4 גורי חתולים יונקים, הוזנחו בפינת האכלה

אישעם

New member
4 גורי חתולים יונקים, הוזנחו בפינת האכלה

פינת האכלה אחת מרבות שארגנתי ואני מבקר בהן יום יום. אין לי יותר כוחות, אני קם ב 5, עובד 2 משרות ולומד. בהלוך, חזור ובעבודות, אני עושה סיבוב בפינות ההאכלה. בלתי אפשרי שאני אניק אותם. החתולים הוזנחו כי הם נמצאו עם ערכת הנקה מרשימה, מיטב החברות, אבקות ונוזלים, פיפטה עם פטמות להחלפה ועוד. כולי תקווה שמישהי שמה אותם בצד ולא בגלוי כי היא מתכננת לבא ולהניק אותם, אולי היללות הפריעו לה בסביבת מגוריה. עשיתי סיבוב הנקה, הרטבתי מזון יבש (הם התעניינו במזון ואכלו אותו יבש) והשארתי להם מזון רטוב ללילה. הכנסתי אותם לקופסא נקיה, שמתי גופיה של אחת השכנות (האחת שלא תמהונית בבניין המוזנח הזה). הנחתי משהו על חצי הקופסא, לצל מחר בבוקר. זה ליד חנות מזון לבע"ח והבעלים ישגיחו בבוקר ויטפלו. הם מזהים תנועות והולכים לכיוונם, אני מקווה שהסתרתי להם את החצר. מי מוכן לאמץ לפחות לתקופת הינקות ? זה בנתניה. אפשר גם במסרים.

אישעם

New member
אני לא ממש מכיר פורומים אחרים לחתולים ולאימוץ

אם תועילו בטובכם להתעניין למענם.

Bogen2

New member
פורום אימוץ בע"ח והתנדבות

בהצלחה!ותחזיק מעמד...

snake5

New member
רק רציתי לומר כל הכבוד על ההתמדה

ועל האכפתיות. חבל שאין עוד הרבה אנשים כמוך. אל תתיאש

אישעם

New member
טוב, ברור לכולכם שאני אניק אותם

חבל שאני לא מקבל עזרה מעשית. אני אניק אותם כפעמיים ביום ואשאיר להם אוכל יבש מורטב. מאוכזב מאוד מחברי בפורומים האחרים. אני יודע שאתם בפורום חתולים מלאים בחתולים ועושים מה שביכולתכם. אני מאוכזב מאלה שבפורום כמו זב"ח למשל שכשסוף סוף אפשר לעזור לבע"ח קיימים, לא רק ע"י המנעות מפגיעה, הם שותקים. אני מלטף להם את הבטן ומנקה את הטוסיק בבד רטוב לאחר הארוחה. מקווה שהם ישרדו, הם חזקים, פעלתנים מאוד. לחלק מהם נסגרה עין או 2, נקתי ופתחתי. הם בדיוק בשלב של בקיעת ניבים והחלפת צבע העיניים לירוק. האם לשים להם טיפות עיניים למניעת הוירוסים ?

אישעם

New member
הבנתי שהווירוסים תלויים בחיידק ומתפתחים

בסיביבה שהחיידק אחראי למצע שלה.

enat06

New member
לגבי טיפות עיניים..

הכי טוב לשאול וטרינר, לא זכור לי שמטפלים עם טיפות, בעיקר עם משחה אבל זה עניין עדין מאוד אז כדאי ללכת על בטוח ולשאול וטרינר, לגבי ההאכלה, האם האנשים בחנות החיות יכולים להאכיל אותם לפחות פעם אחת נוספת ביום בזמן שאתה לא נמצא? פעמיים זה יותר טוב מכלום אבל באמת עדיף יותר.. ניסית לפרסם בקשת עזרה בקומונת קהילת מאכילי חתולים (של ריקי)? שיהיה בהצלחה, כל הכבוד לך!..

אישעם

New member
תוכלי לפרסם שם בבקשה ?

המשחה וטיפות העיניים הם אותו הדבר. מיועדות לאדם. נרכשו אצל וטרינר כמובן.

enat06

New member
עדיף שאתה תפרסם שם

כך תוכל לכתוב את האינפורמציה שאתה רוצה, שולחת לך במסר קישור לקומונה הזאת.

Noaal

New member
לא הייתי שמה טיפות/משחה מבלי שוט' יראה אותם

יש סוגים שונים של וירוסים שגורמים לסימפטומים דומים והטיפול בהם שונה לגמרי.

Noaal

New member
המשחה לא מונעת ואם שמים אותה ללא צורך יכולה

להזיק (חיידקים יפתחו עמידות - בדומה לסיבה שאנחנו לא לוקחים על בסיס קבוע אנטיביוטיקה). אתה תמיד יכול לנקות את העינים עם תה פושר.

למעלה