..

sשיר

New member
..

מה את רוצה? כלום. לא איכפת לי את לא יכולה לחיות בשביל ההורים שלך, לרצות אותם - את רוצה גם בשבילך? לא. לא איכפת לי מה יקרה עכשיו? כלום.. לא איכפת לי לא איכפת לי לא איכפת לי לא איכפת לי!! תכניסו את זה לראש שלכם כבר לא איכפת לי בשביל מה אני כאן לא איכפת לי מי יהיה הרופא הבא שתזרקו אותי עליו לא איכפת לי אם זו מסגרת של יומיים שלושה או חודש לא איכפת לי מה יהיה עכשיו לא רוצה לעזור לעצמי לא רוצה שיעזרו לי תנו לי ליפול בשקט אם גם ככה לא איכפת לכם אל תעמידו פנים שכן כי אתם שוברים אותי כל פעם מחדש אני מתפרקת לכם בין הידיים ידיים שאמורות להגן אתה - תמיד קראת לי בובה אז אני מוכיחה את עצמי רואה איזה בובה טובה? נותנת שיסובבו אותי אז קחו ותעשו בי מה שאתם רוצים לא איכפת לי ואת, את הבטחת את הבטחת שתיהי פה מעכשיו אז איך זה ששוב איכזבת?? אני לא מבינה איך נתתי לך שוב איך סמכתי עלייך שוב ראבק.. איך הצלחת??? את אמא שלי, בגלל זה סמכתי עלייך שוב כי על מי אני אסמוך אם לא עלייך את אמא שלי! תנו לי ליפול תעזבו אותי תשחררו לי את הידיים כי לא נוח לי ליהיות ככה תלויה איכפת לא איכפת אוהבים לא אוהבים דואגים לא דואגים לפעמים אני צריכה שחור או לבן מבינים?? די.. באמת שדי אני לא מכילה יותר הכל מתפוצץ לי בפנים אני מתחננת.. תנו לי ליפול אתם מכאיבים לי ככה אוף... אני גם ככה לא באמת חשובה

seaגל

New member
שיר

עד כמה שזה כואב וחותך בבשר צריך להפסיק לצפות ולרצות שמישהו יתפוס אותנו שמישהו יציל אותנו שלמישהו באמת יהיה אכפת כמו שאנחנו צריכות או רוצות ואז עם כל הכאב עוצרים ואומרים בכוח לי כן אכפת רק לי אכפת ואני אעשה הכל בשבילי ואם אתם אוהבים סבבה ואם אתם לא אוהבים סבבה ואם אתם דואגים אז תעזרו ואם לא עזבו אותי בשקט.... כי לי אכפת ואכפת לי שיהיה לי טוב אני לא בובה על חוט אני בובה של ילדה ואני אעשה הכל בשביל לשלוט בחיי ובחוטים שאני אבחר למשוך..... ושוב אלא לא מילים אלא דרך שחייבים מתישהו לפנות אליה לעזובבבבבבבבבב את כולם ולדאוג רק לך אני ילדה לא מאמינה שבאמת לא אכפת לך כי לא היה אכפת לא היה כואב וכל עוד כואב אז יש רגש וכשיש רגש סימן שמאוד אכפת.... מאחלת לך שיהיה לך אכפת מעצמך!

sשיר

New member
סיגל

אני יודעת, אני יודעת שאלו לא רק מילים אבל אני לא יודעת איך אני לא מצליחה אני לא יודעת איך עוזבים אני לא יודעת איך לעשות שאני לא ארצה שיאהבו אותי אני רוצה, עם כל הלב... אני לא רוצה, אני צריכה. ונגיד שאני אגיד "איכפת לי" זה לא ישנה שום דבר כי אין לי כוחות אין לי יותר כוחות באמת... אני לא מצליחה לשנות שום דבר בחיי שניסיתי כל כך כל כך חזק... תודה ילדה באמת המון תודה הלוואי שלא הייתי מאכזבת כל הזמן

