Amigo Mio

©Dangerous©

New member
Amigo Mio

למישהו אולי יש את הפירוש לשיר "AMIGO MIO" בעברית ? ויש לי שאלה , נכון בתאטרון עונה 7 יש את השיר של מילי וחבר שלה לא זוכר ת´שם , אבל זה לא השיר Veula זה אחר אני חושב "אהבה ואתה" למישהו יש אותו ??? יש לי אייסיקיו אז ככה שאפשר לשלוח לי בבקשה , תודה רבה !

©Dangerous©

New member
איזה מין פורום אתם ???????

אני שאלתי פה 2 שאלות ! ואף אחד לא אפילו מסתכל פה ועונה !! אם מישהו או מישהי לא יודע/ת שיגיד !!!! באמת אנשים ! תתביישו לכם !!

Chiquitomer

New member
אין לי את השיר של מילי ורמירו

מהתיאטרון, ובקשר ל- Amigo mio- זה "חבר שלי" או "ידיד שלי"...

©Dangerous©

New member
כןןןןן :)

ושאלתי שאלה על AMIGO MIO על פירוש של השיר ! כאילו אני יודע שזה "חבר שלי" ! אבל זה שיר עם מילים בספרדית ! אז אני רוצה בבקשה את המילים בספרדית ! לא את שם השיר !!! תודה בכל אופן אמ...מה האייסיקו שלך ?? תודהה אני חולה על השיר הזה

©Dangerous©

New member
לא את המילים בספרדית ! בעיברית !

הנה המילים בספרדית : Amigo mio Te vas y quiero hablar. Quiero decirte: que te voy a extra?ar, que nunca m?s ser? lo mismo. El sol saldr?, ser? distinto, porque te vas. Y tu lugar queda vac?o. Te vas. Pido perd?n. Si te fall? no fue queriendo. Mi coraz?n te est? llevando. Tu coraz?n me est? dejando. Pero te vas y tu lugar queda vac?o. Amigo m?o, te llevo dentro. Todo me falta si hoy te pierdo. Sos el recuerdo, la aventura, sos el secreto, sos lo m?s cierto. Amiga m?a, me siento triste. Nada me sirve porque te fuiste. Sos la ternura y sos la risa. Sos lo m?s bueno, sos la caricia. Te vas. Te digo adi?s. Y llora todo la que hay ac?. Mi mundo entero se va contigo. Ya no te tengo, querio amigo. Pero te vas y tu lugar qued? vac?o. Adi?s amigo מה כל ה-סימני השאלה האלה ??? וזהו...:)

La NaNi

New member
חבר שלי - תרגום

אתה הולך ואני רוצה לדבר אני רוצה להגיד לך שאני אתגעגע אליך שלעולם זה לא יהיה אותו הדבר כשהשמש תצא זה יהיה אחרת למה אתה הולך והמקום שלך נשאר ריק אתה הולך, אני מבקש סליחה אם אכזבתי אותך, זה היה בלי כוונה הלב שלי נושא אותך הלב שלך עוזב אותי אבל אתה הולך והמקום שלך נשאר ריק חבר שלי (הוהוהוהוהוהו...) אני נושא אותך בתוכי הכל יחסר לי אם היום אני אאבד אותך אתה הזיכרון, ההרפתקאה אתה הסוד, אתה ההכי נכון חברה שלי (האהאהאהאהאהא...) אני עצוב שום דבר לא מועיל לי כי הלכת את הרוך ואת הצחוק את הכי טוב, את הליטוף אתה הולך אני אומר לך שלום ובוכה כאן כל דבר כל עולמי הולך איתך כבר אין לי אותך חבר יקר אבל אתה הולך והמקום שלך נשאר ריק שלום חבר...

בראה לי אבל אני ממש לא בטוחה

שזה בהלוויה של אנזו כי לאנזו קוראים פאבלו וכולם שם בוכים עם שחור וגם כי הבנאדם הזה מת

©Dangerous©

New member
יוווו 10000 תודות לך !! La NaNi

תודההההה :) ולמישהו פה יש שירים מהתאטרון של עונה 7 ??? (התאטרון)

מור שעל

New member
מה?? השחקן הזה מת??

השחקן באתר שנתת,שמשחק את המשרת של רפאל נפטר?? איך? מתי? ממה??

../images/Emo12.gifהתכוונת אלי ???

כי אם כן אין לי אייסי רק מסנגר והנה מילים של שיר (של מילי ורימרו)(ושוב אני מזכירה שזה מתוך קיץ נצחי) Hay amores Hay amores que son como el tiempo se sienten ayer y hoy ya se fueron te dejan un tibio lugar de recuerdo que alegran el alma y bailan los sueños. Hay amores que te invaden todo te marcan el alma te llegan afondo desordenan pronto descontrolan modos corazones rotos te dejan aún solo. Amor y vos quién sos las alas o el fuego amor y vos quién sos no vivo no muerto amor y vos quién sos que me partiste en dos amor y vos quién sos, quién sos. Hay amores que te hacen princesa de cuentos de hadas el reino la adueña que jamás se olvida, que jamás se pierde, que jamás se tienen que jamás se dejan. Amor y vos quién sos ... (bis) quién sos.

למעלה