ADSL ? ? ?אפשרי להתחבר מספק בחו"ל ?

שוקשקי

New member
ADSL ? ? ?אפשרי להתחבר מספק בחו"ל ?

יש אפשרות להתחבר לספק אינטרנט ADSL מחו"ל <?<<<??????????????או לקו נל"ן ? ז"א מהארץ ...

eladts

New member
אין

בדיוק כמו שאתה לא יכול להתחבר מהארץ לספק טלפוניה, מיים או חשמל מחו"ל. זה פשוט לא עובד ככה.

steiff

New member
דווקא אפשר

אפשר להתחבר לספק טלפוניה בחו'ל. בעידן ה VOIP זה אפילו פשוט למדי וגם לא יקר (למשל - סקייפ, על כל מגרעותיו, הוא שירות טלפוניה חו'ל שניתן לשימוש מכל מדינה בעולם). מספרים ישראליים אפשר לקבל רק ממפעילים ישראליים והסיבה לכך היא רגולציה שאינה מאפשרת למפעילים מחו'ל לקבל הקצאה של מספרים ישראליים. לגבי ספק אינטרנט בחו'ל: אפשר, אבל לא באמצעות ADSL אלא באמצעות קו נל'נ שאותו יש לרכוש מאחד המפעילים הבי'ל בארץ או בחו'ל. המחיר יהיה סביב $1000 למגה לחודש.

שוקשקי

New member
מה זאת אומרת ?

זאם אני קונה קו נל"ן מחו"ל = אז אני צריך לשלם על התשתית שלי בארץ ??? ל***** שקוראים להם בזק או הוט ???

steiff

New member
קו נל'נ לחו'ל

קו נל'נ לחו'ל מורכב משלושה מקטעים: מקטע מקומי מאתר הלקוח בארץ למוקד הרשת של המפעיל הבין-לאומי. מקטע בין לאומי בין מוקד הרשת בישראל למוקד בחו'ל (יכול להיות מורכב ממספר מקטעי משנה בהתאם למערכות הכבלים בהם יש שימוש לצורך אספקת הקו). מקטע מקומי בחו'ל בין מוקד הרשת לאתר הלקוח. התשתית בארץ יכולה להיות מסופקת על ידי בזק או הוט או סלקום או מד1. כולם בעלי רשיון לאספקת קווי נתונים פנים ארציים. התשתית הבי'ל מסופקת ע'י אחד מפעלי הרשיון הבי'ל בישראל (בזב'ל, קו'ז, ברק) או מפעיל ב'ל שהקים מוקד בארץ. התשתית בחו'ל מסופקת על ידי מפעיל מקומי בחו'ל. החיבור לאינטרנט בחו'ל מסופק על ידי הספק שתבחר להשתמש בו (או הספק שהמפעיל הבי'ל ימליץ לך עליו). תשכח מ ADSL או כבלים. זה לא רלוונטי לחיבור נל'נ בי'ל. מדובר בתשתית תמסורת פרטית נקודה לנקודה.

למעלה