BLACK BOOK הסרט!

• פותח הנושא 846
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

846

Active member
כמילות השיר:

BLACK BOOK הסרט!
כזכור בחודש שעבר השתתף ה GMC בסרט קולנוע הולנדי. מצ"ב כמה תמונות מימי הצילומים. ובתמונה הראשונה: האוטובוס על גרר שי בפ"ת בתחילת הדרך.
כמילות השיר:
"מה עושה, עושה החלוץ? כשהוא בא, הוא בא לקיבוץ?"

846

Active member
תמונה אחרונה:

BLACK BOOK הסרט!
כזכור בחודש שעבר השתתף ה GMC בסרט קולנוע הולנדי. מצ"ב כמה תמונות מימי הצילומים. ובתמונה הראשונה: האוטובוס על גרר שי בפ"ת בתחילת הדרך.
תמונה אחרונה:
ה GMC על רקע העיירה "אירביד" שבירדן. כפר רופין שוכן ממש על הגבול עם ירדן סמוך מאד לנהר הירדן שזורם למרגלותיו.

ה דרומי

New member
תוגה גק'סון והאזור זכור לי טוב טוב

תמונה אחרונה:
ה GMC על רקע העיירה "אירביד" שבירדן. כפר רופין שוכן ממש על הגבול עם ירדן סמוך מאד לנהר הירדן שזורם למרגלותיו.

846

Active member
../images/Emo45.gif../images/Emo24.gif

לא נראה כמו אירביד, חבר.

תמונה אחרונה:
לא נראה כמו אירביד, חבר.
הצילום נראה לכוון דרום מזרח בעוד אירביד נמצאת מצפון מזרח לכפר רופין.

אלון 58

New member
אין סיכוי שזו ארביד...,

תמונה אחרונה:
אין סיכוי שזו ארביד...,
קודם כל ארביד זו עיר בסר-גודל של 200,000 עד 300,000 תושבים,היא מרוחקת בין 40 ל-50 ק"מ בקו אויר מאזור בית-שאן,יש סכוי סביר שהעיירה שרואים בתמונה זו זו שבמפה רואים שנקראת "משרעה". רק לשם "השכלה כללית"!

9108701

New member
גקי אני לא מבין מה אתה עושה באגד

BLACK BOOK הסרט!
גקי אני לא מבין מה אתה עושה באגד
עם תמונות כאלה . הוליבוד מחכה לך

mucool2

New member
תמונות יפות. ../images/Emo51.gif

BLACK BOOK הסרט!
תמונות יפות.

סרטים הולנדיים מככבים פה לאחרונה...

../images/Emo51.gif על התמונות ../images/Emo70.gif

BLACK BOOK הסרט!
על התמונות

נראה שעשית חיים...

maier33

New member
יש לי כמה שאלות

BLACK BOOK הסרט!
יש לי כמה שאלות
למה מותקן מגאפון מעל דלת האוטובוס? מתי יוקרן הסרט ואיך קוראים לסרט? סרט קולנוע או בטלויזיה (ההולנדית /ישראלית) לגבי שאלת מישקל האוטובוס שנשאלה כבר אסור לגרר (שהופיע בתמונה )לגרור את האוטובוס מפעת מישקלו הגבוהה. תמונות יפות. ירון מאיר

846

Active member
תשובות:

יש לי כמה שאלות
למה מותקן מגאפון מעל דלת האוטובוס? מתי יוקרן הסרט ואיך קוראים לסרט? סרט קולנוע או בטלויזיה (ההולנדית /ישראלית) לגבי שאלת מישקל האוטובוס שנשאלה כבר אסור לגרר (שהופיע בתמונה )לגרור את האוטובוס מפעת מישקלו הגבוהה. תמונות יפות. ירון מאיר
תשובות:
המגאפון הותקן ע"י אנשי התפאורה והאביזרים ע"מ לדמות אוטובוס תיירים, הוא לא היה מחובר לכלום ולא פעל. שם הסרט כפי שניכתב בתחילת השירשור הוא: Black Book והוא אמור לצאת לקולנוע (ההולנדי קודם) בתחילת 2007. ע"פ ברור קצר מישקל האוטובוס כפי שמופיע בתעודת הביטוח הוא 7000 ק"ג. אין לי מושג מה המישקל המותר לגרר לסחוב.

צביקוש23

New member
לגבי הגרר גם לפי דעתי משהו מוזר

יש לי כמה שאלות
לגבי הגרר גם לפי דעתי משהו מוזר
מי שרוצה יכול לפנות לחברת גרר שי שיושבת ברחוב גיסין בפ"ת ולבדוק.

אלון 58

New member
../images/Emo51.gif על הפרויקט ו-../images/Emo50.gif../images/Emo70.gif

BLACK BOOK הסרט!
על הפרויקט ו-

davidfainshtein

Member
מנהל
../images/Emo51.gif על התמונות המהממות!

BLACK BOOK הסרט!
על התמונות המהממות!
ממש הצלחת לתפוס את רוח התקופה! נהניתי מאוד. אני מניח שגם אתה.

846

Active member
../images/Emo51.gif על השיפור התמונה, על המידע

על התמונות המהממות!
ממש הצלחת לתפוס את רוח התקופה! נהניתי מאוד. אני מניח שגם אתה.
על השיפור התמונה, על המידע
על הטרקטור ועל המחמאות!

מצב
הנושא נעול.
למעלה