4 סדרות פלייאוף כבר נקבעו

Rapgamer

Well-known member
במזרח:
מילווקי- מיאמי
ניקס- אטלנטה זוכות בלוטו במובן שפוגשות זו את זו ואחת מהן תעפיל לסיבוב השני.

שטות גדולה של מילווקי שניצחו את מיאמי במשחק ה-71 של העונה וסידרו לעצמם את הדרך הכי קשה שיכלו לקבל- מיאמי בסיבוב הראשון, ברוקלין בשני, פילדלפיה בגמר איזורי.

במערב:
דנבר- פורטלנד
קליפרס- דאלאס

את שתי הסדרות ראינו בשנתיים האחרונות, האמת שיותר מסקרן בעיני היה להחליף את היריבות. אלא שהקליפרס הצליחו להפסיד לאוקלהומה בזכות גיים ווינר של פוקושבסקי וסידרו לעצמם את דאלאס בסיבוב הראשון ואת (כנראה) יוטה בשני.
אם הלייקרס ינצחו את גולדן במשחק הפליי-אין ויסיימו במקום השביעי, תהיה להם דרך נוחה במיוחד עד הגמר- יצטרכו לעבור את פיניקס ואז את דנבר/פורטלנד. להערכתי שני המוקשים העיקריים עבורה הן דוקא הקליפרס ויוטה.

ומי עוד עשתה שטות בסיום העונה? מינסוטה, שהמשיכה לשתף את הכוכבים ודילגה בדירוג מעל אוקלהומה וקליבלנד, כלומר תקבל פחות כדורים מהן ללוטרי.

מזרח: הכל פתוח, ותהיה לנו לפחות סינדרלה אחת בין 4 האחרונות. מספיק חלילה שאמביד יפצע [חס וחלילה], ואתה פתאום מוצא את עצמך עם סדרת גמר של ברוקלין - אטלנטה. רגע, עכשיו נזכר, מקמילן מאמן את אטלנטה, אז לא יעברו סיבוב... ברוקלין - ניו יורק בגמר האזורי, דרבי שיכניס המון כסף. אני חושש מחומה שמיאמי תבנה ליאניס ותוציא אותו מהסדרה. תמיד משהו משתבש למילוואקי. שולטים בעניינים כל העונה ואז מגיע הפלייאוף.

מערב: מקווה לראות את דאלאס מנצחת, אבל נדמה לי שכל 4 הראשונות תעפילנה. אני חושב שדנבר המנצחת הגדולה של הימים האחרונים, יש פה אפילו משהו קוסמי בזה שנפצעו ויעשו את כל הדרך לגמר. הכל בזכות Krit ! נאמנותו ברגעים הקשים. הוא הקמע! כמו הילד ההוא, אוהד של מיאמי, שאמר אחרי ההפסד שלהם בסדרת הגמר "לא נורא, גוד גיים" ואז עשו קאמבק וזכו באליפות. זוכרים על מה אני מדבר או שאני מדבר לעצמי? בכל אופן, רק *לא* פורטלנד! אם כי קאנטר בסדר גמור, אז לא יודע.

Krit123

Well-known member
מזרח: הכל פתוח, ותהיה לנו לפחות סינדרלה אחת בין 4 האחרונות. מספיק חלילה שאמביד יפצע [חס וחלילה], ואתה פתאום מוצא את עצמך עם סדרת גמר של ברוקלין - אטלנטה. רגע, עכשיו נזכר, מקמילן מאמן את אטלנטה, אז לא יעברו סיבוב... ברוקלין - ניו יורק בגמר האזורי, דרבי שיכניס המון כסף. אני חושש מחומה שמיאמי תבנה ליאניס ותוציא אותו מהסדרה. תמיד משהו משתבש למילוואקי. שולטים בעניינים כל העונה ואז מגיע הפלייאוף.

מערב: מקווה לראות את דאלאס מנצחת, אבל נדמה לי שכל 4 הראשונות תעפילנה. אני חושב שדנבר המנצחת הגדולה של הימים האחרונים, יש פה אפילו משהו קוסמי בזה שנפצעו ויעשו את כל הדרך לגמר. הכל בזכות Krit ! נאמנותו ברגעים הקשים. הוא הקמע! כמו הילד ההוא, אוהד של מיאמי, שאמר אחרי ההפסד שלהם בסדרת הגמר "לא נורא, גוד גיים" ואז עשו קאמבק וזכו באליפות. זוכרים על מה אני מדבר או שאני מדבר לעצמי? בכל אופן, רק *לא* פורטלנד! אם כי קאנטר בסדר גמור, אז לא יודע.
הלוואי והייתי חולק את האופטימיות איתך או עם אותו ילד, לא זכור לי האמת. אני לא רואה אותנו עוברים 5 משחקים, let alone סיבוב. עם כמה שהתבכיינתי על המצ'אפ מול דאלאס, אני קונה אותו עכשיו בשתי ידיים. אין לנו מי שישמור על אף אחד בפורטלנד, יש להם מצ'אפ טוב ליוקיץ' (נורק) ופורטר J (רוקו). פאקו הוא אופציה סופר מעניינת על גארדים בקבוצה הגנתית חזקה שמסוגלת לחפות על הסייז שלו. חוששני שאנחנו לא עונים להגדרה... במונחי פלייאוף אנחנו חלשים בהגנה לטעמי. אני מניח שגורדון ינסה לשמור על מקולום, לא אוהב את זה אבל זה הכי טוב שיש לנו להציע, ושריברס/ברטון/מי שזה לא יהיה ישמור על פאוול.

מסכים איתך ועם ראפ לגבי מילווקי, טעות פאטלית להיפגש עם מיאמי כבר עכשיו. אני מקווה שלוקה יתן לקליפרס בראש באיחור של שנה.

למעלה