Best Of 2007 Mixtape

חולוני

New member
Best Of 2007 Mixtape

כמו שהבטחתי, הנה מגיע המיקסטייפ האחרון שלי שהוא בעצם מיקסטייפ סיכום שנת 2007 שלי שבניגוד למיקסטייפים הקודמים, יכיל 15 שירים מ-15 האלבומים שהכי אהבתי השנה בכל הסגנונות שאני שומע, בתנאי שהם לא הופיעו במיקסטייפים הקודמים שלי (כדי שלא יהיה כפל שירים). השירים לא מדורגים. להורדה - כנסו לכאן הטראקליסט: 1. Mark Ronson Feat. Paul Smith - Apply Some Pressure אלבום: Version הרומן שלי עם מארק רונסון התחיל עוד ב-2003 שמארק הוציא את אלבום הבכורה האנדרייטד שלו Here Comes The Fuzz, שהיה אחד מאלבומי השנה שלי באותה שנה. מאז אני עוקב אחרי כל דבר שהוא עושה ומקשיב בקביעות לתוכנית הרדיו שלו "אותנטיק שיט" באיסט ווילג' רדיו. האמת היא שאת רוב השירים ב-Version אני מכיר עוד משנה שעברה וכבר אז ידעתי ש-Version יהיה אלבום השנה שלי. 2. Balkan Beat Box - Digital Monkey אלבום: Nu Med 2007 הייתה השנה של הבלקן ביט בוקס. תומר יוסף הפך לחבר קבוע, הם הוציאו את אלבומם השני Nu Med (מזרח תיכון חדש), שהראה שיפור מרשים גם בהפקה וגם בשירים לעומת אלבום הבכורה מ-2005, הם קיבלו ביקורות מפרגנות בפיצ'פורק וב-AMG, הופיעו בכמעט כל הפסטיבלים הכי נחשבים בעולם וקיבלו את מספר המועמדויות הגבוה ביותר בטקס פרסי מוזיקת העולם ה-BBC. 3. Los Caparos - Ponos אלבום: Rasta Vasily את לוס כפרוס הכרתי לראשונה ממש בתחילת 2007 כשהם חיממו את מופע השקת האלבום של הפרברים רפיוג'יז, בסוף יצא שהתלהבתי יותר מההופעה שלהם מאשר מההופעה של הפרברים (שגם היו מעולים, כן? שלא יהיו אי הבנות), בייחוד כשהם ביצעו קאבר ל-Doin' Time של אחת הלהקות הכי אהובות עליי - Sublime. בקיץ האחרון יצא אלבום הבכורה המעולה שלהם Rasta Vasily ולאחרונה הם גם הספיקו לסגור את טקס עמ"י בתור "הדבר הגדול הבא" ע"פ בחירת הערוץ. אמנם אני בספק אם הם יזכו להצלחה מסחרית מכיוון שרוב החומרים שלהם ברוסית אבל מבחינתי הם אכן הדבר הגדול הבא במוזיקה הישראלית ואני מחכה בקוצר רוח לאלבום הבא שלהם. 4. Pop Levi - Pick Me Up Uppercut אלבום: The Return to Form Black Magick Party הרבה פרטים אני לא יודע על פופ לוי אני לא יודע חוץ מזה שהוא הבסיסט של Ladytron. מה שאני כן יודע זה שהוא הוציא בתחילת בפברואר את אלבום הגלאם-רוק של השנה. תקשיבו למשל לשיר כמו Sugar Assault Me Now ותדמיינו לכם שאתם נמצאים כרגע בשנת 72 ומארק בולאן מעולם לא מת. 5. Of Montreal - Suffer For Fashion אלבום: Hissing Fauna, Are You the Destroyer? אלבום המופת של הרכב האינדי-פופ הפסיכדלי הזה דלף אמנם כבר בספטמבר 2006, כ-4 חודשים לפני שיצא רשמית ולכן הוא נשכח על ידי מרבית סיכומי השנה. לא אצלי. אני לא הפסקתי לחרוש על האלבום הגדול הזה גם השנה והוא ללא ספק אחד האלבומים הכי טובים של השנים האחרונות. 6. Mr. Hudson & The Library - Ask The DJ אלבום: A Tale of Two Cities והנה הרכב שישנו עליו יותר מדי השנה ולא בצדק. בראש ההרכב עומד בן הדסון שבזמנו הפנוי הוא מפיק גריים וזה ניכר מאוד במוזיקה של ההרכב, שהוציא השנה אלבום בכורה מעולה שמשלב בין אינדי-רוק, רגאיי וגריים ולא נשמע כמו אף אחד אחר. חבל מאוד שאחד ההרכבים הכי מקוריים של השנה לא זכה למספיק חשיפה. עשו לעצמכם טובה ותבדקו את ההרכב הענק הזה. 7. Kings Of Leon - On Call אלבום: Because Of The Times כשקינגס אוף ליאון הוציאו את אלבום הבכורה שלהם ב-2003, הם היו לא יותר מהרכב רוק דרומי חביב ולא מזיק. מאז הם הספיקו להוציא עוד 2 אלבומים, כשהם משתפרים מאלבום לאלבום כשאחרון Because Of The Times הוא ללא ספק האלבום