50 היפים והנכונים

לירון הכתב

Member
מנהל
אירוע "50 היפים והנכונים" של Pplus התקיים אמש לראשונה מאז שמגפת הקורונה פרצה לחיינו, ועשרות המפורסמים שנכנסו לרשימה הגיעו לחגוג את ההישג במסעדת דלאל שבנווה צדק.
את המקום הראשון קטפה השחקנית מיה לנדסמן שהופיעה בסדרות הכי מדוברות ("המפקדת", "ילדות סכסכניות", "שעת אפס"), זכתה בפסטיבל קאן בפרס השחקנית ומככבת על הבמות בהצגה "פיטר פן" של הקאמרי ותיאטרון אורנה פורת. "זה מאוד חדש שאפשר להיות שמנה ובמקום הראשון ביפות והנכונות", אמרה השחקנית בכתבת השער שתתפרסם בהמשך השבוע, והוסיפה: "אני מרשה לעצמי גם להגיד שאני מבינה את הבחירה בי ולקחת את הביטחון הזה, אבל תמיד זו הייתה יכולה להיות כאן גם מישהי אחרת".
פרויקט "היפים והנכונים" חוגג השנה יום הולדת 18, ח"י בעברית. לאירוע שהתקיים בחסות "רנואר" ו"הבורסה לתכשיטים", הגיעו כוכבי הרשימה ביניהם: נועה קולר – שכיכבה במקום הראשון בשנה שעברה ונכנסה גם השנה לרשימה, אופירה אסייג, שני כהן, עדן פינס, יעל שלביה, אלישע בנאי, יעל אלקנה, עומר חזן, דורון בן דוד, תומר הכהן, לינוי אשרם, שחר טבוך, טיילור מלכוב, מעיין אדם, שחר סאול שאף הופיע עם שני שירים, בר ברימר, עדי חבשוש, טיילור מלכוב, עינב בובליל, דנית גרינברג, אלישע בנאי, נאיה בינשטוק, לינוי אשרם, און רפאלי ועוד.

קרדיט צילום: ענת מוסברג1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.jpeg
 
נערך לאחרונה ב:
למעלה