Armies of Exigo a new RTS game

zmir2003

New member
Armies of Exigo a new RTS game

היי הייתי רוצה לפתוח פה בפורום דיון על משחק אסטרטגיה חדש בזמן אמת בשם Armies of Exigo. המשחק דומה מאד לסטארקרפט אבל יש לו סגנון משחק ואסטרטגיה ייחודיים משלו. אני מצרף כמה לינקים והייתי גם רוצה להזמין את חברי הפורום לאתר הקהילה הרישמית של המשחק לקרוא קצת ביקורות ואוליי גם להוריד את הדמו ולהתנסות במשחק בעצמם. תודה על הסבלנות סליחה על הקרצוץ. :)

tnhr2

New member
חוץ הקטע שזה פנטזיה...

זה נראה נחמד

zmir2003

New member
גמני מעדיף מדע בידיוני על פנטסיה

אבל Aox שוה את ליבי מה אני יגיד. שווה ביותר.

tnhr2

New member
אני מעדיף ריאליסטי על שניהם...

משהו כמו r:tw, לא טוב במדע בדיוני או פנטזיה...

igurman

New member
גם פנטזיה וגם RTW שולטים../images/Emo3.gif

לא אוהב חלל

tnhr2

New member
אני פשוט לא טוב בפנטזיה...

או בחלל...לא טוב באסטרטגיה כזאת...

igurman

New member
לאו דווקא פנטסיה

AOE 2, RON וכאלה... משחקים קצת שונים מרומא, אבל גם מצוינים. ויש בהם מידות של פנטסיה.

tnhr2

New member
ניסיתי...

WC3, StarCraft, Battle Realms...לא התחברתי אליהם, אבל דווקא ל-Age Of Empires 2 מאוד התחברתי וזה היה משחק האסטרטגיה הראשון שבאמת אהבתי, אני לא יודע אם ידעתי שקוראים לזה אסטרטגיה באותו זמן
אחרי זה גם בא Empires לא מזמן שגם אותו מאוד אהבתי ועכשיו Rome

tnhr2

New member
אה וגם,

נורא אהבתי את סדרת Heroes, היה שם דיי הרבה פנטזיה, אבל גם הרבה ריאליסטיות...זה היה מן שילוב יפה כזה... כרגע חשבתי, שאם היו עושים את Heroes באותה דרך שעשו את Rome, זה היה יכול ליהיות משחק האסטרטגיה הכי טוב שיצא איי פעם
לראות 100 Arch-Angel עפים לקרוע פלוגה של דרקונים אדומים

igurman

New member
הירואוס ../images/Emo45.gif

לא שיחקתי ברביעי אבל נורא אהבתי את 3. שיחקתי בזה שעות. ו, Empires? זה? זה מודרני, יאכ

tnhr2

New member
גם אני לא שיחקתי ב-4..

שיחקתי ב-2 וב-3...נורא אהבתי את שלוש

tnhr2

New member
וכן, התכוונתי לזה...

אחלה משחק דווקא...קצת איטי אבל...הרבה רגעים שאתה פשוט מחכה, אבל ככה זה כמעט בכל משחק RTS

למעלה