CCNA

Duck AllMighty

New member
CCNA

שלום לפורום, אני צריך קצת נתונים אם מישהו יכול לתת או להפנות אותי לאתר של סטטיסטיקה זה יהיה מעולה בשבילי. אני רוצה לדעת כמה עולה קורס CCNA (אם אפשר המחיר הכי נמוך שמוצע היום בשוק ואם אפשר לדעת גם מה המחיר המקסימלי שקורס כזה יכול לעלות לי). ולאיזה עבודות בהגדרה אפשר ללכת עם כזאת הסמכה? (טכנאי רשתות מן הסתם אבל האם יש עוד?) -מה המשכורת הממצועת? וגם מה המשכורת הממוצעת למתחיל בתחום... -מה בדרך כלל התנאים לעבודה כזאת? מספר שעות... רכב.. נייד? -האם התעודה באמת מכינה אותי לעבודה או שדרוש עוד משהו כגון הסמכה מסוג אחר או ידע מסוג אחר? - האם הביקוש לכזאת הסמכה בקרב מעסיקים הוא גבוה בכלל? כל דבר אחר שתוכלו לתת לי בקשר לעבודה והכשרה כCCNA יעזור לי. והמבחן זה סביבות ה800 שקל נכון? תודה חבר'ה נדב.

MaD-d0g

New member
אני אנסה לעזור

הקורס והתעודה לא יקנו לך עבודה. הם יקנו לך ידע שבעזרתו תוכל למצוא עבודה... המבחן עולה 800 ש"ח... אבל אם תעשה קורס מסודר יכול להיות שתהיה הנחה על המבחן עצמו. הכי זול שראיתי זה במכללת אורט סינגלובסקי (ויש לי 2 חברים שלומדים שם).. זה בערך 8000 ש"ח. הכי יקרה שראיתי זה בערך 15 או 16 אלף ש"ח.. במקומות כמו ג'ון ברייס. איזה עבודות ? כל מני. קשה להיי טק בלי נסיון ורק עם קורס כזה. תדע ש CCNA זו הסמכה התחלתית. בפורום עבודה בהייטק אמור להיות בטאגליין שרשור שמדבר על "האם קורס XXX יכול לגרום לי להכנס להייטק" אם יש לך עוד שאלות על ההסמכה... אתה מוזמן לשאול בפורום

למעלה