5 דברים שלא ידענו עליכם

mikokikyo

New member
5 דברים שלא ידענו עליכם../images/Emo165.gif../images/Emo164.gif../images/Emo41.gif../images/Emo40.gif

הפעם דחיתי את פתיחת הפינה עקב יום הזיכרון, אבל מהפעם הבאה היא תמשיך להפתח בימי שלישי ^-^ אז קדימה- ספרו DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:

Mana Sama

New member
באווירת יום העצמאות~

1.קיבלתי פעמיים אלכוהול חינם מהברמן [גם הרבה בייגלה חינם XD] 2.שיחקתי עם הברמן במשחק של סקס סופרייז [הקופסא הזו עם הפתקי משימות..אבל זה היה "לגיבוש האווירה" אז לא היו פתקי סקס או משהו] 3.נישקתי 5 אנשים רנדומליים במסגרת תחרות נשיקות עם חברות שלי 4.שאפתי הליום מבלון וחברות שלי רצו גם אז זההספיק לי בדיוק להגיד "היי" ואז הקול שלי חזר לנורמל 5.אני הולכת עכשיו לעשות על האש [צמחוני,כמובן] אז ביי XD

mikokikyo

New member
אטאשי ^-^

1. כמעט ואין לי חוש התמצאות בזמן, מרחב ומיקום, אבל בחצי השנה האחרונה נהייתה לי קיצוניות מטורפת לצד של חוסר ההתמצאות בזמן, כך שאני זוכרת ממש את רוב התאריכים, השעות, הימים והדקות שדברים התרחשו מאז XD; 2. אני לא החלטית. בטירוףXD 3. אני חושבת שהשתפרתי בציור ^-^ 4. יש לי משפחה קרובה ממש גדולה- אנחנו שישה אחים ואחיות, ויש לי חמישה אחיינים ^-^ 5. כשאני לא אוכלת במשך 12 שעות אני נעשית סוגשל חולה, ואז ממוסטלת לגמריXD;

AsagiSama

New member
../images/Emo176.gif

1. מצאנו אתמול חנות שמוכרת אלכוהול לקטינים! יאי! ^__^ [אפילו שזה היה רק בריזר~] 2. הכותבת של אחד הסאסונארו הטובים עושה טרילוגיה לזה. עוד יאי!!! ^___^ 3. הממ..אמ. הייתי אתמול בחוץ עד 1 בלילה ואמא שלי כמעט תפסה אותי חוזרת הביתה כ"כ מאוחר. O_O; 4. חברה שלי פתחה בריזר והפקק עף לה על הראש.XDDDDDDD 5. אני אוהבת יום עצמאות~

../images/Emo165.gif

1) אני לא יודעת לבשל יותר מדי דברים מתוחכמים, אם בכלל. 2) נסיתי להכין ממליגה לאחרונה והיא לא יצאה טוב. 3) קבלתי תעודת זהות בשבוע שעבר בטקס ארוך אך נחמד של בית-הספר. 4) נזכרתי לאהוב את "שאלתיאל קוואק" בתקופה האחרונה. סדרות שהדמויות גדלות ומתפתחות במהלכן תמיד מעוררות בי הערכה. חוץ מזה, שאלתי הוא כזה ברווז תמים וטוב. 5) אין לי מושג מה לכתוב עכשיו. ואני עייפה. לילה טוב.

Nittle Grasper

New member
שאלתי'! ../images/Emo23.gif

אחת הסדרות
(LOL) גם מעבירים שם המון ערכים הומניים (כמו גינוי אנטישמיות וגינוי גזענות, שיוויון וכו'). חח מה, באמת! ;;

NoAmItA ChAn

New member
מאיו, מרחת לי את המסך

1. אני מסתובבת יותר מדי עם אנשים שמבוגרים ממני ._. (למרות שהרוב לא 3:) 2. אני קרובה לסיים הוסט קלאב, שאני כבר מלאאאא זמן לומדת את זה XD; 3. אני אוהבת פילוסופיה :) 4. למרות שאני לא נראית ככה, ומודעת לזה, אני שומעת רוק ומטאל XDDDDDD;; 5. אני לא בן אדם שמדבר בטלפון. תמיד כשמדברים איתי בטלפון באיזשהו שלב אני מאבדת את מי שאני מדברת איתו ומתחילה לפתור סודוקו, לשחק שולה מוקשים וכל מיני D:

זה אומר,

שכל פעם שאנחנו מדברות בטלפון על ההתחלה כבר איבדת קליטה? (טוב, שהפדו בא אלייך, לפחות היה לך מאחורי מי להתחבא.) דאייסקי 33333333333333>

למעלה