Back links

רדבול78

New member
Back links

שלום כולם,

לאחרונה גיליתי את Fiverr.com ואני משתמש רבות בשירותי אנימציה, גרפיקה ועוד.
שמתי לב שיש קטגוריה חזקה למדי בתחום הקידום באינטרנט. המוכרים שם מבטיחים אלפי Back links לקידום אתר.
אני יודע שרבים מכם יגידו שעסקה זולה מעין זו עלולה לגרום יותר נזק מתועלת.
אבל... בכל מקרה, יש מישהו שבעד השיטה? אחרי הכל חמש דולר עבור 500 לינקים לאתר שלי זו עסקה לא רעה, לא?

תודה לעונים.

בשום פנים ואופן לא!

גוגל נלחם בשיטות אלו בכל כוחו
המון אתרים נעלמו באופן חלקי או מוחלט מהאינדקס בגלל זה

גוגל בעד קישורים טבעיים. האם לדעתך 500 קישורים מחו"ל שיכנסו בתקופה קצרה לאתר שלך מחו"ל יראו טבעים?

אני לא פוסל בניית קישורים, להפך. אבל אתה חייב להיות מאוד מיומן בתחום כדי לעשות זאת באופן שלא יפגע לך באתר אלא יקדם אותו.
דיברנו רבות כאן בפורום על שיטות לבניית והחלפת קישורים
אתה מוזמן לדפדף ולראות

בהצלחה!

אלו שימליצו לך על השירות

הם אלי שעדיין לא נכוו מימנו(ותצטרך להתאמץ בשביל לחפש כאלו).
קח בחשבון שבפן האירוני יותר אותם ספקים מוכרים את אותם הגיגים בתגיות קידום שלילי או negative seo
מסכים עם עמית בעניין

אל תתעסק ויפה שעה אחת קודם

אני הוצאתי לאחרונה את האתר שלי מה- SANDBOX של גוגל בתחום חזק מאוד בארה"ב
וזאת באמצעות פוסט אורח במספר אתרי GOV ן- ADU
ובתמורה לקישור אלי לאתר ומעוד כמה אתרים ממש ממש חזקים בארה"ב
האתר שלי התקדם תוך חודשיים פלאים וגם קידמתי אותו ב- GOOGLE PLACE (זה עסק מקומי)
מה שנתן לו עוד נקודות זכות רבות

בקיצור, אל תעשה שטויות, זה חוות קישורים מטופשות כל ההצעות האלו.

עדיף לך 10 קישורים חזקים מ-500 שיהרסו לך את הקריירה

רדבול78

New member
או קיי קראתי והפנמתי. אז...

אילו פעולות אני (כמשתמש עם תקציב מוגבל מאוד) יכול לעשות בעצמי כדי לקדם את האתר שלי?

יש איזו רשימה שאני יכול ללכת בעקבותיה?

תודה

תכניס תוכן איכותי לאתר באופן קבוע

תכניס כתבות, תמונות, סרטונים וכל דבר שיכול לחדש ולתרום לגולשים שלך
תעשה את זה באופן קבוע
אחרי שתכניס 100 דפים חדשים ואיכותיים לאתר, תחזור לכאן ואתן לך כמה טיפים שיקפיצו אותך חזק למעלה :)

בהצלחה!

AlexanderB

New member
אנחנו מוכנים לשמוע את הטיפים=)

אני דרך אגב כבר הזמנתי מהם את הקישורים אז זה כבר מאוחר,
אבל נתנו לי 7 קישורים כבונוס מאתרים כמו ted.com

AlexanderB

New member
אתה בכלל לא מגזים עכשיו...

כמה אפשר פורום עם היחס הזה....

מקדמי אתרים, כולם כאן מחפשים כאן לקוחות וכל שאר השיטות פסולות...
"רק אם תשלמו לי כסף האתר שלך יקודם " =)))

פורום בוני אתרים אותו סיפור, כולם מחפשים לקוחות ואם מישהו מצא אלטרנטיבה זולה יותר 99% מהאנשים יכתבו שזה ממש לא יצליח!!

כתבת שאתה תכתוב טיפים, אני עניתי בשביל זה.

אתה ממש לא הוגן!

אנחנו לא מחפשים לקוחות בפורום הזה.
אני לעולם לא הצעתי לך או לאף אחד אחר לבוא אלי כלקוח
גם לא המקדמים האחרים שעוזרים כאן! אם יש לך מקרה כזה אתה מוזמן להציג אותה כאן, לתת צילום מסך של הצעה כזו.
אני וגם התומכים האחרים כאן תמיד עוזרים ועונים, נותנים תשובות מקצועיות ומפורטות לכל שואל.
אני אומר לך במפורש מה לא לעשות ואתה הולך ועושה בכל זאת משהו שב99% יהרוג לך את האתר, אני גם מסביר לך למה לא לעשות את זה ואתה בכל זאת הולך ועושה את זה.
אז מה אתה מתפלא שאני אומר לך שתגיד יפה שלום לאתר שלך?

עזוב את הפורום הזה, צלצל או צור קשר בכל דרך אחרת עם כל מקדם אתרים או חברת קידום אתרים ותשאל אותם את השאלה ששאלת כאן, תגיד להם שקנית ב5$ 5000 קישורים ותראה אם התשובה שלהם תהנה שונה ממה שאמרתי לך.
לאחר מכאן חזור לכאן ותתנצל בפנינו!