seaגל

New member
../images/Emo46.gif

את לא מאכזבת את בובה כבר אמרנו לא? את יודעת שזה הרבה מעבר מלהגיד אכפת אלא להחליט שאין דבר אחר כרגע בעולם הזה שאכפת לך יותר ממנו.... הצורך באהבה שיר לעולם ישאר והחוסר שאת חשה שם תמיד יכאב אבל אסור שזה יעצור אותך מלאהוב אותך אני איתך במסע הזה כמוך מחפשת כל יום דבר חיובי אחד בי דבר אחד קטן שאני יכולה לסמן עליו
אחרת כבר מזמן הייתי משתגעת וחותכת את יודעת זה מאבק יום יומי מאבק של רגע אל רגע.... ביחד נלמד ביחד נצעד עד שנצליח... או ..... ..... ...... ...... לא
אבל .... ..... ......... לפחות נדע שעשינו הכל לפני שחתכנו חחחחחחח שששששששששש לא אמרתי כלום

sשיר

New member
חחחח 'פגרת, שולחת לך מסר

לפניי שמוזה באמת תחסום אותי לצמיתות

רעוּת

New member
...

אם לא היה אכפת, זה לא היה כואב כל כך הכאב לא היה צועק מבין השורות את לא רוצה שייתנו לך ליפול, את פשוט לא יודעת איך להגיד.. "תנו לי את הזמן שלי אבל עדיין תהיו איתי.."

sשיר

New member
...

לא יודעת אם איכפת לי לא יודעת מה אני רוצה אני רוצה שקט אבל ... אני יכולה לרצות תודה

sשיר

New member
חשבתי

כן, חשבתי שכולם תמיד יהיו איתי חשבתי שלא יעזבו אותי כשקשה חשבתי שיש לי חיים מושלמים חשבתי שדיכאון ועוד מילים ארוכות זה רחוק ממני מרחק קילומטרים חשבתי שאני נורמלית לחלוטין ילדה רגילה סתם מנסה לבלוט חשבתי שתאהבו אותי גם כשקשה לי חשבתי שיש בי משהו לאהוב חשבתי הרבה... אני כבר לא חושבת בשיא הכנות? אם גם אני הייתי יכולה להתרחק ממני כבר מזמן הייתי מתרחקת אם גם אני הייתי יכולה לעזוב כשקשה לא הייתי חושבת פעמיים אני לא כועסת עליכם לא כועסת בכלל אתם לא חייבים לי כלום אף אחד לא יוציא אותי מכאן חשבתי שיש דבר כזה חברים חשבתי שיש דבר כזה משפחה חשבתי שאנשים שאוהבים אותי כשאני אופטימית ושמחה יאהבו אותי גם כשאני בריצפה אז מסתבר שטעיתי אחד אחד אתם נעלמים וזה בסדר... באמת גם אני לא ממש אוהבת אותי עכשיו. חשבתי שיש לי בית וגג לפחות זה עכשיו גם זה אני לא בטוחה שיהיה כאן שבוע הבא סליחה... הייתי תמימה אז אני משאירה את התמימות בצד נהנתי לשחק במשחק שנקרא עולם הכל בולשיט כל החיים שלי פוצצתם אותי בשקרים הכל בולשיט התפוצצה לי הבועה בשיא העוצמה אני תלושה אבל חזקה אין מבחינתי דבר כזה אהבה אף פעם לא הייתה סתם מילה שהמצאתם כדי שאני ארגיש חשובה לא יודעת מה יהיה עכשיו אבל אתם יודעים אז אני עוצרת נשימה ועפה עם הזרם תעשו מה שאתם רוצים **** סליחה על עשרות מכתבים מפגרים שכתבתי פה סליחה על כל הכאב שפיזרתי בפורום אם הייתי יכולה למחוק הכל הייתי מוחקת אני מתרחקת לא רוצה יותר כלום תודה על הכל אוהבת אותכם המון שוב תודה וסליחה שיר

