67 כבאים מוסמכים למערך הכבאות

fireman

New member
67 כבאים מוסמכים למערך הכבאות

ביום רביעי בשבוע שעבר הסתיים קורס כבאים בסיסי בו הוכשרו 67 חניכים להיות כבאים מוסמכים במדינת ישראל. מצורפת כתבה מעיתון מעריב של יום חמישי 29/11/2001 בהצלחה לכבאים החדשים

fireman

New member
קורס כבאים בסיסי

קורס הכבאים נמשך כ6 שבועות בבית הספר לכבאות שנמצא בראשון לציון. במהלך הקור סלומדים החניכים חומר תיאורתי לגבי מהות האש, סוגי דלקות וחומר רב בנושאים הקשורים לכבאות. החלק המעשי של הקורס כולל הדמייה של שריפות שונות לדוגמא בתוך אוטובוס, או במגדל מכולות שאמור לדמות חדירה לבמנה בוער באמצעות סולמות חילוץ בובה וכיבוי הדליקה. במהלך הקורס עוברים החניכים גם כן שיעורים על הפעלה נכונה של רכבי הכיבוי מערכת המשאבה, צורות לאספקת מים הםעלת כל הציוד שנמצא ברכבים, טיפול בתקלות שעלולות להתרחש, חילוץ מתאונות ועוד ועוד... אני אשמח אם מי מהכבאים כאן בפורום שעבר את הקורס יוכל להרחיב בעניין

*pachanga*

New member
ואתה לא עברת קורס כזה?

אז מאיפה המידע הרחב שיש לך
?

fireman

New member
אני מתנדב שרותי הכבאות

בתחנת באר שבע כ4 שנים חלק מתקופת ההתנדבות שלי העברתי כאחראי המתנדבים של התחנה

or_k

New member
ערן גם אני

רוצה להתנדב במכבי אש בבאר שבע למי עלי לפנות??? אגב, קיבלת את המסר שלי?

fireman

New member
כן קיבלתי את המסר

תראה ידידי אני עובד עם 2 מערכות הפעלה ושני תוכנות איי סי קיו שהן גם גרסאות שונות ולכן אישור באחת מהן לא מאשר בשניה תצטרך לדרוש שוב אישור ואז אני אאשר אותך שנית לגבי התנדבות אם אתה מעל גיל 15 אין שום בעיה תתקשר לתחנת באר שבע 08-6279691 תבקש לדבר עם יצחק ביטון סגן מפקד התחנה שאחראי על גיוס מתנדבים לתחנה תאמר לו שערן אייל הפנה אותך אליו בהצלחה

firefighter

New member
קורס כבאים בסיסי

בשירותי הכבאות עוברים הכבאים מ"ס לא קטן של קורסם והשתלמוית הקורס הראשון שעובר הכבאי הוא קורס כבאים בסיסי שבו הוא לומד להכיר את תורת הלחימה באש קיימים סוגים שונים של שרפות ולכל שרפה שיטת כיבוי משלו הכבאי חייב להכיר את כל התכונות הכימיות והפיזיקליות של כול סוגי השרפות חוץ מכיבוי שרפות לומדים הכבאים טקטיקות שונות ללחימה באש עוברים השתלמות חומ"ס(חומרים מסוכנים) לומדים להכיר את הציוד הרב שברשותם. בקורס לומדים הכבאים שיטות חילוץ שונים כגון חילוץ לכודם מתאונות דרכים חילוץ לכודים מבורות וקניונים (חילוץ מגובה)ועוד ...... נ.ב לכל הכאים שסיימו את המחזור האחרון של קורס הכבאים ברצוני אני לברך אותכם לרגל כניסתכם למשפחת הכבאים זיכרו תמיד כי כול המציל נפש בישראל כאילו היציל עולם שלם ונסיים במשפט המוכר לכולנו משפחת הכבאים להצלה תמיד נכונים בהצלחה לכולכם גיא מנשרוב

למעלה