4/10/2006 שרשור יומי יום רביעי

s h i r s 1

New member
4/10/2006 שרשור יומי יום רביעי

אז מה אנשים
איך עבר עליכם היום?! אני יכולה להגיד שגשר זה כייף!
אבל להתלהב יותר מדיי אי אפשר,כי יש למה ללמוד.. ספרו..שפכו... יום טוב!!

NaaMuna

New member
אעעאעעע..

חופש
מהיום
יאיאייי
איזה כיףף.. מתחילים לקשט ת'סוכה
..<וכמו בכל שנה זה התפקיד שלי
> יומעולה

אפ7ת

New member
יום קצר :)

שעתיים ספרות שעתיים סוציולוגיה שעה אזרחות :] נתנו לנו שיעורים לחופש בעע..... נתנו לכם?

nomad21

New member
יש לי חופש כבר מכיפור =\

למדתי לפסיכומטרי.. ואני מתכנן ללמוד עוד קצת.. חוץ מזה, יש עבודה במחשבים וכמה שאלות בפיסיקה ומתמטיקה.. לא משהו רציני..

חופש חופש

גשר זה באמת כייף! במיוחד כשאין למה ללמוד
אממ היה לי שיעור נהיגה כפול ואח"כ אולי אני אלך לחברה בכפ"ס ובערב יש מסיבת הפתעה לחברה..

יום קצר ונחמד!

התחלתי ברבע ל9 שעה היסטוריה, שעתיים מוזיקה, שעה הבעה, ספרות והבייתה
עכשיו סיימתי את העבודה בהבעה שהייתי אמורה להגיש בכלל היום
.... לא נורא, נגיש לו מחר... המ... היום כנראה הולכת לביצפר בערב כדי למכור עוגות באספות הורים (זוהי עוד דרך יצירתית של המועצה כדי לנסות להשיג כסף לספר מחזור..
רק חבל שהיום זה יום הורים של שכבת יא', והם בטח לא יקנו
) אחר- כך הולכת ליומלדת של דוד שלי. וחוזרת הבייתה מוקדם מספיק כדי לעשות ש.ב במתמטיקה יום טוב לכולם

devilz

New member
אצלנו...

הפעלה של הקפיטריה היא על השמינסטים.. הרווחים.. הולכים לספר מחזור/מסיבת סיום... חוץ מזה יש איסוף פחיות בקבוקים... ואם השכבה מספיק מקורית מוצאים עוד דרכים.... אסיפות הורים ומכירות זה בעלות של מועצת תלמידים... בלי קשר אלינו
ויזמים צעירים...(נוסטלגיה)

גם אצלנו לפני כמה מחזורים

הקיפטריה הייתה בעלות של השמניסטים... אבל הפסיקו את זה באמצע השנה, כי הם עשו יותר מידי בלאגן.... ואיסוף פחיות בקבוקים זה רעיון טוב שמשום מה עדיין לא עשינו...

אצלנו זה היה עד עכשיו

בבעלות השמיניסטים, והכסף היה הולך להכתרה שלנו.. אבל מהשנה הם שינו הכל, ויש אנשים שבאים מבחוץ ומוכרים, ועושים סנדוויצ'ים, ויש אוכל יותר שווה
אבל... אנחנו מקבלים רק 60% מהרווחים אז אני לא יודעת אם זה יותר משתלם או לא... כי מצד שני עכשיו הרווחים יותר גדולים..

elivnat

New member
גם אצלנו זה היה ככה..../images/Emo42.gif

עד שלפני כמה שנים ביטלו את זה מההנהלה בגלל כמה סיבות: 1) בעלת הקיוסק שפעיל בבי"ס מפסידה מזה וזה פוגע לה בפרנסה. 2) במילא הבנות של השמינית היו מפעילות את הקיוסק עד להכתרת רבנית פורים שזה יוצא בתחילת חודש אדר, לפני פורים, וזה הפריע להן בלימודים וזה.. אז מה שאנחנו עושות השנה זה איסוף פחיות בין השאר, וגם יש לנו איזה 1200 ש"ח מערב כשרונות צעירים כזה שארגנו שנה שעברה, היום העלנו עוד רעיון נראה אם הוא יצא לפועל... דרך אגב, היום היה לי יום די נחמד בלימודים, קיבלתי בבוחן במתמטיקה 98, הייתה לנו שעת תקשורת סטלנית אבל לא בצורה מוגזמת, 3 שעות עם המחנכת.. אחרי הלימודים נסעתי עם ההורים לקריות והייתי אצל דודה שלי שיש לה חנות פרחים כזאת אז היא הסבירה לי איך מכינים זרים ועזרתי לה להכין כמה זרים, זה עבודה קשה אבל שווה לאללה!!! וזהו, חזרתי הביתה ב9 וחצי בערך...

elivnat

New member
באולפנית..

ואת האמת-אין לי שמץ למה.. התחלנו ללמוד יום לפני הראשון לתשיעי אבל מחזירים לנו את היום הזה בסוף מחצית א'..

dodib1

New member
מה ההבדל

בין אולפנא לאולפנית אנחנו התחלנו שבוע לפני כנראה זאת הסיבה

elivnat

New member
ההבדל הוא: ../images/Emo42.gif

באולפנא יש פנימייה ואולפנית זה אקסטרני כזה.. (זאת המילה, כן?)

dodib1

New member
אני

לומד בישבת אדרת מכירה? יש לך מסנג'ר או אסקיו שיהיה אפשר לדבר שם?(שלחי במסר או משהו כזה אם את רוצה)

timtamtum1

New member
גם אנחנו עשינו את זה. לגייס כספים

למשלחת
ותתפלאי, הרבה הורים דווקא קונים. הרווחנו בערב אחד 800 שקל כמעט, ולמחרת מכרנו את העוגות שנשארו בהפסקה ועברנו את ה1000

גם אצלנו מרוויחים את אותו הסכום

מהאספת הורים וגם המון הורים קונים, וזה מוזר מאוד בהתחשב בעובדה שאנחנו יכולים לקבל תביעה נגד הטרדת הציבור... אנחנו ממש משגעים אותם שם... ויש אפילו הורים שתורמים לנו, כי אנחנו התחלנו עם הקטע של "לא רוצים לקנות? טוב, גם תרומות יתקבלו בברכה!" ואז הם פשוט תורמים כדי שנעזוב אותם בשקט....

Good 2b Me

New member
../images/Emo12.gifבכמה מכרתם ת'עוגות../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif../images/Emo175.gif

למעלה