הכי טוב שלהם עד היום וגם אחד מאלבומי השנה שלי. רק שימשיכו ככה. 8. Just Jack - Symphony Of Sirens אלבום: Overtones כשיצא הסינגל הראשון, Starz in Their Eyes, מהאלבום השני של ג'אסט ג'ק (ג'ק אולסופ), Overtones, הוא הגיע למקום ה-2 במצעד הבריטי והייתי בטוח שהוא הולך להפוך לכוכב. זה לא קרה. ג'אסט ג'ק אמנם נשאר רק עם להיט אחד אבל גם עם אלבום מעולה ללא שיר אחד חלש. בגירסה האמריקאית של האלבום, זכה השיר I Talk Too Much לרמיקס בהשתתפות קיילי מינו. 9. Rilo Kiley - Smoke Detector אלבום: Under the Blacklight אני חייב להודות שעד השנה לא אהבתי בכלל את ריילו קיילי. הם נשמעו לי כמו עוד הרכב אינדי-פופ שיש כמוהם בשפע בארה"ב. ודווקא השנה, כשיצא האלבום Under The Blacklight, הראשון שלהם בלייבל גדול, הם נהיו יותר נגישים וגם יותר טובים לדעתי. המעריצים שלהם לא קיבלו את האלבום בברכה אבל מה איכפת לי? אני אף פעם לא הייתי מעריץ ומבחינתי זה אחד האלבומים שהכי נהניתי מהם השנה. 10. Shy Child - Noise Won’t Stop אלבום: Noise Won’t Stop "ילד ביישן" הם צמד סינת'-רוק מניו יורק, שהוציא השנה אלבום בכורה ב-Wall of Sound וחלקו הופק ע"י פול אפוורת' (בלוק פארטי, מאקסימו פארק, פלאן בי ועוד). עד לפני שנה הם היו חברים בהרכב האלקטרו-רוק Supersystem שהתפרק ב-2006. Shy Child הוציאו את אחד האלבומים הכי כיפיים של השנה. 11. Simian Mobile Disco - Hustler אלבום: Attack Decay Sustain Release אלבום האלקטרו של השנה שייך לטעמי לא לג'אסטיס אלא לסימיאן מובייל דיסקו, שהם צמד שכולל את ג'יימס פורד (שהפיק אלבומים לארקטיק מאנקיז, קלקסונס, מיסטרי ג'טס ועוד) וג'יימס שואו, שהיו חברים בהרכב האלקטרו-רוק המעולה Simian שהתפרק ב-2005 ואילו 2 הג'יימסים המשיכו הלאה ל-SMD ואילו חבר סימיאן נוסף סיימון וויליאם לורד הקים את The Black Ghosts שאמורים להוציא אלבום בכורה השנה. 12. Imani Coppola - Dirty Pictures אלבום: The Black & White Album את הגילוי על האלבום החדש של אימני קופולה אני חייב לקוואמי שהמליץ עליה השנה באחת הביקורות שלו בוואלה. בזכותו גיליתי את אחד האלבומים הכי טובים ומגוונים של השנה של אמנית אמיצה שעושה מה שבזין שלה. האלבום יצא בלייבל Ipecac של מייק פאטון והיא גם חברה בהרכב הפופ שלו - Peeping Tom. 13. Pharoahe Monch - Push אלבום: Desire פרעה מונץ' חזר למשחק אחרי שתיקה של לא פחות מ-8 שנים והוציא את Desire, אלבום ההיפ-הופ של השנה וקלאסיקה מיידית. פרעה נשמע באלבום רעב מתמיד והוציא אלבום שיזכר עוד שנים רבות. 14. Dizzee Rascal - Pussyole (Oldskool) אלבום: Maths + English דיזי, מלך הגריים, הוציא השנה את אלבומו השלישי Maths + English שהוא האלבום הכי נגיש שלו עד היום שכלל אירוחים של לילי אלן, אלכס טרנר מהארקטיק מאנקיז ו-UGK. השיר Pussyole (שיצא כסינגל בגירסה המצונזרת Oldskool) בהפקת דיפלו המלך שמסמפל את Think (About It) של לין קולינס הוא ללא ספק שיר הגריים/ראפ שהכי אהבתי השנה. 15. קוואמי והחלבות עם פורטיס - הסיפור נגמר אלבום: מלחמת פופ ממש לקראת סוף השנה, הוציא קוואמי את אלבומו השני, הפעם ביחד עם להקת החלבות (שהיא למעשה סופרגרופ של נגני אינדי מקומיים). מדובר באלבום ענק, שמאז שיצא ועד היום אני לא מפסיק לחרוש עליו וכמו כן, באלבום מגוון ביותר שמצליח לייצג את טעמו המשובח והאקלקטי של קוואמי במוזיקה. "הסיפור נגמר" עם פורטיס (שחוגג בשבוע הבא 30 שנה ליציאת אלבום המופת שלו - "פלונטר") הוא אחד השירים האהובים עליי באלבום והוא גם שיר המחאה האמיתי הראשון על מלחמת לבנון השניה. זהו, זה היה סיכום 2007 שלי, אתם מוזמנים להגיב. :)

