5 דברים שלא ידענו עליך

mikokikyo

New member
במפגש מומו שלי ^-^

איתך, גל צ'אן, נעם, ליסה, היפו וירדןצ'אןאישתיהבישית שקפצה לביקור קצר ^-^ הפעם לא פגשתי אנשים וזה, אבל זה היה כמעט בדיוק לפני שנה ^-^

../images/Emo15.gif כן, השיר הזה

כתבתי עליו איזה טרליון אנגסטים (אעה, מי צריך יותר מזוג טראגי אחד ושיר עצוב? [למה חייבים להרוג כל כך הרבה דמויות אהובות בקאנון?! למהההה?! למה תמיד כופים על איזה ברנש מסכן/ ברנשית חמודה/ וואטאבר חיים אומליים?! T_T ולמה אני כזאת מזוכיסטית שנהנית לייבב "למהההה?!" XD]

../images/Emo15.gif האהא כוחו של זמן פנוייי!

1. היום ניגשתי לבגרות במחשבים. היא הייתה ככ"ך קלה, שבאמת נהנתי לעשות אותה. והייתי עושה אותה שוב. 2. יש לי פסים ורודים בשיער. הם היו אדומים לפני חודש, אבל הם דהו לגוון ורוד מרקר בינתיים. 3. אני מתחרה במקצה הבנים י'-יב' באליפות הארץ בקראטה. 4. כואבת לי האצבע כרגע כי האגרוף שלי התנגש בברך של מישהו. איה. 5. יש לי זמן פנוי סוף סוף. חהחהחהחהחה

mikokikyo

New member
את רצינית? O______________________ם

זאת לא שפה מתקדמת מאוד שלומדים אחרי C/C++? Oם

De-Panther

New member
מזה חששתי... השפה הזו ממש אבל|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

ממש לא מתאימה בתור שפה ראשונה אוף חבל שמפסיקים לאט לאט ללמד פסקל
אני מחפש אנשים שירצו לעזור לי במשחקים שאני עושה... אמכבר היו מלמדים אתכם C או C++ C# חסרים בה כלמיני דברים והיא דיי גורמת לתכנות לא נכון כשאחר כך באים לתכנת בשפות רציניות יותר... אבל חסר לך שאת לא מוציאה 100

../images/Emo15.gif למדתי פסקל

שנתיים... אבל את הבגרות אני עושה בC#. ואל תדאג, את המאה שלי אני כמעט בטוח אקבל XD

De-Panther

New member
טוב זה כבר ממש מבולבלי../images/Emo3.gif למה|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

לעשות בגרות בC# כשלמדת פסקל? והנה משהו שתאהבי אם אהבת פסקל http://www.lazarus.freepascal.org זה קומפיילר לווינדווס וללינוקס ולעוד כלמיני מערכות הפעלה אני מתעסק קצת בתלת מימד עם הדבר הזה: http://wiki.lazarus.freepascal.org/GLScene אם בא לך להכין משחקים - דברי איתי
אני מחפש אנשים לאיזשהו פרוייקט שאני מכין... ואני חושב שידע בסיסי של מה שמלמדים בתיכון זה מספיק(כיום אין כמעט מעבר לזה... בטח לא בתחום של פיתוח משחקים - אני מתכוון בארץ) רוב מי שמתעסק בפיתוח משחקים בארץ עובד בשפות אחרות... זה דיי חבל לדעתי

../images/Emo15.gif כי פסקל למדנו בז'-ח

ט' ומעלה עבדנו C#. אני דווקא אוהבת את C#. סביבת הפיתוח מאוד נוחה למישהי כמוני ששגיאות הכתיב שלה נוראיות. והדיבאגרים של C# מאוד טובים לדעתי. אני זוכרת שעשיתי אנימציות בפסקל... ונטשתי את הגבות של האיש מאחור באיזשהו שלב XD. אני יודעת אלגוריתמיקה לא רע בכלל, כך שהשפה פחות משנה לי.

De-Panther

New member
אם למדתם את זה קודם אז יכול..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

מאוד להיות שיש לך בסיס נורמלי בתכנות
אבל תסתכלי בקישורים שהבאתי לך

למעלה