70 ש"ח מצות ללא גלוטן- רוצים להתחלק?

agoren1

New member
70 ש"ח מצות ללא גלוטן- רוצים להתחלק?

אני מעוניינת לרכוש לילדיי בני 3 ו-4 מצות ללא גלוטן בשביל החוויה וכדי שלא ירגישו מקופחים, אעפ"י שאני סבורה ובטוחה שהם לא יגעו בזה או שירקו את זה. חבילה של 14 מצות עולה 70 ש"ח!! בגלוטן פרי בפ"ת. האם מישהו מעוניין להתחלק בקופסה כזו? 054-2639137 אליס.

Z H ERO

New member
רגע ! רגע ! זה מצות משיבולת שועל ?

אם כן, עדיף לוותר על החוויה גם אם המצות האלו בחינם, או אפילו עם משלמים לך, זה כמובן רק מניסיון אישי, לא שלי אומנם, אלא של חברה של אחותי ולא הייתי כאן תקופה ארוכה, יש מצב שאוליי פרסמו כאן איך להכין משהו שנראה קצת דומה למצות מקמחים מותרים ? משהו שאפשר נגיד להכין ברגע במחבת או תנור ?

matar101

New member
מצות

תיכנסי לקהילה ללא גלוטן יש שם מתכון למצות הם יוצאות ממש טעימות אני מצרף קישור של המתכון

רעיון מצוין להתחלק.

ברוכים הבאים לפורום צליאק. כדאי שתצייני מאיזה איזור אתם על מנת לאפשר חלוקה נוחה. חג שמח!

agoren1

New member
אני גרה ברחובות ורוכשת את המצות בפ"ת

האם מישהי/ו מכיר/ה חנות שמוכרת את המצות האלו באיזור רחובות?

מיקלול

New member
זה מטורף! למכור ב 70 ש"ח. עשיתי את המצות

מהמתכון למעלה והם נטרפו. ממליצה לעשות לבד, ממילא יוצאת כמת לא גדולה ובשביל זה ממש לא צריך להשקיע 70 ש"ח

july14

New member
למיקלול-את מכינה את המצות הממתכון המצורף

במחבת או בתנור? שנה שעברה הכנתי במחבת והמצה יצאה שרופה.

בישולה1

New member
אני מכינה במחבת לסטייקים עם הפסים

מחממת את המחבת הייטב,מניחה את הבצק מנמיכה את האש ולעט לעט מייבשת את הבצק. יוצאת צורה של מצה אני גם מחוררת עם המזלג ואופה משני הצדדים.

yaaralt

New member
אני הכנתי בתנור

כי אין לי מחבת פסים. מצה אחת שמתי בתבנית רגילה ואת השניה (הייתי צריכה רק אחת בשביל הגן) הכנסתי לתוך הכלי הזה שצולים בו כבד על האש ולתנור גם. שתי המצות יצאו טובות.

קניתי בודדים

עכשיו חזרתי מנטורל קייקס בבני-ברק. הוא מוכר מצה ב-5 שקלים. אפייה לבד זה רעיון נחמד - אך למקפידם על כשרות לפסח - זה לא פתרון!

כן. נשאר

הוא מוכר קופסא שלמה ב- 70 ש"ח אז יוצא אפילו יותר זול בבודדים כי יש 12 חתיכות בקופסא

mali10

New member
יצאת בזול

קניתי בעדן מרקט בנתניה 80 ש"ח. קופסא קטנה ולא ניתן לקנות בודדים.

למעלה