ה מוזה

New member
שיר

לצערי,יש בי הרבה הזדהות עם התחושה הזו של נטישה,שחשבנו שיש רשת בטחון ..האמנו שיש וכשהכי זקוקים לה , מגלים תוך כדי נחיתה והתרסקות כואבת שאין רשת בטחון ,שהיא היתה אשליה..עטופה במילים או פנטזיה אני חושבת שאין כואב יותר מהתחושה הזו של "נטשתם אותי" כשהכי הכי זקוקים .... לא יודעת,אין לי הרבה דברים חכמים לכתוב רק שאולי ,זו הסיבה שיש לנפש שלנו כנפיים שהיא תוכל גם אחרי ההתרסקות והמפגש המכאיב עם הקרקע מבלי שתהיה אותה רשת בטחון ....לעוף ,שוב. אהבה ,היא מילה גדולה יש אלו היודעים לצקת משמעות לתוכה ויש אלו שהיא נותרת חלולה ונשברת מכל משב מי שאוהב אותך עם משמעות יאהב גם את הדמעות שלך ויהיה עוגן יציב,כמו בית . מקווה שלפחות על הבית הזה ( של המכתבים) לא תוותרי ,אני בכל אופן לא הייתי מוחקת ולו מילה אחת שלך , מכבדת מאוד את הרצון שלך למרחק ומרחב אז משאירה לך דלת פתוחה ויד שמושטת בלי תאריך תפוגה ~
~

sשיר

New member
אם רק

הבית הזה היה יכול לתת לי גג לפעמים כשמעמידים את הכנפיים של הנפש מול בחירה להישבר עם בית או לעוף בלי אין כבר ברירה אז הנפש שלי נשברת והגוף שלי נשאר כאן כי הוא חייב ושבוע הבא יהיה לי בית ויהיה לי גג אבל לא יהיה אני יותר רק גוף אין אנשים שאוהבים את הדמעות שלי הם לא קיימים פעם ראשונה שאני יכולה להגיד בלי לחשוב - אני מפחדת - כי אני לא רק לבד בפנים השאירו אותי לבד גם בחוץ אז המון תודה על הבית הזה אבל זה או הכל או כלום הם שברו לי את הנפש ואין sשיר יותר רק גוף... הלוואי שגם זה לא היה יותר פעם חשבתי שנפש שווה הכל יותר מחומר לא מאמינה בזה יותר הנה אני מוכרת את הנפש שלי בשביל 4 קירות.. תודה מוז

sשיר

New member
ולא מזלזלת לרגע

בבית המדהים הזה שהיה (עדיין) בית ללב שלי הרבה יותר ממה שכל מבנה אחר יהיה זה.. באמת בית -
- *רק למקרה שמההודעה שלי זה לא היה ברור*

ה מוזה

New member
זה דווקא החלק

שהיה ברור מה שפחות ברור זה דווקא החלק הזה .... "הנה אני מוכרת את הנפש שלי בשביל 4 קירות.." אני לא רוצה לטעות ולפרש את זה על פי ההבנה שלי אבל אם פירשתי את זה נכון אני רק יכולה לאחל לך שלא תהיי להרבה זמן ציפור בכלוב כי לפעמים באמת המחיר יקר,יקר מדי ושום כלוב גם לא מזהב לא שווה את ציפור הנפש שלך הייתי פעם בכלוב שכזה ..... וחלמתי על מרחבים ופינה לכנפיים שלי אז רק,תשמרי עליך טוב טוב ~;~
~;~

seaגל

New member
בובית....

היכן שלא תיהיי ילדה מאחלת לך שתמצאי את החופש שתוכלי לעוף מעל כל הכאבים ובאמת להיות את..........!!!! בהצלחה

למעלה