שם
סיטי הול מאד מצחיקה ונהיית מעניינת מאד מפרק לפרק... את עוד תראי

fifke

New member
לגמריייי - הוא כאילו מפוסל בשלמות !!

הוא ממש מהפנט.. סביר להניח שבאופן מודע או לא מודע הוא הסיבה שאני כ"כ נמשכת לסדרה !! בכלל - הסדרות האלה חשפו את הגברים הקוריאניים - איזה לוק :) - הנרי בסאם סון - מה-מם.

Verona04

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

לגבי סיטי הול - נכון שיש פה ושם קטעים משעממים, אבל לרוב אלה קטעים שעוסקים בענייני פוליטיקה וכד'
. כל הקשור לזוג הראשי (הכ"כ מתאימים אחד לשניה
) אני חושבת שאין רגע משעמם ביניהם בדרמה - או שהם מרגשים עד דמעות
או שהם מצחיקים עד דמעות
. וכל פרק פשוט יותר טוב מקודמו אז ממליצה לך "להתגבר" על רגעי השעמום בדרמה ולהמשיך לצפות בה.
וחוץ מזה, זו דרמה בוגרת עם רגעי רומנטיקה אמיתיים (אם את יודעת למה אני מתכוונת) וחיבוקים שם כמו חיבוקים ונשיקות כמו נשיקות, ולא כמו ברוב דרמות קוריאניות די שמרניות, שכל נשיקה בלחי מעלה סומק על פניהם של הדמויות
(שלא לדבר על "נשיקות" על שפתיים, אם אפשר לקרוא להן ככה....
) וואי, חפרתייי..........
ד"א, את כותבת כאן פעם ראשונה נכון? אם כן, אז ברוכה הבאה!

fifke

New member
ממש לא חפרת.. :)

כתבת דברים מעניינים. אני אקח את ההצעה שלכן אמשיך לצפות, אם חברה שלי תמשיך להביא פרקים נוספים, ראינו עד פרק 5 (אני חושבת שמשום מה את פרק 3 אין לה, אז דילגנו), בקיצור - סומכת על המילה שלכן. גם אני שמחה שויוה קצת פתחו את הראש מחוץ לדרום אמריקה (לסדרות מברזיל אני ממש ממש לא מתחברת - הפורטוגזית ממש לא נעימה לי לאוזן משום מה, לעומת הספרדית המקסימה). אגב - טוב שהפורום הזה קיים, הרגשתי שבפורום טלנובלות לא ממש הבינו אותי :). אשמח לבקר שוב בהזדמנות, תודה על קבלת הפנים המלבבת !!

אגב יש עוד פורום שמאד תאהבי

"פורום אסיה-תרבות ופנא"י, הקישור מצורף למטה אם את בקטע של הגברים הקוריאנים המדהימים....
את בהחלט מוזמנת לבית משוגעים שלנו שם...
כרגע יש שם גם את טקס האוסקר לשנת 2009 שיזמו הבנות של הפורום חנה ונעמי
תוכלי ללמוד הרבה על הסדרות האהובות, הזמרים השחקנים והלהקות...שכולנו אוהבים
גם אני התחלתי מפורום טלנובלות אבל מהר מאד עברתי עכשיו אני רואה רק דרמות קוריאניות ויפניות !! דרך אגב איך קוראים לך? אני רונה

למעלה