Ad מעצבן ביותר , עזרה דרושה ...

weinnir

New member
../images/Emo88.gifאז אתה חושב שכל מי שיש לו

wallpaper שחור, צריך לרוץ להחליף מסך? אם לא שמת לב - הבעיה לא היתה במסך - הוא הציג את כל הצבעים כשורה, העניין היה שהשתלט לבחור רוגלה ששינתה לו את הטפט (wallpaper) שלו לשחור + הודעה. זו היתה הבעיה. לא שום בעיית מסך...

weinnir

New member
../images/Emo88.gifאלוף - בוא נעזוב את זה כאן

או שהשעה קצת מוקדמת לך בבוקר, או ש... אני לא יודע. אבל התשובות שלך לא ממש לעניין. עניתי לבחור, ואני מקווה שזה יפתור לו את הבעיה, אם הוא יחזור עם שאלות - נוכל לשוב ולנסות להמשיך לעזור לו (וכשאני אומר נוכל אני לא מתכוון אליך. לא חלילה שאני אומר את זה בתור העלבה, ואני מצטער אם נפגעת מזה, אבל לא נראה לי שאתה כ"כ סגור על מה שקורה כאן.... ושוב - אולי זה פשוט השעה
)

benjy337

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo26.gif

אתה לא עזרת בכלל
מזל שהוא לא קנה מסך חדש

benjy337

New member
תקראה ../images/Emo26.gif

אתה טוב טוב ותבין שהוא מודה לניר לא לך
אל מה יש להודות לך
כל דבר שכתבת בשרשור זה במפורש לא נכון

אל תשרשר כאן מה שאתה לא יודע

כי אתה מטעה וחבל, זה לר קשור לפיקסלים וקודקים, קשור לאינטרנט דסקטופ שצריך לבטל מהרקע המעפן.

weinnir

New member
../images/Emo88.gifתודה רבה אלוף העלום - פתרת

לי את כל הבעיות שהיו! אין כמוך. תודה תודה תודה!!!!

אוקיי תודה רבה רבה ../images/Emo24.gif

עשיתי את הפעולות והבעייה נפתרה , תודה רבה ! פשוט מכה הדברים האלה . שבת שלום ושבוע טוב

bobx

New member
../images/Emo6.gif || ../images/Emo7.gif ../images/Emo35.gif

ול- Cים שבנינו:
if (
)
else

bobx

New member
אפי אפי... בוא נעזוב....

סתם הקפצת את השירשור וחבל... המשתמש אמר כבר תודה לפני שבועים, הסתדר לו המחשב, הספיק להזמין ולקבל משכנתא חדשה, התחתן, קנה אוטו, קיבל קידום בעבודה - ואנחנו עדיין דנים בנושא - אם הוא צריך לקנות מסך חדש... עזבו - עדיף שלא נכתוב יותר שטויות... נגמר - הוא הלך כבר...

bobx

New member
ניר - אני חלוק אם לשאול או לא....

תגיד לי - באיזו רזולוציה אתה יכול להגיע עם ה-VAIO שלך?? יש מצב שאני אוכל להחליף מסך של PRESARIO ב- VAIO?? אולי הכל יראה לי הגיוני...

Ad מעצבן ביותר , עזרה דרושה ...

שלום חבר'ה . הרגע חזרתי הבייתה וכנראה שמישהו התעסק במחשב וכרגע מופיע לי "Ad" מעצבן ביותר שלא מסכים לרדת . Ad-aware לא מזהה אותו ולא כלום , תמונה שלו מצורפת (זה לא ממש הרקע , זה מן "חלון ברקע" שאי אפשר לסגור . רחרחתי קצת ולקובץ קוראים "windows ad control" ואני פשוט לא מצליח להסיר . למישהו יש רעיון ? תודה מראש

weinnir

New member
../images/Emo88.gifאז לא הבנתי - אחרי שאני לוחץ

clipsrv מה אמורים לעשות אחרי זה? באמת חבר'ה - לא ראיתי שירשור כה הזוי כבר הרבה זמן... Tripax, Bobx - יש א'!

weinnir

New member
../images/Emo88.gifאני לא יודע - אלוף העולם -

אולי תוכל לעזור לי? לאיזו רזולוציה אני יכול להגיע עם VAIO PCG-TR2AP?

bobx

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני עוד שניה משתין במכנסיים מרוב צחוק!!!!!!!!!!!!!
))))))))

למעלה