BLOWFISH CRYPTFILE

stud26

New member
אם מישהו יצליח

תראה , אם אתה חושב שאתה יכול להצליח לפרוץ את הקובץ אני מוכן לשלם לך על העבודה או לכל אחד אחר נואשתי

amni

New member
לפרוץ ברוטלית אי אפשר

אין לי זמן להתעסק בזה ואני גם לא מומחה מעבר לידע כללי. יש חברות מסחריות שמתמחות באבטחת מידע שיכולות לעיתים לעזור לזה (עבור כסף). אל תצפה לגדולות, אם אף אחד לא יוכל לשחזר את קובץ המפתח אין אפשרות לפתוח את הקובץ. אם יש לך את הגירסא המקורית של התוכנה שבה הצפנת ואתה יכול להעלות אותה לכאן --- אראה אם היא מייצרת קובץ מפתח על סמך סיסמא בלבד. בגירסא החדשה 2.57 שהורדתי הבוקר זה כנראה בלתי אפשרי: כאשר מבקשים יצירת קובץ מפתח --- התוכנה מבקשית מלבד סיסמא גם הכנסת מספר אקראי שמשמש גם הוא לצורך העירבוב. אני בטוח שאם הכנסת מספר אקראי, אינך זוכר אותו (או שהתוכנה הכניסה מספר אקראי בלי ליידע אותך).

stud26

New member
איזה קובץ זה עם איזו סיומת ?

איזה קובץ זה עם איזו סיומת ? לא הבנתי מה לעלות

amni

New member
השתמשתי ב- 2.57 לא מנענע

משהו שמצאתי דרך גוגל. כנראה זו אותה תוכנה כמו בנענע (אולי בהבדל של גירסת מישנה לצורך שיפוצים קלים). בגירסה זו לפי מה שהבנתי אין קובץ מפתח ניפרד. נידמה לי שבגירסה זו, אם לא מבקשים קובץ מפתח אז קובץ המפתח הוא חלק מהקובץ המוצפן,. בכל אופן עם 2.57 לא קיבלתי יצירת קובץ מפתח מופרד מהקובץ המוצפן כאשר לא ביקשתי זאת. לפי הניסיונות הקצרים שעשיתי, יתכן שהיה נוצר קובץ מפתח מופרד מהקובץ המוצפן אילו ביקשתי זאת. אם ההצפנה שלך הייתה עם 2.57 תעשה נסיונות כדי לראות איך היא עובדת. חשבתי שאולי יש בידיך גירסה ישנה של התוכנה שבה קובץ המפתח מופרד מהקובץ המוצפן ואז מעתיקים אותו למקום אחר (לצורך הגדלת האבטחה). לגבי שאלתך על סיומת. אין שום סיומת קבועה, כל תוכנה חופשית לקבוע סיומת . יש לי תוכנה שבה הסיומת היא "נקודה KEY" הנקודה משמאל ל- K . עם הרבה מזל, זו הסיומת בקובץ מפתח שלך .

amni

New member
יתכן שלא צריך לפרוץ אלא רק

להפעיל נכון את התוכנה. הנה אתר שבו כותב מפתח התוכנה, יתכן שהוא או אחרים שם יעזרו לך. http://www.hotpixel.net/software.html

למעלה