400‏ ‏תמונות לא חבל ?

400‏ ‏תמונות לא חבל ?

יש לי בפון 400 תמונות יש מהם. די מענינות. אבל זה לוקח לי זיכרון. מה אתם אומרים למחוק אותו. ויכול להיות שאצטער . או להשאיר ?

פיסטוקי בוקר טוב לך ידידי...

תעלה אותם לכאן... ואז אני יעזור לך למיין... מה למחוק ומה להשאיר... הולך? /tapuzforum/images/emo8.gif

יש לי כבר שמור אלפי תמונות

ואין כבר כמעט זיכרון... לא מזמן מחקתי המון תמונות. בסוף הצטערתי על כמה מהם..

שקולה

New member
לא!!! תמונות לא מוחקים..!

זה נכס! קונים כרטיס זכרון נוסף ושומרים בתוכו.....

שקולה

New member
זה נשמע שיש לך

אריכיון תמונות שכולל בתוכו תמונות מאז בריאת העולם... אם הסיפור שלך זה עוד ארון...עלי!!!

מ נתנאל

New member
מוזר. לי במחשב יש כ30000 ו

עדיין יש מקום להוסיף לפחות פי עשר. מה קיבולת הארד דיסק שלך כ`כ קטנה?

מ נתנאל

New member
אה הבנתי אז

הגיע הזמן להחליף הארדיסק, היום זה זול ממש. לי יש 500 ג`יגה, בזמנו זה עלה לי יקר אבל היום אתה יכול לקנות הארדיסק חיצוני 250 ג`יגה במשהו כמו 350 שח

רציני ??

איפה קונים ? אבל השאלה שלי עקרונית האם צריך לשמור את כל הארכיונים.

פיס.. זה דווקא מתאים לשבוע הבא

בעיירה אחת נפטר ל``ע אדם שהיה כותב הרבה חידושי תורה.. והנה בצוואה כותב האיש שיקברו אותו יחד עם החידושי תורה... הבנים לא ידעו מה לעשות.. מצד אחד צריך לקיים את הצוואה ומצד שני יש צורך בלהפיץ את החידושי תורה שהאב כתב.. החליטו ללכת לרב,, הלכו לרב והציגו בפניו את הבעיה.. מתבונן הרב בחידושים. והוא רואה חידוש על חלום יעקב.. וכך כתוב שם.. קשה מאד להבין את החלום של יעקב והסולם.. הרי יעקב אבינו חלם שמלאכים פרושי כנפיים עולים ויורדים ואם יש להם כנפיים לשם מה הם זקוקים לסולם?? ולא קשיה.. כנראה שמלאכים צעירים היו ועדיין לא ידעו לעוף.. ע``כ. מחייך הרב.. ואומר אתם יכולים לקבור אותו עם החידושי תורה בלי שום חשש... המוסר השכל?! איזה תמונות יש שם.?! אם זה התמונות שהבאת לפורום? אז אתה יכול למחוק ללא שום חשש חחחח סתם צוחקת

רוצה לשמוע המשך לסיפור ?

אז אחד גדול בתורה אומר לי שיש מדרש שאכן כותב שאכן מלאכים קטנים היו``..

למעלה