AlexanderB

New member
אני קניתי את זה לפני שראיתי את הפוסט הזה...

זה לא שהלכתי דווקא לקנות חח או משהו כזה..

אני לא חזק בקידום אתרים אבל אתה רוצה להגיד לי שעם 5$ אני יכול להרוג עכשיו כל אתר? =)))))

לא בגלל ה5$

בגלל 500 קישורים מניפולאטיביים שיקשרו לאתר שלך מחו"ל, מאתרים מזובלים בקישורים לא רלונטיים לתחום האתר שלך.
גוגל הוציאו עדכון גדול מאוד שנלחם בדיוק בנושא הזה שכתוצאה מהעדכון הזה המון אתרים פשוט נעלמו ועסקים שהתפרנסו רק כתוצאה מכך שהאתר שלהם היה במיקומים גבוהים בגוגל פשטו רגל כי התנועה פסקה לחלוטין. וגוגל ממשיכים להילחם בקישורים מניפולטיביים ומעדכנים שוב ושוב את העדכון הזה.
תעבור קצת על הפורום הזה ותראה שאנחנו מדברים די הרבה בנושא הקישורים.
הקישורים שקנית לא טבעיים, לא קשורים לנושא האתר שלך ולא למדינת האתר שלך, האתרים מהם הקישורים הולכים לצאת מן הסתם מוציעים עוד קישורים כאלה לאתרים אחרים בעולם - גוגל יעלה על זה בקלות וברגע שהוא יבין שעשית מניפולאציה כזו מסיבית (500 קישורים במכה אחת זה המון) הוא יעניש את האתר שלך. אתה פשוט תיעלם ולא ימצאו אותך בגוגל לחלוטין או על הביטוי הראשי שלך שזה די אותו הדבר מבחינתך כי אתה בטח לא מקדם מאות ביטויים בתור התחלה.

AlexanderB

New member
זה 40 אלף קישרים חח....=((((

עברתי על הרשימה של הקישורים והם לא נראים כמו קישורים (לא ניתן ללחוץ עליהם בכלל) נראה לי שזה סתם בולשיט אבל השאלה אם זה עשה לי נזק או לא...
אני מקווה שלא.

אני חושב שקישור זה מילת מפתח ואם לוחצים על המילת מפתח מועברים לאתר, נכון לא נכון?
שם זה סתם קישור לא עפיל ואיפהשהו בצד מילת מפתח

רדבול78

New member
היי עמית, עשיתי את מה שביקשת

כתבתי מאמרים באנגלית, העליתי מוצרים חדשים, פתחתי חשבונות בכל מיני רשתות חברתיות.
אשמח אם תוכל לייעץ לי מה עכשיו. האתר שלי עדיין רשום 0 מתוך 10 בציון.

זה האתר: julietoliver. .com

היי

ראשית תתעלם ממדד הPR - הוא לא מעניין
מה שצריך לעניין אותך זה המיקומים שלך בגוגל והתנועה לאתר שלך.
אני רואה שיש לאתר שלך מעל 700 דפים. זה מכובד אבל כמה דפים יש למתחרים שלך?
כמו כן האתר שלך עוד בחיתולים, הוא בן 5 חודשים. בני כמה האתרים שאתה מתחרה בהם (כאלה שנמצאים בנישה הזו בעמוד הראשון?)
יש מספר תקלות קטנות (בבדיקה מהירה מאוד) שעליך לתקן באתר שלך:
זמן הטעינה של הדף הראשי גבוהה מאוד. צריך לבדוק למה זה. התמונה בדף הראשי לא שוקלת הרבה (רק 59KB) אז אולי יש איזושהי בעיה בשרת עליו יושב האתר או סיבה אחרת. אגב כל הדפים עולים מאוד לאט - זו בעיה רצינית! זמן טעינה זה פרמטר מאוד קריטי בקידום האורגני של האתר בגוגל!
אין לך כנראה מפת אתר XMK באתר. צור אותה ותגיש אותה לגוגל דרך כלי מנהל האתרים.
צריך לבדוק את נתוני האנליטיקס שלך, לדעתי חויית הגולש לא משהו. אתה תוכל לראות את זה באחוזי הנטישה (bounce rate) אם זה מעל 50% צריך לשנות ולשפר ולנסות להוריד את הנתון הזה כמה שיותר לכיוון ה0%.
אני לא רואה שום כפתורים של רשתות חברתיות או דפים שמקושרים בתוך האתר. למשל דף פייסבוק. למרות שאמרת שיש. חבל, תקשר אותם לאתר. שהגולשים ילחצו לייק\שיתוף\+1 וכו" וחבריהם יוכלו לראות את אותו העמוד בהם החבר שלהם ביקר (ההוא ששיתף את העמוד)
תפתח ערוץ ביוטיוב, תזין שם סרטונים על המוצרים, תקשר את הסרטונים גם לאתר - ככה זה יקודם ב3 מקומות: בגוגל, באתר שלך וביוטיוב. אגב ניתן גם להוציא קישורים מיוטיוב לאתר שלך - לדף הרלוונטי (אופציה יחסית חדשה)
ועדכן אותנו כמה תנועה יש לאתר שלך? אחרי כמה ביטויים אתה עוקב ומה המיקומים שלהם.

בהצלחה!

למעלה