חולוני

New member
סיכום מיקסטייפים

עכשיו אני אפרסם את הטראקליסטים לכל המיקסטייפים שעשיתי במשך השנה. חלק מהלינקים שלהם עדיין עובדים, חלק לא, תבדקו אתם ותשלימו מה שאין לכם. מתחילים..

חולוני

New member
מיקסטייפ ינואר

הטראקליסט: 1. The Pack - Vans 2. Mark Ronson - Toxic 3. Just Jack - Disco Friends 4. Timbaland feat. Nelly Furtado & Justin Timberlake - Give It To Me 5. Plastic Little feat. Amanda Blank & DJ LowBudget - Bum Rush The Set 6. Busta Rhymes - I’m Just Getting Warm 7. Mika - Relax, Take It Easy 8. Jamie T - If You Got The Money 9. Of Montreal - She’s a Rejector 10. The Shins - Phantom Limb 11. Justin Timberlake - My Love (Diplo Remix) 12. Klaxons - Atlantis To Interzone (Metronomy Remix) 13. Sophie Ellis Bextor - Catch You 14. Epic Man & Plan B - More Is Enough 15. Clipse feat. Bilal - Nightmares

milkshakit

New member
Give It To Me ../images/Emo45.gif

Relax, Take It Easy
Catch You

חולוני

New member
מיקסטייפ פברואר-מרץ

הטראקליסט: 1. וולקן - נמאס 2. Parvarim Refugeez - Real Gangsta 3. Los Caparos - Rasta Vasily (Acoustic) 4. Infected Mushroom - Artillery 5. Unklejam - Stereo 6. New Young Pony Club - The Bomb 7. Timbaland - Throw It On Me (Feat. The Hives) 8. Mr. Hudson & The Library - Brave The Cold 9. Shitdisco - Kung Fu 10. Kings Of Leon - Black Thumbnail 11. דני הדר - מה מה מה 12. רם אוריון - מראה אחורית

חולוני

New member
מיקסטייפ אפריל

הטראקליסט: 1. Mark Ronson feat. Santo Gold - Pretty Green (קאבר ל-The Jam) 2. Santo Gold - Creater 3. Bjork - Innocence (הפקה של טימבלנד) 4. Pase Rock feat. Amanda Blank - Sexy MF (DJ Eli Mix) 5. Sa-Ra feat. Talib Kweli - Feel The Bass 6. Timbuktu - Karmakontot (Samuel Remix) 7. Justice - D.A.N.C.E 8. Kenna - Out Of Control (הפקה של צ’אד הוגו מהנפטונז) 9. Diplo - Young Folks Pussy (ב-24 במאי הוא מגיע לאומן 17!) 10. Chromeo - Bonafied Lovin’ (Tough Guys) 11. Arctic Monkeys - 505 12. Elliott Smith - Thirteen (קאבר ל-Big Star)

milkshakit

New member
Santo Gold - Creater ../images/Emo99.gif

Bjork - Innocence
Timbuktu - Karmakontot (Samuel Remix)
Kenna - Out Of Control
Chromeo - Bonafied Lovin’ (Tough Guys)
Arctic Monkeys - 505
השיר היחיד שאהבתי שלהם.

