6 שנים מאסר בפועל , ושלילה לאופנוען שהרג

מוטי TDM

New member
6 שנים מאסר בפועל , ושלילה לאופנוען שהרג

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3518156,00.html

מיצו

New member
אתם רואים? כשצריך לתקוע מישהו תוקעים, ולא

עוזר אלף חוות דעת פסיכיאטריות שהנאשם סובל מבעיות נפשיות כתוצאה מהתאונה לה גרם. מסקנה? החוקים הם על הנייר, ובפועל, מה שקובע זה רמת ההקשבה של השופט במשפט + כושר השיכנוע של התובע - כושר השכנוע של הסנגור.

daditami

New member
פופולריות זולה

שוב חוזרים לשרשור לגבי הפגיעה הנפשית של אותו נהג שהרג בן אדם, ולקה במחלת נפש. ביטוח חובה מפצה את כל נפגעי התאונה בין אם אשמים או לא. אם היה נותר נכה על כיסא גלגלים , לא היה ספק שהיית מבין שצריך לפצות אותו. אבל נכות נפשית כיוון שלא נראית לעין, נראית לנו כמשחק של יסורי מצפון. עד כאן הביטוח. בעניין השיפוט: שופט יכול בהחלט להקל ואף לפטור ממאסר אדם שאשם בתאונה שבה נהרגו אנשים , אם אותו אחד נפצע ונשאר עם נכות חמורה (מדברים על נענש מידי שמיים וכו') ונכות נפשית היא לעיתים חמורה יותר מפיזית.

h a j b i

New member
אבל אותו נהג מהקישור שנתת

גם לא ישב בכלא בכלל על התאונה. אני די משוכנע שזה קשור למצבו הנפשי אחרי התאונה. ריחמו עליו.

xfwind

New member
../images/Emo4.gifהנאשם היה ללא רשיון מתאים

אלא "עד 500". מזכיר את תאונת הפגנת האלף
ב-2001.

מוטי TDM

New member
האמת , לא יודע לעשות לינק , אולי בהזדמנות זו

תיתן הדרכה לכלל הפורום , ואני רציני

אבן חצץ

New member
פשוט מאוד

1: קודם כל נכנסים לחלון "הוספת תגובה" במקום ל"הוספת תגובה מהירה" 2: לאחר שכותבים את ההודעה למטה בשורות הכחולות בשורה השניה יש "קישורים בתוכן העבודה" 3: לוחצים על זה ובשורות "מחרוזת מתוכן ההודעה" אתה מכניס את המילה/המילים שאתה רוצה שיהיו הקישור 4 בשורה המקבילה שמעליה כתוב "קישור" מכניסים את כתובת הקישור כמו ששמת בהודעה הראשונה שלך 5 לוחצים שלח/י 6: תעשה ניסוי עכשיו 7: אני רוצה לדעת מה זה "תאונת הפגנת האלף מ-2001" אם מישהו יוכל להביא קישור

מיצו

New member
מילא לינק, אבל כזה אתה יודע לעשות? נראה אותך!

[URL='http://']הנה, כזה, נראה אותך עושה כזה.[/URL] ועכשיו כזה. נראה אותך.

אבן חצץ

New member
זה לא חוכמה

השם משתמש שלך כחול, אז אתה יכול להכחיל הכל וברצינות, איך????.?

למעלה