.

.

הכל נעלם כלא היה הכל מחליק מהידיים במהירות גדולה מידי הכל בוכה הכל צוחק הכל צועק הכל שותק הכל רע הכל טוב הכל בסדר

p r i e l

New member
../images/Emo13.gif

ובשורה התחתונה, הכל בסדר.
גם כשרע, גם כשעצוב..מותר לנו לפעמים! תמיד יבוא האושר אחר כך..תמיד תבוא השמחה!
יהיה הכי טוב!

...

לחן: אביב גפן מילים: אביב גפן אלבום: המכתברצועה: 8 אני הולך לבכות לך תהיה חזק למעלה געגועי כמו דלתות שנפתחות בלילה לנצח אחי אזכור אותך תמיד וניפגש בסוף, אתה יודע ויש לי חברים אבל גם הם כבים אל מול אורך המשגע כשעצובים הולכים לים לכן הים מלוח וזה עצוב שלהחזיר ציוד אפשר לא געגוע לנצח אחי אזכור אותך תמיד וניפגש בסוף, אתה יודע ויש לי חברים אבל גם הם כבים אל מול אורך המשגע וכמו הגלים אנחנו מתנפצים אל המזח אל החיים

p r i e l

New member
אוח..שיר יפהפה..../images/Emo13.gif

הוא לא מאלה שרושמים כדי להביע דיכאון. נכון שלא?? לא..אני יודעת שלא..לא.. יאללה להתעודד! צאי מזה !

summer723

New member
כי צריך לשטוף הכל

גשם מאיר בנאי כביש אספלט,מול חומה קבצנים בפינה אני צועק בכל העיר שיסתכלו עלי,רק עלי משתתף בקרבות נצחונות,מפלות אני צועק בכל העיר שיסתכלו עלי,רק עלי גשם,רד כבר גשם כי צריך לשטוף הכל לא רוצה לראות הכל כשבא הגשם רד כבר גשם כי העיר כבר עייפה היא פוחדת מעצמה רוצה לנשום זכרונות,אפילה שוב שואל,אין תשובה אני צועק בכל העיר שיסתכלו עלי,רק עלי גשם,רד כבר גשם כי צריך לשטוף הכל לא רוצה לראות הכל כשבא הגשם רד כבר גשם כי העיר כבר עייפה היא פוחדת מעצמה רוצה לנשום אני צועק בכל העיר שיסתכלו עלי,רק עלי הגשם הזה יבוא ישטוף הכל ודף חדש יתחיל ותראי את עצמך תאהבי את עצמך ותקבלי את עצמך תתחילי לנשום חופשי, לנשום אמן רק שיבוא הגשם הזה.

...

הכל לא בסדר אבל הכל יכול להיות בסדר. עוד לא מאוחר לשנות. הלוואי שיהיה כבר טוב.

צליל 18

New member
הכל בסדר עכשיו...

אבל עם את רוצה שימשיך להיות בסדר גם מחר, וגם שבוע הבא, וגם לתמיד את צריכה לעשות משהוא. ואת צריכה לעשות אותו עם כל הכוחות והאמונה שיש לך... אני יהיה שם איתך, בשבילך... עם רק תרצי...

osmolit2

New member
הכל קורה.

ואיך אפשר להכיל? ואיך אפשר לעמוד בקצב? לאט, לאט. בביסים קטנים. קצת מתקרבים, קצת מנסים, קצת כותבים...
בלי לבקש רישות. כי רוצה לחבק אותך.

sick and tired1

New member
...

מה שמחליק מהידיים.. תמיד אפשר לתפוס, וגם אם הוא נופל, אפשר להרים אותו, ולא משנה מה, ממשיכים הלאה, גם אם יש ברירה.. ממשיכים הלאה. אבל בדרך הנכונה. ואז, אז הכול יוכל להיות בסדר, ואפילו יותר.. חיים, אושר לשם ניתן להגיע, את יכולה לעשות הכול, את יכולה להגיע הכי גבוה, לגעת בשמים, ואפילו הלאה משם..

תודה לכולכן ../images/Emo23.gif

פשוט מרגיש בימים האחרונים שהכם אבוד והתקווה נעלמה כלא הייתה מעולם ואולי זה דיכאון אני כבר לא ממש יודעת וזה לא ממש חשוב הכל מרגיש אבוד והלוואי סאמר שכך באמת היו עובדים הדברים מקלחת של מים קרים או חמים ששוטפת את הגוף יחד עם הרשות וכל שאר הדברים שאנחנו רוצים לשטוף מאיתנו ... תודה שאתן פה

לא, הילה. זה לא עובר ככה, את צודקת.

לצערי, זה עובר רק בדרך הקשה: התמודדות, התגברות על פחדים, שמיעה להוראות של אנשי מקצוע, טיפול. רק ככה זה יכול להשתנות. בחירה.

מתעוררת אחרי לילה הזוי

שינה של שעתיים וחצי בערך שינה של מאבקים על דברים שלא זוכרת אותם קמה עם דמעות בעיניים מתעוררת בבכי מחניק שוטפת פנים קמה ליום חדש ... למה? למה זה כואב כ"כ? ולמה לא יודעת מה בדיוק כואב? ולמה זה לא עוצר? ואיך גורמים לכאב לשתוק? ולבכי להעצר? :/

למעלה