Because of you-הקליפ התמונות והדעות

amitush26

New member
|אבטיח|הניתוח שלי [יצא עמוק../images/Emo12.gif]

אני חושבת שכל זה בעיקר בגלל הפלאשבקים, היא רואה את עצמה בקליפ. נזכרת בעברה. היא בעצם רואה את עצמה בכל הזמן הזה, וגם במקרה שקרה לה בבית עם בעלה [בקליפ], זה בעצם מעין דה ז'ה וו למה שהיה הולך בבית שלה. בכל הקליפ היא בעצם רואה את עצמה בעברה, שמה את עצמה במקום של אחרים [הבת שלה], ושוב רואה את עצמה- מסתכלת על הוריה רבים. כשאנחנו מסתכלים במראה אנחנו תמיד מסתכלים על הפאקים הקטנים שלנו וחושבים איך לתקן אותם. זה בדיוק מה שהיא עושה בקליפ. קורה ריב גדול בבית. הבעל הולך לשבור את התמונה, שהיא בעצם מסמלת את המשפחה בהרכב מלא [הוא כאילו מפרק אותו], ואז היא עוצרת לרגע. ובעצם נזכרת בעצמה [יענו רואה את עצמה, כמו במראה] כשהיא ילדה, נזכרת בדיוק באותם מקרים שהיו קורים בבית שלה, ואז ישר חושבת איך לתקן את זה, שהטעות לא תחזור על עצמה ושלילדה שלה לא יקרה את מה שקרה לה- שהטראומה לא תחזור על עצמה. ואז היא בעצם מתקנת את זה ומשלימה עם בעלה, דואגת שהריב לא יחצה את הגבול. כמו שאנחנו עושים במראה. רואים שמשהו לא בסדר בנו, ואז ישר מתקנים את זה, ומשתדלים להקפיד שזה לא יחזור, שלא יראו שום סימן מזה. ואו. איזה ניתוח הבאתי
עמיתוש

amitush26

New member
ועוד משהו לא קשור../images/Emo3.gif

רואים ששמו לה מסך לבן מול העיניים.. או איזה משהו לבן... כדי שהן ינצצו ויהיו יותר בהירות... רואים גם שאיפה שבאה ההשתקפות [החלק השחור של העין] יש צבע לבן... זו השתקפות של משהו לבן.. אני פשוט אומרת את זה לפני שיתנפלו כאן בקריאות של "העיניים שלה ירוקות\כחולות!" וגם אם תעשו פאוז ותתקרבו תגלו שזה חום
עזבו
עמיתוש:]

amitush26

New member
../images/Emo45.gif

נקודה יפה... לא חשבתי על זה באותו רגע
נ.ב= רשמית. אני מכורה ל YFM. [ראשי תבות חדשים שהמצאתי לYou Found Me
]

עדידי15

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif

אוי זה דורש מסגור

עדידי15

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif

עדידי15

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif

עדידי15

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif

עדידי15

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif

למעלה