...................................

אוףף חרא זה שוב חזרררררררררררר לא למה אלוהים לא נותן לי להיות קצת מאושרת?? אוף אותו החרא אלוהים למה למה אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף זהו אני שוב אתפגר אני פשוט יודעת שזהו והאמת איפה אני חייה????????? למה החים לא יכולים להיות פשוטים יותר אני לא אדבר על התאבדות ואני לא אוריד מערכי כי עם אני יעשה דבר כזה אני ארגיש אפס ואני צריכה להיות חזקה בשביל הרבה אנשים וגם בשביל עצמי אין מה לעשות אווףףףף פאק נמאס לי כל כך מהעולם הזה דבר אחד אני לא מבינה למה אלוהים עושה לי את כל זה?? אולי בגלל שאני לסבית?? אני לא יודעת כבר אבל אני שונאת את זה......... באמת כל פעם שאני מצליחה להרים את המצוורוח הוא נופל אוף ואני בכלל לא מבינה איך אני אמורה להתנהג לאנשים לאחותי לאנשים בכלל אוףף למה הזמן לא יכול לחזור קצת אחורה קצת אולי שנה שנתיים אחורה זה הכל כל מה שאני מבקשת אני פשוט לא מבינה את זה יום אחד אני יכולה להרגיש הכי שבעולם וביום אחר אני מרגישה שאני חוזרת לאותו המצב החרא הזה

תודה על היחס... אוףף עם זה יחזור אני פשוט אמות לא לא לא רוצה אוףףףףףףף דייייי למה מספיק נוווווווווווווווווווווווווו לא רוצה שזה יחזור לא רוצה לא בא לי אלוהים למה אתה לא אתמול רקרציתי להירדם ולא לקום יותר אוףף אלוהים תעשה שמחר אני אתעורר ואבין שכל הזמן הזה ישנתי לי ושבעצם כלום לא קרה כאילו שזה היה שנתיים שינה אוףף אלוהים למה???

../images/Emo29.gif

אמרת שאת צריכה להיות חזקה בשבילך. בשביל העולם. קודם כל בשבילך. אל תיפלי
וגם אם יש לילות שאי אפשר להרדם וגם אם מתחרטים על השנים ועל העבר. אי אפשר להוולד מחדש. אלוהים לא שונא אף אחד.
אני כאן בשבילך אם את רוצה לדבר ולפרוק עוד.. 319734236

LIHILM

New member
יוליה יקרה מה שלומך ?

אני מקוה שיותר טוב קרה משהו? תיהי חזקה ואל תהיי קשה עם עצמך בבקשה ואל תחליטי עדין שאת לסבית כי את לא בגיל שזה קבוע וגם אין רע בלסביות להפך והבעיה עם אחותך תיפטר מבטיחה לך תנסה כמה שפחות לחשוב על זה, להמעיט בעניין, יש הרבה אחיםש לא בקשר מצוין עזבי לבנתים חיבוקק ענננננקקקקקקקקקקיייייייייייייי

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
יוליההההההההה ../images/Emo20.gif

בא לצעוק כשקוראים את ההודעה שלך כמה נמאס לך כבר, כמה את נלחמת ומתמודדת, נופלת וקמה , כל פעם מחדש... את מספרת כמה חשוב לך להיות חזקה, בשליטה....וכאילו זה אומר שאין בררה אלא להחזיק מעמד כמו שאת... אולי בעצם יש עוד דרכים לבטא חוזק... ? קשה ככה, עם רגשות שלא יודעים מה לעשות איתם, שאין עם מי לשתף... ואולי כאן בפורום או בשיחה אישית איתנו תוכלי לדבר על מה שהופך לך את הבטן...

אוףף לא בא לי להתמכר לאוכל אני אוכלת כי מכריכים אותי בעצם לא בא לי אני רוצה שהכל יהיה טוב למה זה לא יכול להיות משהו קצת מתחיל להסתדר וברגע בשנייה אחת הכל מתנפץ לרסיסים אוףףףף זה כבר מתחיל לעצבן אותי וגם לשעמם אותי נמאס לי ברגע שמשהו קצת מתחיל להסתדר נו אוףףףףףףףףףף למה אני בכלל חייה אנלא מבינה את זה פשוט אוףף תירו בי כבר שום דבר כבר לא יחזור לקדמותו פשוט כלום אוףף אחד גדולללללללללללללללללללללללללללללללללל

LIHILM

New member
יוליה

מה צריך לחזור לקדמות? מה היה לפני כן? לאן את רוצה לחזור?

למעלה