battery 3 מה למה

hiGh jacKed

New member
battery 3 מה למה

איך אני מרכיב לופ של תופים ב-battery 3 יש לי את זה בתור VST אבל איך עובדים עם זה בצורה יעילה? יש דרך אחרת מלנגן את זה עם מקלדת שליטה תודה /קלידן

hiGh jacKed

New member
אוקיי אני אחדד את זה

בהקשר לbattery אפשר לבנות בתוך התוכנה לופ של תופים שאפשר להזין אחרי זה בתוך רצועה בקיובייס או שפשוט להקליט בקיובייס, ולנגן מתוך הvst לפי קצב וסדר כלשהוא , ולבצע quantize או במילים אחרות מה הדרך לעשות זאת אני אשמח להסבר קצר

נוכח

New member
או קיי.

תראה, אני לא בקיא מאוד באיך אנשים עובדים בדרך כלל. אני יכול רק לנחש שיש דרכים נפוצות יותר ופחות, ושכל אחד עובד איך שנוח לו, על פי נקודות החוזק שלו. קיובייס היא תוכנה לעבודות סאוונד שונות ומגוונות, ואני נוטה להאמין, שאם אין לך נסיון רב עם בטארי, אפשר וכדאי לעבוד פשוט בתוכנה עצמה (להשתמש בבטארי ככלי נגינה ולא יותר). כשמדובר בלופים, מדובר באופן יחסי במעט מידע. אני הייתי פשוט מנגן על המקלדת ישר לקיובייס את הלופ שאני מעוניין בו במדוייק, או בקירוב, ואז ניגש לעבודה עליו בתוך התוכנה. אם זה קוואנטייז (אין לי כוח לעבור לאנגלית), עבודה על הווליומים של הפרטים בלוף, הוספה ידנית של מה שנראה לי חסר, או הסרה ידנית של מה שנראה לי מיותר, פאנינג וכו' זה נראה לי מאוד קל לעבוד בתוך התוכנה עצמה.

למעלה