3D

זו המועדפת עליי

אהבתי מאוד את שתיהן, אבל בזו יש משהו מיוחד, כאילו האשה הימנית בוחנת את הגבר שלא התעכב עליה אפילו שניה, ומשהו מיוחד קורה גם עם הפה של השמאלית, שאם זווית הצילום היתה גבוהה במקצת, היתה מתקבלת ההרגשה כאילו היא עוד שניה אוכלת אותו.. בקיצור, האשה הימנית קצת רעבה ומאוכזבת.. זהו הרושם שאני מקבלת מהתמונה:)

AO

New member
בגלל שהראש של הגבר יצא בתוך הפה

בגלל שהראש של הגבר יצא בתוך הפה וגם בגלל שהתמונה בשחור לבן הייתי קורא לתמונה : אלמנה שחורה

alon oak

New member
אהבתי מאווד את שתי התמונוות!

בשנייה יש בעייה עם זה שהאיש בפה של הדוגמנית- שתי שניות אחר כך והייה מוצלח יותר...

yg23

New member
הראשונה ממש טובה

אם ניהיה קטנוניים, אז הצל של החלונות בצד שמאל של התמונה טיפה חתוך, אבל בקטנה זה לא כל כך קריטי בעיני. ירון

cowgirl Ms

New member
הראשונה מצויינת!../images/Emo80.gif

ממש אהבתי. השניה קצת משעממת לטעמי.

TheBeast

New member
הראשונה נורא מושכת אותי ../images/Emo45.gif

מאז ומעולם העדפתי צילום אורבני, מיד אחרי צילומי טבע.. מאוד מושך את העין

הראשונה מצויינת!

ממש אהבתי את הצללים עם המשיכה שלהם הצידה... מעולה! השנייה משעשעת, כאילו היא אוכלת לו את הראש וחברה שלה מסתכלת בקינאה :p

יפה

הראשונה מאד יפה ומאד מעניינת. גורמת להסתכל ולהסתכל. השניה גם יפה מאד. היא נתונה לפרשנויות ולדמיונות.

Ben LeVi 232

New member
הראשונה מאד מיוחדת!

מזכיר את האפקטי תלת מימד בפאוור פוינט
החלונות כאילו עפים ומשאירים אחריהם שובל- יפה

frikin shin

New member
מדהים מדהים !!

אני ממש אוהבת שלוקחים את הדברים הכי פשוטים והופכים אותם למיוחדים, וזה מה שעשית בראשונה
זה על הדסקטופ שלי עכשיו
פשוטה ומדהימה
אוהבת אותה מאוד
אהבתי מאוד גם את השניה, סיטואציה יפה עם הדמויות שלא זזות והבנאדם שעובר באמצע. באמת נראה כאילו שתיהן רוצות את הבחור
. מקסים

subotaj

New member
תודה רבה לכל המגיבים.

התמונה הראשונה צולמה באחת השכונות הישנות אצלנו באילת. והשניה צולמה ליד מספרת שוקי זקרי, הצמודה למלון הרודס.

למעלה