\/\/\/\/\/

\/\/\/\/\/

מרגיש לי כ"כ לבד. אני צריכה להתמודד עם כ"כ הרבה דברים, אין לי כוח להתמודד. אני לא רוצה להתמודד. אני מרגישה כמו עלה נידף.. שרוח קטנה יכולה להעיף אותו הרחק הרחק ושלא אוכל להתנגד לזה.. אני מרגישה שכלפי חוץ דברים מסתדרים אבל בפנים הכל סוער ומבולגן.. אני לא יודעת שום דבר על החיים שלי. לא יודעת איפה אגור? לא יודעת מתי חוזרת לצבא? לא יודעת מה נסגר עם היד שלי שרק מכחילה? [והרופא אומר שהיא בסדר (??)] לא יודעת מה קורה איתי? איזה יום היום..? בעוד שאני נשברת ונופלת, הוא מתאושש לו. התחיל את חייו מחדש, עם המון אהבה רוך ואושר. כשאני כאן, תלויה באמא שתזכיר לי שאני צריכה לאכול, הוא אוכל מטעמים מיידי מישהי אחרת.. כשאני כאן בוכה, מתפרקת לאט אט ומתחננת לחיבוק, הוא רק מקבל חיבוקים ומרעיפים עליו חום ואהבה בלי סוף. מנסה לא להשבר שוב ושוב, והוא בעצמו כאילו נולד מחדש, השברים שלו זוהי היסטוריה.. ולבוא אליו, לראות את הבית המסודר, להזכר בריחות המוכרים ולדעת שכל זה לא שלי, ולבוא אליו, ולראות נירות ריחניים רומנטיים ומיטה סתורה ומבולגנת, ובתוך תוכי לדעת שהוא התגבר וכבר עשה אהבה עם אחרת.. זה שובר. זה מרסק. זה קורע. זה הורס הרסה יותר מהאי ידיעה לגבי עצמי, לגבי מה יהיה איתי. זה מתסכל יותר מלעזוב את המקום בו נולדתי וגדלתי. הוא, כבר הבריא, וסיים טיפול פסיכולוגי... ואני, חולה ושבורה לרסיסים מתחילה אחד כזה לפני שיהיה מאוחר מדי. ><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><

נועה יקרה

כ"כ עצוב לי לקרוא את הכאב שלך. כ"כ לא מגיע לך. כ"כ רוצה לחבק אותך
אל תתני לו להרוס אותך, אני יודעת שזה קשה וזה שובר, אבל אל תני לו את הסיפוק הזה. תחשבי על עצמך, על נועה שמגיע לה יותר טוב, שמגיע לה לחיות, לשמוח ולהנות. מה עם היד שלך, לא מחלימה? שולחת לך המון
ו-

adi948

New member
נועה יקרה-

המצב הזה של חוסר וודאות, הוא בהחלט מצב מבלבל וקשה. אבל הוא גם יסתיים בקרוב, ואני מאמינה שזה יעזור לאזן קצת את הדברים. אני מבינה את הכאב והעצב שבפרידה הזאת, ואני גם יודעת שהכאב הזה נוסף אצלך לעוד הרבה כאבים אחרים, כואבים לא פחות. אבל אני גם רואה, איך מבין כל השברים והכאב הזה- את צומחת עכשיו, איך את בונה לעצמך, איך את לא מוותרת, נלחמת- וגם את מתחילה מחדש. אני גאה בך על הפנייה לטיפול. אני חושבת שזה צעד חשוב ואדיר קדימה. ואני מאמינה בכל ליבי- שהרבה טוב צפוי לצמוח ממנו, וממך. יקרה שאת, הלוואי ויכולתי לחבק לא רק מרחוק.
איתך. וכאן תמיד.

אני לא בדיוק נלחמת..

אני מנסה פשוט להמשיך הלאה, בלי בכי, בלי מחשבות, בלי כאב. זה לא נקרא להלחם, זה נקרא לשרוד... >
<

הכי לא לבד שיש

ממש ממש לא לבד כל כך צעירה רק בתחילת החיים שלך וכבר למדת כמה את מוקפת אהבה כמה את יקרה וחשובה וגם אם עכשיו מרגיש לבד את הכי לא לבד שיש אני נשבעת לך וגם אם קשה עכשיו זו תקופה והיא תחלוף אני נשבעת לך ועד שהיא תחלוף התקופה הזו... בינתיים אנחנו פה אני פה *לב אוהב אוהב*

נעה בוביק.

עצוב לקרוא אותך ככה מבולבלת וכואבת ועצובה. אבל בחיים יש זמנים כאלו. לכל אחד. ובחיים שלך, שהם לא פשוטים בכלל, יש הרבה תקופות קשות ומסובכות. ואת כולן את מצליחה לעבור בזכות הכוחות המדהימים שיש בך, ובזכות אהבת החיים שלך. וגם את זו תצליחי לעבור... אני יודעת. ובנתיים, עד שיעבור, אנחנו כאן. שולחת לך חיבוק גדול, והרבה חום ונשיקות. מקווה שעוזר קצת...

למעלה