חולוני

New member
מיקסטייפ מאי

הטראקליסט: 1. Dana Adini - I Chose You 2. Balkan Beat Box - Hermetico 3. The Coasters - Down In Mexico (מתוך סצינת הלאפ-דאנס בסרט Death Proof) 4. Cadie Payne - Why Should I Settle For You 5. Chris Cornell - Billie Jean (קאבר למייקל ג’קסון) 6. GoodBooks - The Illness 7. Shy Child - Summer 8. Simian Mobile Disco - I Believe 9. Jutsice feat. Uffie - The Party (עם סימפול מ-Stay Fly של Three Six Mafia) 10. Sinden - Haterzzzzz 11. Bonde Do Role - Gasolina (הראשון/ה שמגלה את שם הראפר החלוצי שמופיע במילות השיר מקבל/ת שיר בונוס) 12. Dizzee Rascal feat. Lily Allen - Wanna Be 13. Pharoahe Monch - Body Baby 14. Teki Latex - Disco Dance With You (Spank Rock Remix)

milkshakit

New member
Dana Adini - I Chose You ../images/Emo99.gif

Balkan Beat Box - Hermetico
Shy Child - Summer
Simian Mobile Disco - I Believe
Teki Latex - Disco Dance With You (Spank Rock Remix)

חולוני

New member
מיקסטייפ יוני

הטראקליסט: 1. רונית ראסטה - הקיץ בא (הפקה של סאבו וקוטי מסוליקו) 2. Terry Poison - Ballroom 3. Chungking - Itch & Scratch (הפקה של ריצ'ארד X) 4. Dragonette - Black Limousine 5. Kate Nash - Foundations (Metronomy Remix) 6. Mutya Buena & Amy Winehouse - B-Boy Baby 7. Mark Ronson Feat. Lily Allen & Busta Rhymes - Oh My God (Remix) 8. M.I.A - Come Around (DJ ELIesoc Remix) 9. Yo Majesty - Club Action (Chris Bagraiders Sailing to Baltimore Edit) 10. The White Stripes - Conquest 11. Gogol Bordello - American Wedding 12. Jack Penate - Torn On The Platform 13. Blood Red Shoes - Its Getting Boring By The Sea 14. Talib Kweli - Hostile Gospel (הפקה של ג'אסט בלייז)

חולוני

New member
מיקסטייפ יולי

הטראקליסט: 1. The Rumble Strips - Alarm Clock 2. Los Caparos - CCCP 3. Mark Ronson - No One Knows (Feat. Domino) (קאבר לקווינס אוף דה סטון אייג̵ 4. Bat For Lashes - What’s A Girl To Do 5. Kenna - Say Goodbye to Love (הפקה של פארל וויליאמס) 6. Alesha Dixon - Fired Up (וזאת החברה החדשה של פארל, היא זאת שרוקדת בקליפ של She Wants To Move) 7. Modeselektor - 2000007 (Feat. TTC) 8. T.I - Help Is Coming (הפקה של ג’אסט בלייז) 9. Example - You Can’t Rap 10. Kano - Feel Free (Feat. Damon Albarn) 11. Geva Alon - In My Head 12. נעם רותם - שיר מהקומה התשיעית

milkshakit

New member
Bat For Lashes - What’s A Girl To Do ../images/Emo99.gif

T.I - Help Is Coming
Kano - Feel Free (Feat. Damon Albarn)

חולוני

New member
מיקסטייפ אוגוסט

הטראקליסט: 1. M.I.A - Bamboo Banger 2. Lady Tigra - Bass On The Bottom (Mr. Hahn and Troublemaker Remix) (הגירסה השחורה של Uffie) 3. The Gossip - Jealous Girls (New Young Pony Club Remix) 4. Bob Dylan - Most Likely You Go Your Way (And I’ll Go Mine) (Mark Ronson Remix) 5. Sabbo & Kuti - Do You Remember (עם הסימפול המעולה מ”נכון להיום” של זהר ארגוב) 6. הבנות נחמה - Ever 7. שבק ס’ - הקצב הוא המסר (בהתחלה לא התלהבתי מהשיר אבל אחרי הופעת האיחוד הענקית - התמכרתי) 8. Public Enemy - Harder Than You Think 9. Friendly Fires - On Board 10. Beck - Timebomb 11. Rilo Kiley - Dejalo 12. Boogie Balagan - Shoofooni Yana

למעלה