8200 אקדמי - ביקורת - איך הם?

• פותח הנושא מלשב11
  • פורסם בתאריך
מ

מלשב11

Guest
דיברה איתי עכשיו נציגה שלהם בטלפון הסבירה לי על הקורס שלהם
דיברנו על הקורס המלא שלהם שכולל הרצאות ע"י מרצה מ8200 ומתרגלים שהם גם מ8200, כולל גישה מלאה למלא תרגולים במערכת שלהם
אני מחפש מישהו שהיה שם ויכול לתת חוות דעת
תודה לעוזרים
אגב, אם יש מקומות אחרים טובים אני אשמח לדעת

S

SABSAB11222

Guest
בקצרה.. כדי לא לחפור לך
למדתי אצל מדריך בשם יובל

יש לי דברים חיוביים ולהגיד וגם דברים שליליים..
חיוביים :
מאוד אנרגטי, רוצה לעזור ובאמת שואף להצלחה של תלמידים. דוחף למצוינות ואישית ממני הוא סחט כל אנרגיה אפשרית ולדעתי הוא הסיבה שהצלחתי לעבור את המיונים.. החומרים שלהם ברמה גבוהה, אפילו שלמדתי במגמת סייבר, הם לימדו הרבה דברים שלא ידעתי ואני חושבת שהדבר שהכי עזר לי זה הסימולציות שלהם, שממש היו דומות למה שהיה במציאות
שליליים :
יש הרבה חומר ללמוד ובאמת צריך להשקיע זמן בזה, אמנם יש להם את המתרגלים והרבה סיוע מצידם אבל עדיין צריך פשוט לפנות זמן ולא לחכות לדקה 90 למיונים...

שורה תחתונה אני ממליצה ללמוד אצלו
אני לא בדיוק יודעת מה קורה אצל המתחרים, שמעתי שיש ערכות למינהם אבל לדעתי אין כמו קורס עם מרצה ומתרגלים
אצלם הרגשתי כאילו הכל סביב התלמידים ושהוא יעשה הכל כדי שכולם יצליחו.
אז כמו שאמרתי, יתרונות וחסרונות.

א

אילאי גושן

Guest
מצטרף לשאלות: יש קשר בין הקורס לבין מה שקורה במיונים במציאות? האם זה קורס רק למי שלמד במדמ"חים או גם ביוטכנולוגיה?

E

eli8166

Guest
הי, אני אישית באתי עם רקע די בסיסי, ממש עזרו לי בהכוונה איך לקבל את המיונים לגאמא סייבר... וגם בהכנה בחומר עצמו.. המיונים ממש קשים אבל הקורס ממש מדמה את המציאות לדעתי. עצה שלי להשקיע במהלך הקורס חח...

R

Roy_1_2_3

Guest
אני מאוד ממליץ על הקורס.
המרצים נורא רציניים ורוצים לעזור וללמד וגם כל שאלה שרציתי המתרגלים עזרו לי להסביר עם דוגמאות בכל זמן אפשרי
כל החומר של הקורס ברמה הכי גבוהה שיש
אני גם במגמת סייבר ומחשבים בבית ספר ולמדתי הרבה טכניקות ודברים חדשים במהלך היותי בקורס.
בהצלחה לכל מי שמעוניין.

מ

מלשבית333

Guest
יש אפשרות לקורס 8200אקדמי רק מהקלטות. מישהו עשה את זה? הרבה יותר זול ואפשר לעשות בזמן החופשי שלך

לעבודה מהבית דרושים/ות לחברת שיווק גדולה! העבודה היא בהזנת תוכן ונתונים! לא נדרש ניסיון כלשהו! שעות עבודה לפי בחירתכם השכר הממוצע ליום נע בין 160-380 ש"ח! ניתן לפנות אלינו בוואטספ 052-4313764 יעל

למעלה