aquADEKs - ההודעה הרשמית! זה בכללית

chakiv

New member
aquADEKs - ההודעה הרשמית! זה בכללית../images/Emo70.gif ../images/Emo106.gif

טוב, אז בשעה טובה, כמו שכבר גילי עדכן אתכם, קופת חולים כללית אכן הכניסה את האקווהאדקס לסל התרופות של הסיאפניקים!!! אחרי מאבקים לא מעטים, ודרך מאוד מתישה
, ניתן לרכוש את ה- aquADEKs
דרך כל הקופות. העלויות של התוספים הם שונים מקופה לקופה. אלה הנתונים הנמצאים בידי (מידע של מטופלים שרכשו): קופת חולים כללית - קפסולות: 60 ש"ח, טיפות: 50 ש"ח. קופת חולים מכבי - קפסולות: 67 ש"ח, טיפות: ~54 ש"ח (אולי אורי תוכל לעדכן באופן יותר מדויק) קופת חולים מאוחדת - קפסולות וטיפות ללא עלות למטופל. קופת חולים לאומית - קפסולות וטיפות ללא עלות למטופל. מה צריך לעשות בשביל לקבל את האקווהאדקס? 1. לבקש מכתב מהרופא מכתב המטפל המעיד על הצורך בתוסף שכזה עבור תפקוד לבלב לקוי ב- CF. מצורף מכתב לדוגמא (צריך למלא רק במקומות המתאימים). 2. לשלוח את המכתב למזכירות הרפואית של הסניף בשביל אישור מקדים ממנהל המחוז/דיאטנית מחוזית של הקופה. 3. אחרי שמקבלים את האישור, לבקש מרשם מהרופא המטפל (מהקופה או מהמרפאה, לא משנה). 4. להזמין דרך בית המרקחת (ישנם בתי מרקחת שמאפשרים הזמנה ראשונית במרשם בפקס, בתנאי שמביאים את המקור בעת הרכישה). 5. ולקבל מבית מרקחת של הקופה. 6. לא צריך לבקש אישור מקדים עבור כל רכישה של אקווהאדקס. ייתכן שצריך לחדש אישור זה כל רבעון (נוהל משתנה מקופה לקופה). אז
לכולנו ו-
ל- ORII שהזכיר את האקווהאדקס לראשונה בפורום
. שיהיה לנו במזל
(ומקווה שאני לא אשמע יותר שאין עוד אקווהאדקס בקופה, כי באמת...אני כבר חולמת
עליו בלילה ודי
נמאס!
) סופ"ש מצוין! ורדית

chakiv

New member
מכתב בקשה לקופה עבור אקווהאדקס

מכתב זה יש לשלוח למזכירות הרפואית בקופה (או לאיש הקשר בקופת החולים לאישור תרופתי), לאחר החתמת הרופא במרפאה. ורדית

sporTV

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo28.gif../images/Emo47.gif../images/Emo88.gif../images/Emo140.gif

וואו וואו וואו וואו !!!!!!!!!! זה הישג אדיר, אני מודה לך אישית ולכל מי שעזר במהלך הזה! זה ענק, ואת קוסמת!
כשייגמר לי המלאי מחו"ל, אפעיל את הכללית "שלי"

chakiv

New member
תפעיל את הכללית "שלך" כבר עכשיו

לפחות שיהיו לך את כל האישורים הדרושים. אל תחכה שהמלאי של חו"ל יגמר
ורדית

כל הכבוד לך על חלקך בהכנסת התכשיר לקופות

ובכלל זו הזדמנות שוב להלל את שיתוף הפעולה של כל הגורמים שפועלים ביחד- חברים, רופאים, אנשי צוות, עובדי המשרד וחברי הוועד המתנדבים. רק ביחד ניתן היה להגיע להישגים המרשימים שאיגוד CF הגיע אליהם ובע"ה ימשיך להשיג בעתיד.

צריך לייבא\לייצא את ורדית לצרפת ../images/Emo8.gif

אצלנו הנושא של האקווהאדקס לא מתקדם. עד לא מזמן היו מביאים לי את זה מניו יורק, עכשיו מי שהיה רוכש עבורי את הויטמינים כבר לא גר שם ולכן אני מזמין את זה מקפריסין (כהמלצה של אורי בעבר). בארץ יש את זה כבר בכל הבתי מרקחת, זה ממש נחמד.

צריך לחזור לישראל ../images/Emo8.gif

אין כמו איגוד CF שמאפשר לחבריו שירותים רבים כמו, למשל, שירותיה המדהימים של הרוקחת הקלינית "שלנו".

vikvik

New member
אמן!!

מדהים לראות שת"פ כזה. שכולם מגוייסים למטרה מסויימת ואנחנו רואים הצלחה. הלוואי וזה רק ימשיך ימשיך וימשיך! תודה לכל הצדדים אשר השקיעו בהכנסת האקוואדקס , אפשר לחזור לקחת ויטמינים בשקט.

b e c k y

New member
יוווו את מלכה ../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif../images/Emo47.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif

הידד ורדית!

מצטרפת לברכות ולתשבוחות. אכן נעשית עשייה מבורכת לטובת החולים וכל הכבוד לכל השותפים. במכבי הטיפות עולות כ-41 ש"ח. כמו כן, אנו לא נדרשנו להציג אישורים או מכתבים. הם אמרו שמופיע להם במחשב שהילדה זקוקה וזכאית לויטמינים. נתנו מרשם רופא משפחה.וזה מספיק.

orii

New member
כל כבוד לורדית ולדליה אור

הטיפות עולות במכבי 41 ש"ח כמו שאיריס אמרה.

chakiv

New member
תודה. אתם גורמים לי ../images/Emo9.gif

תודה לכל העוסקים בדבר
המחמאות הן לכולם. אני שמחה שהצלחתי להשפיע באיזושהי צורה, אבל אני לא היחידה שפעלה להכנסה של אקווהאדקס....יש עוד הרבה אחרים..גלויים וסמויים
. ורדית

sporTV

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

תודה ענקית לכל הגלויים והסמויים! אם את מכירה אותם, מוזמנת להעביר הלאה

למעלה