Back to the history - עברית של כלנית

benler

New member
Back to the history - עברית של כלנית

שלום חברים, אחרי כמה שנים שלא הייתי פה בפורום אני חוזר עם שאלה. הפעלתי מחדש פאלם VX עם עברית צרובה של כלנית. המכשיר עובד בסדר, אך העברית לא עובדת (מתקבלת הודעה היא פגה). כשאני מעביר את התאריך כמה שנים אחורה, העברית עובדת, אך מתקבלת הודעה שהיא בתוקף ל 30 יום. כל הסיפור נראה לי מוזר כי לא ידוע לי שהעברית הנ"ל היתה לתקופה מוגבלת. האם תוכלו לעשות לי סדר ? האם יש דרך להחזיר את התוכנה הסוררת לחיים ? כמובן שאין לי את קוד ההתקנה של התוכנה. תודה, בן

gadi7

New member
כפי שבקלות ניתן

ללמוד מן ההיסטוריה, במידה ואין לך את קוד ההתקנה של התוכנה, תיאלץ לרוקן קצת את הכיס ע"מ לשחזר אותו. היות ומדובר במכשיר כה ישן, ספק רב האם ההוצאה הנ"ל בכלל כדאית. מכשירך הקשיש עלול לשבוק חיים בהקדם, ללא התראה מוקדמת. עדיף להוסיף כמה שקלים ולרכוש מכשיר יד שניה חדיש יותר. העף מבט בלוח יד שניה בפורום.

benler

New member
אם כבר לקנות - אני לא רואה הגיון בלקנות משומש

השאלה היא למה העברית פתאום לא עובדת ? ממתי יש הגבלה על אורך חיי העברית של כלנית ? בן

AYELET1

New member
היתכן שצריך להפעיל אותה?

גש לאייקון של האות ע', כנס פנימה והפעל מה שצריך. היתרון בקניית מכשיר משומש? המחיר כמובן...

benler

New member
רציתי להפעיל אותה...

רק שבאפלקציה המתאימה אין כפתור של Enable, אלא יש כתובת שאומרת שהתוכנה פגה. כשאני מזיז את התאריך ל 2004, יש כפתורים של Enable ו Disable, אבל יחד איתם באה הודעה על 30 יום לתפוגה (ומקום להזין קוד). בקיצור, לא רואה איך לצאת מזה - לא ברור לי למה תוכנה שלא היתה אמורה להיות מוגבלת בזמן חטפה קריזה. בן

amitp

New member
בזמנו היא כנראה סופקה עם קוד או שהייתה נעולה

לשם משתמש מסויים שהוחלף בינתיים.

AYELET1

New member
זהו שלא.. לא ל-VX

היתכן ששיחקת עם ה-פלאש עם תוכנות כמו ספרייט פלאש או ג'ק פלאש (אאל"ט)?

למעלה