CANNON S2

מוטציה1

New member
CANNON S2

שלום, מתי צפויה להיות ירידה משמעותית במחירים של המצלמה הנ"ל בארץ, בעקבות יציאת ה S3 ? האם מסך נשלף/מפרקי שימושי? האם מישהו התנסה גם ב-S2 וגם ב-Z6 ויכול להעביר רשמים על השתיים ומי היא העדיפה? איזה סוג של סוללות רצויות למצלמות הנ"ל? האם 2500 מספיקות? האם שנת אחריות אחת היא דבר מומלץ? האין זוהי תקופה קצרה מדי? תודה רבה למשיבים.

צפויה להיות ירידה

לא כל כך גדולה בגלל שהתמורה של המצלמה S2 שווה למחיר שלה אבל צפויה להיות ירידה כאשר בעצם הS3 תגיע לארץ היא עוד לא הגיעה לחנויות וקשה לי לענות על השאלות שלך בגלל שאני לא התנסתי במצלמות האלה והS3 עוד ל יצאה בארץ אז שהיא תגיע אני אענה לך על השאלות.

ixmix

New member
בקיצר, אין לך מושג.

S2 מול Z6

שלושה מרכיבים חשובים להשוואה: א. מחיר , אין ספק שהזד 6 במחירים של היום מקבלים את התמורה הכי טובה . זה אומר 6 מגה פיקסלים, זום אופטי 12 +מייצב תמונה ב.וידאו. אם הוא חשוב כדאי להשקיע יותר ולקנות את האס 2 אשר לה וידאו בסטיראו וברזולוציה יותר טובה ג. מסך מפרקי, זה מאפשר צילום בזוויות וכיף בוידאו יש עוד נתון שניתן להוסיף: המייצב תמונה של הקנון הוא בעדשה ולא בסנסור כמו בזד 6, זה נתון שלא משפיע לצלם הרגיל.

yg23

New member
אחלה מצלמה

יש לי אותה כבר עוד מעט שנה ואני מרוצה מאוד!

moryoav

New member
לגבי שאר השאלות

- סוללות של 2500 זה מספיק. נחשב חזק מאוד. רצוי לרכוש סוללות מחברה מוכרת כמו GP. - שנת אחריות זה טוב, שנתיים זה יותר טוב, שלוש זה עוד יותר טוב... הגיוני, לא? אומרים שרוב התקלות במצלמות דיגיטליות, אם הן קורות, הן קורות בחודש-חודשיים הראשונים של השימוש - הסיכוי שתקרה תקלה אחרי שנה קטן משמעותית (אבל כמו בכל דבר, חוק מרפי משחק תפקיד). יואב.

מוטציה1

New member
תודה רבה לכולם

אני חושב שבכל זאת ארכוש את ה-S2, אך לא לפני שאראה ואנסה להתרשם בחנות מה-Z6. האם למישהו יצא לעבוד עם "רואים עולם" בפ"ת? בברכת חג פורים שמח.

moryoav

New member
אולי בחודש יולי

הפוג'י s5000 יצאה ב-29 ביולי 2003. הפוג'י s5100 יצאה ב-28 ביולי 2004. הפוג'י s5200 יצאה ב-28 ביולי 2005. עוד מישהו רואה כאן מגמה? יואב.

למעלה